Zavrieť

Porady

10 rocna premlcacia doba pri exekucii

Dobry den , pprosila by som niekoho kto vie pomoct a zodpovedat moju otazku, v mojom pripde je na mna uvalene exekucne konanie za dopravne priestupky(cesta na cierno), chcela by som sa dozvediet ako to je s premlcaciou dobou, kedze vstko sa to odohralo v rokoch 98-99, zatial som nezacala splacat, z casu na cas ma exekutor upovedomi, avsak ja nereagujem, neviem vsak ci to ma vyznam, pretoze cakanim sa mi to len navysuje, ak by bol niekto taky laskavy a dal nejaku radu, ci je lepsie to zacat splacat alebo este pockat, postu si nepreberam, tak ani neviem v akej faze sa to vlastne nachcadza, Dakujem
Usporiadat
Zuzana Hula Zuzana Hula

Zuzana Hula je offline (nepripojený) Zuzana Hula

rada pomozem
mattto dakujem, ale aj tak nechapem, preco mi neprislo nic 12 rokov a ani od exekutora. az teraz, ked mi o mesiac konci premlcacia doba a to viem len z telefonneho rozhovoru od exekutora....aj tak dakujem za odpoved, moc ma nepotesila
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Šak logika, nyjé!? Čím dlhšie čakajú, tým viac zdierajú a aj exekútor má vyššiu odmenu. Oni ti započítajú istinu, potom úroky istiny, ďalej pripočítajú úroky z omeškania + úroky z úrokov - KUA - bubáčiky sa kotúľajú ta het!
0 1

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať