Zavrieť

Porady

riasenka

deha deha

deha je offline (nepripojený) deha

/nepatrí do témy zdr, ale neviem kam s tým/ Na stránke rimmel.sk je akcia riasenka-gratis za registraciu, ak mate zaujem, mrknite na to
Usporiadat
učtovníčka učtovníčka

učtovníčka je offline (nepripojený) učtovníčka

ANNA
A kto sa nestihol zaregistrovať, asi to už ani nestihne, lebo riasenka na stránke už nie je. Takže smolík pacholík.
Dúfam, že tí čo to stihli nebudú po pár týždňoch v rubrikr zdravie žiadať o radu ako
sa lieči zápal očných spojiviek alebo niečo podobné... Veď nič dnes nie je zadarmo
a aj farmaceutický priemysel chce žiť a mastičky a kvapky sa hradia celé,tak že to možno nebude darček zadarmo. Ale to hovorí so mňa len "slepá závisť " a skúsenosti.
0 0
otázka otázka

otázka je offline (nepripojený) otázka

účtovníčka
No to dúfam, lebo dnes prišla aj mne.
0 0
ala13 ala13

ala13 je offline (nepripojený) ala13

pehy na nose
Bubika
neviem cim to je, ale moje rimmel cislo je dnes o 50 MENSIE ako vcera..... asi by som mala prestat chodit na tu stranku, aby mi trocha porastlo ??? .... vidi sa mi, ze to s navstevnostou nesuvisi .... ako ste na tom dnes vy?
Naozaj Rimmel cislo stastia nesuvisi s nicim, je to vygenerovane cislo na kazdy den ine, nemusi sa zvysovat, cely den je rovnake. Ked je nad 200, vyhrava sa kozmeticky balicek. Cize je asi dolezite tam aspon raz za den nakuknut, lebo ked ho mate nad 200 a nie ste tam v ten den, nevyhrate nic.
Okrem toho sa kazdu nedelu kruti nejake koleso stastia, ziskavaju sa body a kto ma najviac, ziska vizazistku. Cize je dolezite sa tam zastavit kazdu nedelu o 12.00. Kto ma doma internet, tomu mozem iba zavidiet.
Myslim, ze asi i ziskavanie "kamosiek" a nakupovanie v eshope zvysuje body, ale to iste neviem, nemam overene, az overite dajte vediet.
A riasenka mi robi krasne riasy. Ani moje chulostive oci nie su po nej alergicke. Nie, nie som najaty agent.
0 0
ala13 ala13

ala13 je offline (nepripojený) ala13

pehy na nose
deha
Môžem Vám len v kútiku závidieť, ja nič ešte nemám, a v tomto termíne ani nič mať už nebudem, vidím to skepticky, i ked som na web stranke bola po nejakým 1000 a niečo zaevidovaná.
Včera v noci som sa zaevidovala pravdaže zas pod vplyvom reklamy na stránke nivea, dla som si zhotoviť nejaký program podľa typu pleti, ktorý zašlú na adresu v papierovej forme a dámy pozor!!! so vzorkou zdarma!!!Hádam mi vyjde toto.
Doma sa mi už smejú a vyháňajú od PC.
Mne zas toto nefunguje. Stravila som viac nez pol hodiny vyplnanim roznych dotaznikov, vypisali mi nakoniec, ze mam zmiesanu plet a gratuluju, ze bez vrasok (mimochodom, toto boli 2 otazky tesu, takze ziaden objav neucinili ) a tym to skoncilo, takze nechceli ani ziadne osobne udaje, bez adresy mi ziadne vzorky nikam neposlu. Alebo to uz skoncilo?
0 0
Bubika Bubika

Bubika je offline (nepripojený) Bubika

ala13
Mne zas toto nefunguje. Stravila som viac nez pol hodiny vyplnanim roznych dotaznikov, vypisali mi nakoniec, ze mam zmiesanu plet a gratuluju, ze bez vrasok (mimochodom, toto boli 2 otazky tesu, takze ziaden objav neucinili ) a tym to skoncilo, takze nechceli ani ziadne osobne udaje, bez adresy mi ziadne vzorky nikam neposlu. Alebo to uz skoncilo?
nesmut, ani mne to nefunguje ... tiez som povyplnala, napisali mi nejake bezne povedacky o mojej pleti (tu zmiesanu mame asi vsetky :O))) a ked som si to chcela poslat na adresu mailom tak to skoncilo niekde v nedohladne ...
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Bubika
nesmut, ani mne to nefunguje ... tiez som povyplnala, napisali mi nejake bezne povedacky o mojej pleti (tu zmiesanu mame asi vsetky :O))) a ked som si to chcela poslat na adresu mailom tak to skoncilo niekde v nedohladne ...
mne e-mail prišiel, vzorky zatiaľ nie a zatiaľ ani riasenka
0 0
otázka otázka

otázka je offline (nepripojený) otázka

účtovníčka
Dnes tam bol oznam, že riasenky sú už rozdané.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

otázka
Dnes tam bol oznam, že riasenky sú už rozdané.
Niet divu, keď ste sa všetky poprihlasovali, určite s takým veľkým ohlasom nepočítali, ale tak im treba, keď to dajú zadarmo!
Verím,že teraz môžete konkurovať aj modelkám.
Mária M
0 0
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

:pYes, yes, yes, mam ju aj ja!:p Hlasim sa do klubu.
0 0
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

Ja som si o riasenku písala v pondelok a včera (vo štvrtok) som ju už aj mala doma. Takže som to stihla asi v poslednej chvíli, lebo už sa nedá objednať. :-*))))
0 0
Vera Vera

Vera je offline (nepripojený) Vera

Aj ja mám doma :-) jupiii.
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

aj mne prišla v piatok, aj sestre
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Dada
Ja som si o riasenku písala v pondelok a včera (vo štvrtok) som ju už aj mala doma. Takže som to stihla asi v poslednej chvíli, lebo už sa nedá objednať. :-*))))
a ja 20-teho a ešte ju doma nemám
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Bolo by dobré, keby ste sa s jej kvalitou pochválili a pripojili nejakú krásnu fotečku.
Mária M
0 0
Vera Vera

Vera je offline (nepripojený) Vera

Ja som ju odskúšala v sobotu na svadbe xixi, takže v piatok mi došla akurát vhod. Ináč je super. Fakt ...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Vera
Ja som ju odskúšala v sobotu na svadbe xixi, takže v piatok mi došla akurát vhod. Ináč je super. Fakt ...
Nebodaj na vlastnej?
Mária M
0 0
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
Babyyyyyy, aj ja som sa a maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam juchuuuuu,
aj ked neviem na co mi to bude ked sa nemalujem
necela 2 tyzdne im to trvalo
0 0
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
jess
a ja 20-teho a ešte ju doma nemám
Dasi a ty ako, doslo??? si si objednala skor ako ja
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
ja ju ešte stále nemám , veď to, viaceré ste si objednávali až po mne a máte ju
0 0
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
jess
ja ju ešte stále nemám , veď to, viaceré ste si objednávali až po mne a máte ju
Dasi a aku mate postarku, nemohla si ju "pozicat"??? Alebo nehat u susedou, pripadne u svokrov a tak....
Ja som si s nasou postarkou urobila poriadky a teraz sa boji cokolvek nechat mimo nasho domu.....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať