Zavrieť

Porady

najlepsi freeware antivirus

Prosim poradte ktory je najlepsi free antivirus, ci Avast Home edition, Avira free antivirus alebo Microsoft Security Essentials, neviem sa rozhodnut. Cital som aj tento clanok http://www.dsl.sk/article.php?id=8895&hot=4 a niekde som cital, ze Avira free antivirus ma pomale skenovanie a podla tohto clanku aj vysoke percento falosnych pozitivnych detekcii, ale vela ludi hovori, ze najde aj to co NOD nenajde, takze neviem. Zvazoval som aj Avast a microsoft ale neviem ktory s tychto troch AV je najlepsi, poradte
Usporiadat
MikiHalasko MikiHalasko

MikiHalasko je offline (nepripojený) MikiHalasko

Moje meno je Halász, Mikuláš Halász. Som kreatívny a milujem online marketing. Rád pomáham ľuďom predávať svoje služby pomocou internetu. ...viac
zamestnankyna Pozri príspevok
Tu si môžeš otestovať antivírusový program a firewall.
dakujem, zaujimava vec, v praci som uz vyskusal, este to skusim doma. som velmi zvedavy
0 0
1a4ter 1a4ter

1a4ter je offline (nepripojený) 1a4ter

Špičkou je určite ESET. Jednoduchý a sám vie čo robiť. Určite nedoporúčam: Avast,AVG,Norton security a v podstate aj všetky ostatné. Najlepšie spravíš ak si ozaj kúpiš riadny ESET na 2 roky a budeš mať 100% istotu a pokoj.Ak by si bol veľmi šikovný, tak určite na vhodných miestach na nete nájdeš aj ESET nakrekovany na 40 rokov dopredu a plne funkčný. Super je aj KASPERSKY, ale ten asi scrackovany nenájdeš.Tak držim palce
0 0
1a4ter 1a4ter

1a4ter je offline (nepripojený) 1a4ter

Njalepsie je kupt ESET a mas po starostiach,otestoval som uz vsetky mozen antiviraky, ale ziadny nie je tak spolahlivy ako eset.Pocul som este ze je kaspersky super,ale ten som nemal.Ked nechces za eset platit, tak exisuje na nete aj crack verzia na nete funkčna do roku 2040
0 0
Flinstone Flinstone

Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

1a4ter Pozri príspevok
Njalepsie je kupt ESET a mas po starostiach,otestoval som uz vsetky mozen antiviraky, ale ziadny nie je tak spolahlivy ako eset.Pocul som este ze je kaspersky super,ale ten som nemal.Ked nechces za eset platit, tak exisuje na nete aj crack verzia na nete funkčna do roku 2040
Nie preto zamestnanci fi.Eset sa celý deň trápia v robote aby ľudia si plody ich driny hekli krekli a oni potom namiesto výplaty dostali štatistiku o tom aký úspešný je ich soft na stránkach s warezom. Takže svoje odporúčania si nechaj pre seba.
0 0
pistik71 pistik71

pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

1a4ter Pozri príspevok
Špičkou je určite ESET. Jednoduchý a sám vie čo robiť. Určite nedoporúčam: Avast,AVG,Norton security a v podstate aj všetky ostatné.
A skusal si aj nieco ine? Ja by som mohol potvrdit opak. Mam (spravujem) firmy kde maju eset a stale odvirujem masiny, a mam firmy kde je AVG a co si pamatam, tak nejakych 5 rokov tam nebol virus. V poslednom case ESET pokryvkava - zda sa, ze cim viac tlacia na marketing, tym slabsie su ich produkty. A Norton Internet Security? Spickovy produkt, v najnovsich verziach nezatazuje system, kvalitny firewall. AVAST v novej verzii je tiez fajn. V starych verziach 5 rokov dozadu to neboli dobre antiviry (okrem AVG), ale dnes je situacia ina. Treba vyskusat v realnej prevadzke.

Najvatsie nebezpecenstvo je ale aj tak medzi monitorom a stolickou.
0 0
pistik71 pistik71

pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

Flinstone Pozri príspevok
..o zamestnanci fi.Eset sa celý deň trápia v robote ...
Ako ktori...
0 0
dalid dalid

dalid je offline (nepripojený) dalid

Na fore je viacej podobnych tem ohladov antivirusov. Zial nejako som nenasiel zatial odpoved na moju otazku. Tak trosku totu temu posuniem vyssie.

Aky antivir pre NETBOOK?
Procesor Atom N450, OS - Win XP Home, SP3

Hladam nieco co ho nebude velmi spomalovat. Zatial bezi licencia Trend micro antivirus, tento mi ale obcas zablokuje aj "normalne" stranky.. (raz dokonca aj sme.sk ... ).
Momentalne testujem Aviru, bezplatnu verziu. No neviem ci je to dobry napad mat naraz 2 antiviry na netbooku, zda sa ze sa niekedy spomaluje nacitanie stranok na nete. Tak sa mi pochvalte ako chranite svoje netbooky . Kazda rada dobra.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
esset 4. som spokojná. Po dvoch rokoch si treba na stránke vypýtať nové heslo a fakturujú to do 14 tich dní. Až na to že nie je freeware.
0 0
marko182 marko182

marko182 je offline (nepripojený) marko182

dalid Pozri príspevok
Na fore je viacej podobnych tem ohladov antivirusov. Zial nejako som nenasiel zatial odpoved na moju otazku. Tak trosku totu temu posuniem vyssie.

Aky antivir pre NETBOOK?
Procesor Atom N450, OS - Win XP Home, SP3

Hladam nieco co ho nebude velmi spomalovat. Zatial bezi licencia Trend micro antivirus, tento mi ale obcas zablokuje aj "normalne" stranky.. (raz dokonca aj sme.sk ... ).
Momentalne testujem Aviru, bezplatnu verziu. No neviem ci je to dobry napad mat naraz 2 antiviry na netbooku, zda sa ze sa niekedy spomaluje nacitanie stranok na nete. Tak sa mi pochvalte ako chranite svoje netbooky . Kazda rada dobra.
Co sa tyka antivirovych programov pre netbook, poradit neviem. Ja bezim na Avast-e, ale na notebooku. Ale nemyslim si, ze je dobry napad pouzivat 2 antiviry sucasne. Moze prist medzi nimi ku konfliktu napr. ked ich rezidentna ochrana bude chciet skontrolovat ten isty subor v rovnakom case.
0 0
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

http://www.free-av.com/
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ja na stolnom som stále na avaste 4.8, ale dcére na NB som dal avast 5. Licenciu na neho získaš jednoduchým zaslaním e-mailovej adresy na ich stránku a získaš licenčný kľúč na celý rok. Aktualizácie vírovej databázy máš denne.
0 0
dalid dalid

dalid je offline (nepripojený) dalid

marko182 -2 antiviry naraz - asi mas pravdu. Licencia na Trend Security mi konci o cca 2-3 tyzdne.. Potom bude uz iba avira..

Aj podla tohto testu dopadla celkom slusne: http://www.itnews.sk/recenzie/softwa...sovych-rieseni
0 0
marko182 marko182

marko182 je offline (nepripojený) marko182

dalid Pozri príspevok
marko182 -2 antiviry naraz - asi mas pravdu. Licencia na Trend Security mi konci o cca 2-3 tyzdne.. Potom bude uz iba avira..

Aj podla tohto testu dopadla celkom slusne: http://www.itnews.sk/recenzie/softwa...sovych-rieseni
Aviru som neskusal, takze sa nemozem vyjadrit. Ale ved mozes vyskusat na tyzden-dva a ak nebudes spokojny, tak zase mozes vyskusat nieco ine. Teraz je na trhu dost vela kvalitnych bezplatnych antivirakov. Zalezi od vkusu
0 0
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

marko182 Pozri príspevok
Aviru som neskusal, takze sa nemozem vyjadrit. Ale ved mozes vyskusat na tyzden-dva a ak nebudes spokojny, tak zase mozes vyskusat nieco ine. Teraz je na trhu dost vela kvalitnych bezplatnych antivirakov. Zalezi od vkusu
musel by xodit na poriadne zavirene stranky. 2 tyzdne?
0 0
marko182 marko182

marko182 je offline (nepripojený) marko182

stormcatcher Pozri príspevok
musel by xodit na poriadne zavirene stranky. 2 tyzdne?
myslel som kvoli tomu, nakolko mu ten antivirak zatazi system, kedze ide o netbook
0 0
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

marko182 Pozri príspevok
myslel som kvoli tomu, nakolko mu ten antivirak zatazi system, kedze ide o netbook
aviru som spomenul aj preto lebo ho ma kamarat na notebooku a je s nim spokojny. ja klasicky nod
0 0
dalid dalid

dalid je offline (nepripojený) dalid

NOD mam na klasickom notebooku, skusal som ho aj na netbooku. Tam bolo citit spomalenie najme pri surfovani...
Takze to vyzera tak, ze ked mi skonci licencia na predinstalovanom antivire, ostanem pri Avire. Dakujem vsetkym za skusenosti.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať