Zavrieť

Porady

Plastove okna, prosim o info.

viem kto som...
Dobrý deň.

chcem meniť staré okná za nové plastové zn. Salamander 3D luxus. Mám obavi, ktorej firme dať urobiť výrobu a montáž okien. Jedná sa o firmu MP plast-Trenčianske stankovce alebo Alusolid-Trenčín. Alusolid má vyrobu v Handlovej. Ak mi može niekto poradiť a má skúsenosti ohľadom firiem alebo navrhnuť nejaku svoju skúsenosť, tak ma poteší. Už mám s toho hlavu smútku. Obidve firmy majú skoro rovnaké ceny a počul som aj dobre názory na ne. Bojím sa hlavne, aby bol ozaj nemecký profil, kvalitná práca výroby a hlavne super montáž. Prosím o promtné rady. ďakujem.
Naposledy upravil Dav : 05.11.10 at 10:43
Usporiadat
krokodil28 krokodil28

krokodil28 je offline (nepripojený) krokodil28

krokodil28 Pozri príspevok
dobry, potrebovala by som poradit, do uzsieho vyberu sa dostali tieto 4 ponuky:
1/Salamander Streamline,70mm,5komor,2-sklo, kovanie Siegenia Aubi (predajca Prowintech)
2/Fenestra, Kommerling elegance ECO,5komor, 2-sklo, kovanie Roto
3/Trocal 70, 2-sklo, kovanie Winkhaus
4/Oknoplast, profil Veka

prosim, poradte...
nikto nic?(
0 0
branislavp branislavp

branislavp je offline (nepripojený) branislavp

Dobrý deň, aj ja potrebujem poradiť, už je najvyšší čas sa rozhodnúť, lebo príde tuhá zima.
Ktorý je najlepší profil, kovanie, sklo, ktorá firma má najkvalitnejších odborníkov, pre akú formu sa rozhodnúť-okolie Žiliny. Ďakujem za informácie.
0 0
branislavp branislavp

branislavp je offline (nepripojený) branislavp

branislavp Pozri príspevok
Dobrý deň, aj ja potrebujem poradiť, už je najvyšší čas sa rozhodnúť, lebo príde tuhá zima.
Ktorý je najlepší profil, kovanie, sklo, ktorá firma má najkvalitnejších odborníkov, pre akú formu sa rozhodnúť-okolie Žiliny. Ďakujem za informácie.
Nik nevie poradiť?
0 0
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

ja ti poviem len zo svojej skusenosti.. vyberal som si dobry profil a udajne aj dobru firmu. S oknami niesom nejak extra spokojny a este kopu veci pokaslala firma co to montovala. Firmy co robia okna to davaju montovat zivnostnikom takze tazko sa ohanat odbornostou na zaklade mena firmy co robi okna.
0 0
branislavp branislavp

branislavp je offline (nepripojený) branislavp

Ďakujem.
0 0
hacker007 hacker007

hacker007 je offline (nepripojený) hacker007

muž
Skús si pozrieť moju tému. Tiež riešim podobný problém.
0 0
branislavp branislavp

branislavp je offline (nepripojený) branislavp

hacker007 Pozri príspevok
Skús si pozrieť moju tému. Tiež riešim podobný problém.
Ja som to zúžila na výber z 2 firiem a to Slovaktual alebo Incon z dúvodu, že tieto firmy sú najdlhšie na trhu. Ale ešte si pôjdem osobne do firiem zistiť podrobnosti. Neviem sa rozhodnúť.
0 0
Jarka Č. Jarka Č.

Jarka Č. je offline (nepripojený) Jarka Č.

Hlavne si pýtajte 3sklo s Ug=0,6. Incon môžem odporučiť.
0 0
hacker007 hacker007

hacker007 je offline (nepripojený) hacker007

muž
Incon som mal na predchádzajúcom byte aj ja.
Ale vtedy som ich kupoval priamo u výrobcu.
Teraz majú všade už len zastúpenia.
Ale keď porovnám cenu trebárs Incon vs. Inter Okno tak prídem pri čistých okná k rozdielu cca 700,-€.
A to je na zamyslenie.
0 0
branislavp branislavp

branislavp je offline (nepripojený) branislavp

hacker007 Pozri príspevok
Incon som mal na predchádzajúcom byte aj ja.
Ale vtedy som ich kupoval priamo u výrobcu.
Teraz majú všade už len zastúpenia.
Ale keď porovnám cenu trebárs Incon vs. Inter Okno tak prídem pri čistých okná k rozdielu cca 700,-€.
A to je na zamyslenie.
Samozrejme, že je to veľký cenový rozdiel. Máš od nich okná, alebo niekto zo známych? Ď.
0 0
hacker007 hacker007

hacker007 je offline (nepripojený) hacker007

muž
Tak som práve zistil, že to nie je až tak ružové.
Oni majú ceny uvedené bez DPH!!! Je to pekný oje.!
Ceny sú stále zaujímavé, ale ...
Takže asi na to kašlem.
Poďalšie. Na porade som našiel príspevky na referencie tejto firmy. Ale po prezretí nickov daných prispievateľov som pochopil, že je to cielená reklama.

Teraz babo raď.
0 0
hacker007 hacker007

hacker007 je offline (nepripojený) hacker007

muž
Nepoznám nikoho kto ich má.
A ešte píšu, že dopravu zabezpečuje kuriér.
No neviem si predstaviť UPSku ako mi donesie okná.
0 0
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

daj radsej o 700 eur za incon viac a mas istotu ze ti tie okna pridu obcas aj nastavit. A to si pis ze ich budes nastavovat niekolko krat.
0 0
hacker007 hacker007

hacker007 je offline (nepripojený) hacker007

muž
Na predchádzajúcom byte som dával Incon.
Ale ani raz som ich nepotreboval dostavovať.
Hm, asi boli super osadené. Robil som to svojpomocne.
0 0
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

no asi si tam nemal 100 kilove trojsklo
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Prepacte, nenasla som temu ohladne plastovych dveri a prosila by som poradit, ze co robit, ked sa dvere pri otvarani na spodnej casti zadrhavaju, zacali vrzgat a tazsie sa otvaraju. Dvere visia na dvoch mensich a dvoch vatsich pantoch a ze vraj imbusakom by sa mali dat zatiahnut, ale kde..

Prikladam ich foto :
DSC00777.jpg  
DSC00778.jpg  
DSC00779.jpg  
1/1
0 0
andiablo andiablo

andiablo je offline (nepripojený) andiablo

na tej prvej fotke je stelovaci podny pant. Tak bočná krytka sa da dat dole a potom imbusovým klucom z vrchu nastelujete okno bude ho dvihnete alebo spustite na tomto pante
1 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

andiablo Pozri príspevok
na tej prvej fotke je stelovaci podny pant. Tak bočná krytka sa da dat dole a potom imbusovým klucom z vrchu nastelujete okno bude ho dvihnete alebo spustite na tomto pante
zatial dakujem..pride syn z prace a skusime to takto spravit
0 0
MiHa1 MiHa1

MiHa1 je offline (nepripojený) MiHa1

Kupovat okna v Slovaktual-e (najma v Trnave a asi ani nikde na Slovensku) neodporucam. Sice namontovali v pohode, no ked prislo na potrebu servisu, tak v jednej pobocke neodpovedali a v druhej nas odmietli, ze "to oni nemontovali".
Ked som volal na ich centralu, tak mi pani vysvetlila, ze u nich sa servis objednava zasadne pisomne. Ak sme si to objednali telefonicky a nebolo to zrealizovane, ze to je nasa chyba/smola.
0 0
marcuso marcuso

marcuso je offline (nepripojený) marcuso

z mojho pohladu ide o malo zname firmy, ale ak uz chces mat kvalitne okna s kvalitnou montazou, tak sa ich opytat ako ti budu okna montovat. Budu ti davat tesniace pasky z vnutornej a vonkajsej strany? Alebo ti to namontuju okna len na pur penu a to je vsetko?
ak chces mat kvalitnu montaz daj si tesniace pasky, v eu je to uz davno standard a normy to prikazuju aj u nas, firmy sa vyhabaju tomu tak, ze davaju zakaznikovy podpisat suhlas ze montaz bude urobena klasickym sposobom na pur penu. Ak ti toto vysvetlili tak potom tomu trocha rozumeju. Ja som sa to snazil napisat len tak rychlo v skratke.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať