Zavrieť

Porady

Overovanie nových členov, koniec vandalom na Porade

admin
Od dnešného dňa spúšťame overovanie nových členov cez SMS, takže ak bude niekto vylúčený, na dané t.č. sa už nezaregistruje znova.

Prispejeme tým k zvýšeniu úrovne diskusie na Porade a obmedzíme vyčíňanie vandalov a vulgárnych ľudí, ktorí sa tu vďaka veľkému publiku radi predvádzajú.

Overovať budeme aj niektorých doterajších členov, ktorí ešte nepridali žiaden príspevok na Porade.

K tomuto bolo potrebné pomeniť nastavenia stránky. Ak by Vám niečo nefungovalo prosím oznámte mi to v tejto téme.
Naposledy upravil Richard : 07.02.10 at 13:22
Usporiadat
Majka Majka

Majka je offline (nepripojený) Majka

Prajem pekny den,
neviem kde to napisat a ako reagovat, naozaj su to rozne nove osoby kt. pribudaju na porada.sk, ja som vsak dost sklamana poslednym pol rokom,rokom s temami na porade, mam pocit ze viac sa tu preferuje a prebera sukromna ludska tema ako odborna uctovna,ekonomicka.... rozne diskusie hoby,zivot.styl a pod. ma neuveritelne vela prispevkov a dolezite uctovne problemy sa neriesia.Ja som kedysi bola na porade denne tesila som sa co nove sa dozviem,co ludia riesia,ako si pomahaju a mne to velmi pomahalo v mojom vzdelani no teraz aj ked potrebujem nieco najst o com viem ze sa pisalo rozoberalo, zahlti sa to prispevkami napr. o kaktusoch, jehovistoch,chorobach,peceni a pod... ano patri to k zivotu ale odradza to ekonomickych poradakov.
prajem vela stastia ja pevne dufam ze porada.sk bude na urovni ako pred 3-4r. a vzdy sa tu bude najst skupina ludi kt. si radi budu pomahat hlavne v ekonomickych veciach,o statne diskusie a fora si vieme pozriet aj na xxx inych porataloch.
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

funguje už overovanie nových členov cez SMS?
či sa už od toho upustilo?
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Áno, funguje.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Majka Pozri príspevok
Prajem pekny den,
neviem kde to napisat a ako reagovat, naozaj su to rozne nove osoby kt. pribudaju na porada.sk, ja som vsak dost sklamana poslednym pol rokom,rokom s temami na porade, mam pocit ze viac sa tu preferuje a prebera sukromna ludska tema ako odborna uctovna,ekonomicka.... rozne diskusie hoby,zivot.styl a pod. ma neuveritelne vela prispevkov a dolezite uctovne problemy sa neriesia.Ja som kedysi bola na porade denne tesila som sa co nove sa dozviem,co ludia riesia,ako si pomahaju a mne to velmi pomahalo v mojom vzdelani no teraz aj ked potrebujem nieco najst o com viem ze sa pisalo rozoberalo, zahlti sa to prispevkami napr. o kaktusoch, jehovistoch,chorobach,peceni a pod... ano patri to k zivotu ale odradza to ekonomickych poradakov.
prajem vela stastia ja pevne dufam ze porada.sk bude na urovni ako pred 3-4r. a vzdy sa tu bude najst skupina ludi kt. si radi budu pomahat hlavne v ekonomickych veciach,o statne diskusie a fora si vieme pozriet aj na xxx inych porataloch.
Majka vo vyhľadávaní máme veľa možností, ako si nájsť otázku iba v konkrétnej rubrike...
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Majka Pozri príspevok
Prajem pekny den,
neviem kde to napisat a ako reagovat, naozaj su to rozne nove osoby kt. pribudaju na porada.sk, ja som vsak dost sklamana poslednym pol rokom,rokom s temami na porade, mam pocit ze viac sa tu preferuje a prebera sukromna ludska tema ako odborna uctovna,ekonomicka.... rozne diskusie hoby,zivot.styl a pod. ma neuveritelne vela prispevkov a dolezite uctovne problemy sa neriesia.Ja som kedysi bola na porade denne tesila som sa co nove sa dozviem,co ludia riesia,ako si pomahaju a mne to velmi pomahalo v mojom vzdelani no teraz aj ked potrebujem nieco najst o com viem ze sa pisalo rozoberalo, zahlti sa to prispevkami napr. o kaktusoch, jehovistoch,chorobach,peceni a pod... ano patri to k zivotu ale odradza to ekonomickych poradakov.
prajem vela stastia ja pevne dufam ze porada.sk bude na urovni ako pred 3-4r. a vzdy sa tu bude najst skupina ludi kt. si radi budu pomahat hlavne v ekonomickych veciach,o statne diskusie a fora si vieme pozriet aj na xxx inych porataloch.
Nastanenia- upraviť možnosti- vid obrázok a nastav si čo chceš , aby sa ti zobrazovalo, a čo nie...
Naposledy upravil arizona : 03.10.10 at 07:57
1 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

Majka Pozri príspevok
Prajem pekny den,
neviem kde to napisat a ako reagovat, naozaj su to rozne nove osoby kt. pribudaju na porada.sk, ja som vsak dost sklamana poslednym pol rokom,rokom s temami na porade, mam pocit ze viac sa tu preferuje a prebera sukromna ludska tema ako odborna uctovna,ekonomicka.... rozne diskusie hoby,zivot.styl a pod. ma neuveritelne vela prispevkov a dolezite uctovne problemy sa neriesia.Ja som kedysi bola na porade denne tesila som sa co nove sa dozviem,co ludia riesia,ako si pomahaju a mne to velmi pomahalo v mojom vzdelani no teraz aj ked potrebujem nieco najst o com viem ze sa pisalo rozoberalo, zahlti sa to prispevkami napr. o kaktusoch, jehovistoch,chorobach,peceni a pod... ano patri to k zivotu ale odradza to ekonomickych poradakov.
prajem vela stastia ja pevne dufam ze porada.sk bude na urovni ako pred 3-4r. a vzdy sa tu bude najst skupina ludi kt. si radi budu pomahat hlavne v ekonomickych veciach,o statne diskusie a fora si vieme pozriet aj na xxx inych porataloch.
no musíš si vybrať čo ťa zaujíma a ak si tu tak dlho a chodíš na poradu pozerať určite už vieš kto ti dobre poradí, a porada nie je len o odborných témach, niekomu fakt pomôže ak sa dozvie ako s kaktusmi, jehovistami s chorobami zápasiť a aj násť dobrú osvedčenú radu pri pečení, ak sa potrebuješ zdokonaliť vo vzdelaní ohľadom ekonomiky , hľadaj témy a príspevky v tomto odbore, nic ti tvoje témy nezahltí ak si to dáš sledovať.
5 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

spolu vieme viac - PORADA to je o tom že preberáme všetko zo života
6 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať