Zavrieť

Porady

riasenka

deha deha

deha je offline (nepripojený) deha

/nepatrí do témy zdr, ale neviem kam s tým/ Na stránke rimmel.sk je akcia riasenka-gratis za registraciu, ak mate zaujem, mrknite na to
Usporiadat
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
tamara
tak baby, mne uz dnes prisli aj tie vzorky samponov :-) nemate este nejaku taku stedru stranku po ruke? :-)
Vidíš, aj by som bola na tie šampóny zabudla . Dala som si ich poslať, a ešte mi nedošli, aj keď to už bolo pred dosť dlhým časom.
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
tamara
tak baby, mne uz dnes prisli aj tie vzorky samponov :-) nemate este nejaku taku stedru stranku po ruke? :-)
aj mne prisli vzorky... ale riasenka definitívne nie.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Lida
aj mne prisli vzorky... ale riasenka definitívne nie.
To už sa rozdávajú vianočné darčeky, akosi skoro nie?
0 0
deha deha

deha je offline (nepripojený) deha

Sampony mi prišli včera 3 ks , pre poradkynu som uviedla nezmyselne číslo-uvidím, čo z toho bude
0 0
deha deha

deha je offline (nepripojený) deha

Včera som dostala ten lesk na pery Mary Kay v bublinkovej obalke- doporučene, odtien cocoa creme, balenie 7. 75 gr.v takej tej prihľadnej tyčinke s hubkovým aplikátorom. Som rada, Skúste.
0 0
alex1 alex1

alex1 je offline (nepripojený) alex1

Aj sa môžem pochváliť, prišla mi riasenka, šampón, aj lesk na pery. Ste skvelé, len tak ďaľej. Samozrejme, keď aj ja niečo objavím, dám vedieť. Majte sa, pekný deň
0 0
Eva99 Eva99

Eva99 je offline (nepripojený) Eva99

Ja som tiež hrdá majiteľka riasenky , šampóny prišli v pondelok a práve som skúsila ten lesk na pery. Ale pochybujem, že budem mať toľko šťastia a budem práve ja tá 10... Ale za pokus to stálo! Pekný deň!
0 0
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

Dobrú akciu malo aj DM, dnes končí, ale dá sa teda ešte dnes využiť. Z nákupu nad 1000,- dávajú dole 25% a ceny majú super aj bez toho. Ja som si kúpila prášky, aviváž, nejaké servítky a pri pokladni som miesto 1000 platila len 750, tak som sa potešila. /A pokladníčka bola zlatá, že ma na to upozornila, že či si nechcem dokúpiť žuvačky, bude to 1000 a dostanem 25% zľavu, inak by som skončila tesne pod zľavou./

http://www.dm-drogeriemarkt.sk/
0 0
tamara tamara

tamara je offline (nepripojený) tamara

deha
Včera som dostala ten lesk na pery Mary Kay v bublinkovej obalke- doporučene, odtien cocoa creme, balenie 7. 75 gr.v takej tej prihľadnej tyčinke s hubkovým aplikátorom. Som rada, Skúste.
aký lesk? ako to že o tom nic neviem??? hodte stranku, diiik :-)
0 0
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

Na stránke rimmelu pekné čiapky
http://rimmel.sk/mujblog/laurika
0 0
janulinka janulinka

janulinka je offline (nepripojený) janulinka

Čo je potrebné urobiť na stránke MaryKay, aby som dostala lesk na pery zdarma?
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
pyton
Na stránke rimmelu pekné čiapky
http://rimmel.sk/mujblog/laurika
Pekné.........ja to mám lacnejšie....kúpim klbko vlny za 60,-, upletiem si čiapku sama a ešte mi zostane trochu vlny napr. na rukavice. :p
0 0
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

:p http://www.zlacnene.sk/:p
0 0
ormika ormika

ormika je offline (nepripojený) ormika

Ahojte Rimmelky! Ja už by som potrebovala novú špirálu, lebo tá čo nám posielali, už vysychá. Dosť zle sa s ňou už líči. Aké máte skúsenosti vy?
0 0
tamara tamara

tamara je offline (nepripojený) tamara

najlepsiu spiralu aku som kedy mala bola od Ellen Betrix - volume and care...fantázia, nic lepsie som odvtedy neobjavila..ale nemôžem ju nikde zohnat :-(
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

tamara
najlepsiu spiralu aku som kedy mala bola od Ellen Betrix - volume and care...fantázia, nic lepsie som odvtedy neobjavila..ale nemôžem ju nikde zohnat :-(
Dobrá je aj GOSH.
0 0
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

Vzorky zdarmáá :p
http://www.sunsilk.sk/produkt.php?jm...lujici&page=1#
0 0
ZuzanaA ZuzanaA

ZuzanaA je offline (nepripojený) ZuzanaA

ormika
Ahojte Rimmelky! Ja už by som potrebovala novú špirálu, lebo tá čo nám posielali, už vysychá. Dosť zle sa s ňou už líči. Aké máte skúsenosti vy?
Treba kúpiť novú :p Tú moju už asi 2 mesiace nepoužívam, lebo ako píšeš už bola na nič.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
ormika
Ahojte Rimmelky! Ja už by som potrebovala novú špirálu, lebo tá čo nám posielali, už vysychá. Dosť zle sa s ňou už líči. Aké máte skúsenosti vy?
Moja doteraz dobre fungovala, ale posledné dni sa tiež už s ňou zle líčilo, tak som išla do obchodu a kúpila takú istú novú.
0 0
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

Riasenka L´oreal Panoramic Curl ..... môžem odporučiť.
Rimmelka bola najprv moc hustá a skoro vyschla.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať