Zavrieť

Porady

riasenka

deha deha

deha je offline (nepripojený) deha

/nepatrí do témy zdr, ale neviem kam s tým/ Na stránke rimmel.sk je akcia riasenka-gratis za registraciu, ak mate zaujem, mrknite na to
Usporiadat
otázka otázka

otázka je offline (nepripojený) otázka

účtovníčka
Aj ja, to som zvedavá.
0 0
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

tamara
skriš baby, budeme jak barbiny :-)
A chran ich najvyssi, ked nebudem ako Kate Moss....Okamzite budem reklamovat!
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

pravidlá mi idú po registrácii, pred ňou nešli !
nervy_21.gif  
0 0
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

Toto je odpoved fy COTY ohladne postovneho za riasenku:

"Pekný deň prajem,

- poštovné ani ďalšie náklady spotrebiteľka platiť nebude (všetko
zabezpečujeme a financujeme my).
Stačí, keď všetko riadne vyplníte, potvrdíte e-mail a potom sa uz len
môžete tešiť na riasenku Volume Flash, ktorá vám zadarmo dorazí poštou
spolu s katalógom RIMMEL London a kódom pre registráciu."

Inak, mne zatial nic na e-mail po registracii od nich neprislo, a to je to uz skoro tyzden. Vy ostatne nadejne Kate Moss ste na tom ako?
Naposledy upravil janasv : 20.09.05 at 21:47
0 0
adam adam

adam je offline (nepripojený) adam

E-mail mi prišiel okamžite po registrácii, ale riasenka ešte nie.......
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

pre Janasy:
No po tvojom príspevku som skúsila zaregistrovať dcéru a okamžite som mala v schránke mejl a musíš v ňom odkliknúť súhlas, ináč nič nedostaneš! - a hneď ma to hodilo späť na Rimmel . Skús sa radšej zaregistrovať znova aby si nebola sklamaná!
0 0
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

Zaregistrovana som, len som asi dala zly e-mail. Nejako to poriesim. D.
0 0
dara dara

dara je offline (nepripojený) dara

No ja som sa tiež zaregistrovala len som zvedavá či mi niečo príde, myslím tým riasenku. Ešte doposiaľ som nikdy nič nevyhrala.
0 0
zuzanar zuzanar

zuzanar je offline (nepripojený) zuzanar

Dúfam, že nám tá riasenka nepríde modrá, alebo červená. Ha, ha, ha.
0 0
Vlastas Vlastas

Vlastas je offline (nepripojený) Vlastas

žena
Ja som túto tému objavila až dnes, už som sa zaregistrovala. Je niekto kto riasenku už obdržal??? Ináč ste geniálne, čo všetko sa človek na "PORADE" dozvie. Dúfam, že moje citlivé oči znesú riasenku ktorú obdržím "zadarmo".
0 0
Eva99 Eva99

Eva99 je offline (nepripojený) Eva99

Registrovala som sa pred viac ako týždňom a ešte stále nič... Riasenka v nedohľadne... Aj mňa by zaujímalo, či ju už vôbec niekto dostal...??? A ako písala zuzanar, či fakt nebola modrá - lebo aj také sa predsa musia minúť :p
0 0
Bubika Bubika

Bubika je offline (nepripojený) Bubika

Eva99
Registrovala som sa pred viac ako týždňom a ešte stále nič... Riasenka v nedohľadne... Aj mňa by zaujímalo, či ju už vôbec niekto dostal...??? A ako písala zuzanar, či fakt nebola modrá - lebo aj také sa predsa musia minúť :p
..........modra, zelena ... ved volaco s tym uz ponatierame, len aby sme mali s cim :O))) ... tiez mam za sebou tyzden a dufam, ze kocky, ktorym som to vykvakala ma nezacnu tahat za usiska, ze som trepala, lebo potom asi budem potrebovat skor nejaky korektor na usi.......

a ty DEHA si ako na tom??? Tebe uz nieco prislo?

A co keby sme ich - fy coty - postupne zacali zavalovat nasimi mailami s jednoduchou otazkou : "A kde je moja riasenka???"
0 0
GabiZ GabiZ

GabiZ je offline (nepripojený) GabiZ

Myslím si, že nikto Ťa ťahať za uši nebude, koniec koncov aj tak by to nebola tvoja chyba, keby nám to neprišlo. Možno nám pošlú oznámenie, že "bohužial, bola ste už 101, takže sa vám riasenka neušla". Uvidíme, ako povedal ten slepý. S tými e-mailami by to tiež nebolo zlé!!!
0 0
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

Mne dnes po urgencii doslo z fy coty, ze co mam robit, ked som zadala zly mail. Zaregistrovat sa opat. A cuduj sa svete, hned prislo odobrenie registracie. Podla toho cisla, co som tam vypozerala, som to stihla v hodine dvanastej 99748. Vcera som zaevidovala znamu a bolo 91737. Ked som si s nimi tento tyzden mailovala /mali zo mna radost/ pisali, ze je toho vela, ziadaju o trochu strpenia a dakuju, ze som sa zapojila.
Nuz prosim, a tiez cakam - o tyzden..."snad sa este ziiidemeee...."
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

No dáááááááááááááááámy, riasenka je doma :-)))))) práve mi volala mamina, ze jej dosla ... nic neplatila a vsetko je OK: :-)))))))))))) juuuuuj sa tesim, sa kto nam co da dnes zadarmo? :-))) Takze aj ja ju budem mat dnes v schranke :-)) JUPIIIIIIIIIIIIIIIII
0 0
Eva99 Eva99

Eva99 je offline (nepripojený) Eva99

Velettka
No dáááááááááááááááámy, riasenka je doma :-)))))) práve mi volala mamina, ze jej dosla ... nic neplatila a vsetko je OK: :-)))))))))))) juuuuuj sa tesim, sa kto nam co da dnes zadarmo? :-))) Takze aj ja ju budem mat dnes v schranke :-)) JUPIIIIIIIIIIIIIIIII
Super! Takže konečne sa môžeme trošku ukľudniť a trpezlivo čakať, kedy aj nás milo prekvapí obsah schránky...
0 0
deha deha

deha je offline (nepripojený) deha

No to ti trošku závidím, dúfam že mam serióznu doručovateľku!/čo sa nelíči/
0 0
Bubika Bubika

Bubika je offline (nepripojený) Bubika

deha
No to ti trošku závidím, dúfam že mam serióznu doručovateľku!/čo sa nelíči/
Tak v to dufam aj ja :O))))))
0 0
deha deha

deha je offline (nepripojený) deha

http://www.sparkfemalepromo.com/
0 0
Bubika Bubika

Bubika je offline (nepripojený) Bubika

deha, kde ty na to chodis??? Vazne sa zacinam zaujimat o tvoju napln prace....zeby surfing po nete :O)))....
...taka kabelka by sa hodila, len neviem, ci chcem, aby mi 10 rokov niekto v telefone pilil usky, ze mam kupit chevroleta....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať