Zavrieť

Porady

najlepsi freeware antivirus

Prosim poradte ktory je najlepsi free antivirus, ci Avast Home edition, Avira free antivirus alebo Microsoft Security Essentials, neviem sa rozhodnut. Cital som aj tento clanok http://www.dsl.sk/article.php?id=8895&hot=4 a niekde som cital, ze Avira free antivirus ma pomale skenovanie a podla tohto clanku aj vysoke percento falosnych pozitivnych detekcii, ale vela ludi hovori, ze najde aj to co NOD nenajde, takze neviem. Zvazoval som aj Avast a microsoft ale neviem ktory s tychto troch AV je najlepsi, poradte
Usporiadat
sfinks sfinks

sfinks je offline (nepripojený) sfinks

Vsak az si precitas co povolujes alebo zakazujes tak potom si mzoes nechat aj oba naraz ...a z sa nebudes chovat ako pasivny uzivatel ze ale nech neotravuje zakazem alebo povolim tka oki schvaluje moba
0 0
sfinks sfinks

sfinks je offline (nepripojený) sfinks

FW s v systeme nemusis vypinat ... No ja mam len Nod32 a uplne mi staci ... a zatail ziadne problem : ) z casu na cas si kukne mregistri co sa mi pridalo a co je tam zbvytocne to zmazem alebo co sa spusta kuknema co to je a potom uz poriesim .. ale tak ako navrhujes kludne si to mozes dat
0 0
Lukáš 142 Lukáš 142

Lukáš 142 je offline (nepripojený) Lukáš 142

sfinks Pozri príspevok
FW s v systeme nemusis vypinat ... No ja mam len Nod32 a uplne mi staci ... a zatail ziadne problem : ) z casu na cas si kukne mregistri co sa mi pridalo a co je tam zbvytocne to zmazem alebo co sa spusta kuknema co to je a potom uz poriesim .. ale tak ako navrhujes kludne si to mozes dat
Este mi porad ci spravim dobre ak v spyware terminatorovi vypnem ClamAV a rezidentnu ochranu a necham len ostatne, kedze FW v systeme mam takze az taky potrebny neni (aspon myslim)
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Lukáš 142 Pozri príspevok
Este mi porad ci spravim dobre ak v spyware terminatorovi vypnem ClamAV a rezidentnu ochranu a necham len ostatne, kedze FW v systeme mam takze az taky potrebny neni (aspon myslim)
...ak chceš vypnúť , tak ani neinštaluj ...

Potom ten termináááátor bude na dve veci ....
0 0
Lukáš 142 Lukáš 142

Lukáš 142 je offline (nepripojený) Lukáš 142

buchač Pozri príspevok
...ak chceš vypnúť , tak ani neinštaluj ...

Potom ten termináááátor bude na dve veci ....
no ale ja chcem sucasne pouzivat Aviru tak preto chcem vypnut ClamAV, pri tej rezidentnej ochrane si az tak isty nie som ci to mam vypnut ten FW nebude v konflikte s avirou tak to necham zapnute, co ty na to?
0 0
sfinks sfinks

sfinks je offline (nepripojený) sfinks

Ked vypnem rezistetnu ochranu v Terminatorovi ta.. tak to nemusis ani istalovat ... ked naistalujes terminator .. tovj win fw sa opyta ci chces aplikaciu spustit ty das je jo .. teda spravi sa vynimka windows aplikacia ... aby ti spustalo ..
ked naistalujes aviru tak terminator sa zase opyta ci ma povolit komunikaciu avire a veci okol otoho ty das ze jo a mas ale neboj sa ... nikto ta nebude napadat ... takychto malych smrtelnoikov .. si malo kto vsimne a chce ich data : )
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Lukáš 142 Pozri príspevok
no ale ja chcem sucasne pouzivat Aviru tak preto chcem vypnut ClamAV, pri tej rezidentnej ochrane si az tak isty nie som ci to mam vypnut ten FW nebude v konflikte s avirou tak to necham zapnute, co ty na to?
Zásadne vravím za seba , to aby k nedorozumeniu nedošlo ...

AVIRU som mal ...chvíľku ...po nejakom čase išla do koša ...
Aj iné , ale najviac som spokojný som fakt s týmto .
ClamAV mi vychytáva bordel a raz za čas využijem služby Spybotu a vymaľované .
Samozrejme je potrebná aj opatrnosť pri otváraní mailov a ostatných neoverených zdrojov ...
0 0
sfinks sfinks

sfinks je offline (nepripojený) sfinks

asi tka ako pises : ) ale zas je lepsie mat jeden a dobry ako pchat tam soft a soft a nakoniec zistis ze ani jedne nefunguje lebo sa biju ... stalo sam i tto viac krat ... jeden chalan mal srandard firemny antivir ... a nezadal osamu neico a tak si tamdal aj Nod ... sva co budemat bezpecnejsi .a ked som ho dostal do ruky ..tak PC sami vir, spyware, trojan atd
0 0
zamestnankyna zamestnankyna

zamestnankyna je offline (nepripojený) zamestnankyna

Používam Ad-Aware, Spybot, Spyware Terminator, MWAV, ale nie stále, iba na občasné preskenovanie a hlavne rozum pri práci s i-netom.
0 0
sfinks sfinks

sfinks je offline (nepripojený) sfinks

Ten rozum pri praci s internetom niekedy nestaci ...
0 0
Lukáš 142 Lukáš 142

Lukáš 142 je offline (nepripojený) Lukáš 142

sfinks Pozri príspevok
asi tka ako pises : ) ale zas je lepsie mat jeden a dobry ako pchat tam soft a soft a nakoniec zistis ze ani jedne nefunguje lebo sa biju ... stalo sam i tto viac krat ... jeden chalan mal srandard firemny antivir ... a nezadal osamu neico a tak si tamdal aj Nod ... sva co budemat bezpecnejsi .a ked som ho dostal do ruky ..tak PC sami vir, spyware, trojan atd
Takze ak si plne zapnem Aviru a spyware terminator zapnem stale bez ClamAV tak by sa to nemalo byt, ze? Len neviem este ako vyriesim AntiPhishing a MailGuard, lebo aj to je velmi dolezite. A samozrejme, ze nechcem mat same softy aby sa jeden s druhym bili ale tieto veci ako AntiPhishing atd. treba vyriesit, pomoz este s tym, dik
0 0
MikiHalasko MikiHalasko

MikiHalasko je offline (nepripojený) MikiHalasko

Moje meno je Halász, Mikuláš Halász. Som kreatívny a milujem online marketing. Rád pomáham ľuďom predávať svoje služby pomocou internetu. ...viac
sfinks Pozri príspevok
Avast si nedavaj .. to ako keby si nic nemal ... len dobry pocit ... ja by som nemal ani ten pocit dobry ... celkom fajn a spokojny by som bol jedine pri spywareterminator ... ale pravdaze pre neskuseneho uzivatela je tam torksa problem ... lebo on fungueje aj ak firewall teda kontorluje komunikaciu kazdy program co piustits takze vies ked sa cheniekto alebo nieco do tvojho PC naburat .a. aty sa sam rozhgodnes ci povolis komunikaciu alebo nie ... a mnohokrat sa stalo ludom vo firme ze proste nevedeli co to je bac dali to zakazat a potom sa cudovali preco im nejde otot a preco nejde toto .a. bolproblem to zas povolit ... ale urcite spywareterminator... Aviru nepoznam ... takze to nehodnotim

na velku noc som instaloval bratrancovi avast. dal som prec symantec, lebo spomaloval aj tak pomalu vystu na 1G op. PO hodinke scanovania my nasiel vyrus.
mal som aj avg - tiez po symantecu. a tiez mi nasiel virus.
nod - ten si uz nepamatam
aviru - pocujem prvy krat
antivir od microsoftu - chalani v praci ho instaluju k win7, zevraj fajn.
pls. este radu: je lepsie davat zisteny vir do truhly,karanteny ci vymazat?
0 0
sfinks sfinks

sfinks je offline (nepripojený) sfinks

avast cosi nasiel ? ja by so mavast ani neinstaloval .. vsak to je virus sam o sebe ... ja by som ten vir zmazal .. naco ho mas odkladat ... cosi sa t istane s antivirakom a pac .. truhal je otvorena aj karantena ..a bude robit skodu ..
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

to sfinks
Prečítaj si príspevok #5 - odo mňa! A stále tvrdím:
Avast mám od začiatku a doteraz mi nepustil žiadne svinstvo do PC (pri náznaku hrozby - podla nastavenia - ma od stránky odpojí).
Je to len o nastavení ochrany.
Ale niekomu vyhovuje taký, inému onaký antivír, každý sa musí rozhodnúť sám, ktorý použije.
Ale prehlasovať, že tento alebo tento antivír je sám vírom - nehnevaj sa - je to trochu silná káva a (s prepáčením) - trepeš hlúposti!
A zároveň takto nepriamo znevažuješ prácu iných a urážaš tých, ktorí tento produkt používajú a sú s nim spokojní.
2 0
sfinks sfinks

sfinks je offline (nepripojený) sfinks

Nuz pouzival som tento antivir a nezdal osami cosi .. odisltaloval som ho ..a naistaloval iny baf a zrazu 150 zavirenych suborov .,.. to svedcalo o tej ochrane ... pravdaze som so mal aktualizovany a napriek tomu som mal az az toho v PC >.. takze netrepem hluposti ale hovoril som z vlastnej skusenosti ..a este problem ho bolo odstranit z kompu ked som ho odinstalovat chcel ... ale tak to bolo davno co som ho mal ..takze sa mohol aj zlepsit ... netvrdim ze nie ...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Mal si smolu, alebo slabo nastavenú ochranu. Ja na Avast nedám dopustiť - ako som spomínal skôr - zatiaľ ma vždy ochránil (mám nastavené najsilnejšiu ochranu). Ale zato nikde nehlásam, že ten alebo onen antivírový program je vírusom!
A za týmto
...a urážaš tých, ktorí tento produkt používajú a sú s nim spokojní.
stojím!
Nabudúce dobre zváž, čo tu napíšeš. Dvakrát meraj a raz rež!
1 0
sfinks sfinks

sfinks je offline (nepripojený) sfinks

Jo to bolo prirovnanie ... tak isto ked mas problem dostat vir z PC tak ja som mal problem odstranit avast z PC ... tak som napsial ze to je sam o sebe vir ... ze sa tak sprava ... a predsa soft ide s dobou co oblo pred 7 rokmi uz je ine ako dnes...
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

sfinks Pozri príspevok
Jo to bolo prirovnanie ... tak isto ked mas problem dostat vir z PC tak ja som mal problem odstranit avast z PC ...
V núdzovom režime je AVAST verzia 4.8 aj verzia 5 veľmi poslušný a nerobí problém pri odinštalovaní.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...mám Avast už dva roky a nikdy mi do pc nepustil ani blchu..som teda nadmieru spokojná...bola to Free verzia z internetu, myslela som, že to je nafurt,lebo funguje 100%.....ale dnes ráno mi naskočila červená tabuľka, ževraj moja verzia Avastu končí a mám si zakúpiť novú verziu..za 27.90€..tak mi prosím vás poraďte,či je nejaký dobrý free produkt voľný na stiahnutie, lebo fčuľ nemôžem investovať, aj keď by si to avast zaslúžil...
0 0
salvosko salvosko

salvosko je offline (nepripojený) salvosko

Neskoncila ti, treba ju len preregistrovat alebo si zinstaluj novu verziu 5 ktora vysla nedavno. Zakupenie je len ponuka na vysiu verziu.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať