Zavrieť

Porady

Myčka riadu

Už sa tu popreberali rôzne témy a porozdávali super rady a skúsenosti, ja by som chcela poznať váš názor na myčku riadu. Celkom vážne si ju plánujem kúpiť ( manžela postupne opatrne spracúvam), ale neviem, na čo všetko sa mám zamerať. že by mala byť triedy A, v tom mám jasno, na rozmere mi zatiaľ nezáleží, ale ako si mám vybrať na koľko súprav to má byť.....sú na 6,9.12....my sme doma štyria, piati. Ako ste spokojné vy- šťastné to majiteľky tejto super vecičky?
Usporiadat
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

bezradná Pozri príspevok
Aj ja mám umývačku Bosch a stávalo sa mi to pri tomto programe tiež, tak som vyskúšala somat gel. Keď nie je veľmi zaplnená umývačka(pri tomto programe by ani nemala byť), stačí na umytie aj ten gel a nezostávajú zvyšky umývacieho prostriedku.
len ma zarazilo to, že ja som tento program používala bežne, no nikdy sa mi to nestalo, to len teraz v priebehu asi týždňa. A tablety používam stále tie isté.
0 0
jana007 jana007

jana007 je offline (nepripojený) jana007

Môžem použiť do umývačky i rôzne značky prostriedkov - napr. Somat - soľ, Calgonit - leštidlo a pod.?
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

jana007 Pozri príspevok
Môžem použiť do umývačky i rôzne značky prostriedkov - napr. Somat - soľ, Calgonit - leštidlo a pod.?
ja používam len calgonit, ale možno ti poradia ostatní
0 0
boza1 boza1

boza1 je offline (nepripojený) boza1

uctovnicka
Mám v úmysle kúpiť si umývačku riadu. Nová kuchynská linka sa mi už vyrába. Umývačku chcem vstavanú 60 cm s panelom v vpredu. Prečítala som si viacero ohlasov, ale sú už dosť staré. Hlavne neviem s akým programom. Akú máte skúsenosť? Akú značku kúpiť? Ďakujem za každú radu.
0 0
Zužu Zužu

Zužu je offline (nepripojený) Zužu

ja mám Whirlpool a som veľmi spokojná /už 7 rokov/, určite sú už novšie typy, má 60 cm, nastaviteľný kôš - ja využívam jednu súpravu tanierov mám väčší priemer ako klasika, samostatne vrchné, samostatné spodné umývanie, sú dni keď ide za deň aj dva- tri krát.
0 0
555555 555555

555555 je offline (nepripojený) 555555

Myčka je po česky,slovenský výraz je umývačka riadu
0 0
zena77 zena77

zena77 je offline (nepripojený) zena77

Umývačka je skvelá vec, môžem len odporučiť.
Na značke asi aj záleží - kamoška má asi mesiac Bosch, ja mám rok Zanussi .. ona má 60 cm a ja keďže máme maličkú kuchyňu 45cm širokú umývačku...
Máme volne stojace... vychádzajú asi lacnejšie ako zabudované .. je to aj o šťastí.
prajem šťastnú ruku pri výbere. A prípravky do umývačky nájdeš za výborné ceny v Lidli DDDDD W5.
0 0
ivako ivako

ivako je offline (nepripojený) ivako

Ja mám Bosch, 60 cm. Mám na príbory vysúvaciu hornú zásuvku namiesto košíka a ušetrí mi to veľa miesta. Po skúsenostiach používam gel Somat alebo tablety z lidlu.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať