Zavrieť

Porady

najlepsi freeware antivirus

Prosim poradte ktory je najlepsi free antivirus, ci Avast Home edition, Avira free antivirus alebo Microsoft Security Essentials, neviem sa rozhodnut. Cital som aj tento clanok http://www.dsl.sk/article.php?id=8895&hot=4 a niekde som cital, ze Avira free antivirus ma pomale skenovanie a podla tohto clanku aj vysoke percento falosnych pozitivnych detekcii, ale vela ludi hovori, ze najde aj to co NOD nenajde, takze neviem. Zvazoval som aj Avast a microsoft ale neviem ktory s tychto troch AV je najlepsi, poradte
Usporiadat
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
salvosko Pozri príspevok
Neskoncila ti, treba ju len preregistrovat alebo si zinstaluj novu verziu 5 ktora vysla nedavno. Zakupenie je len ponuka na vysiu verziu.
... odkiaľ vieš, že pepsikova potrebuje home verziu, a nie antivirus pre podnikateľské PC ?
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

pepsikova Pozri príspevok
...mám Avast už dva roky a nikdy mi do pc nepustil ani blchu..som teda nadmieru spokojná...bola to Free verzia z internetu, myslela som, že to je nafurt,lebo funguje 100%.....ale dnes ráno mi naskočila červená tabuľka, ževraj moja verzia Avastu končí a mám si zakúpiť novú verziu..za 27.90€..tak mi prosím vás poraďte,či je nejaký dobrý free produkt voľný na stiahnutie, lebo fčuľ nemôžem investovať, aj keď by si to avast zaslúžil...
Avast Ti "končí" preto , lebo skončila ročná registrácia. Js síce free, ale musíš sa registrovať na rok.
Tu máš na stiahnutie novú verziu http://downloads.zoznam.sk/program/avast-home_41 , po registrácii by si mala mať znovu na rok pokoj
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stefan2005 Pozri príspevok
... odkiaľ vieš, že pepsikova potrebuje home verziu, a nie antivirus pre podnikateľské PC ?
..


...števík, ďakujem..ale stačí mi home verzia..nepodnikám..pekný deň ti..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
arizona Pozri príspevok
Avast Ti "končí" preto , lebo skončila ročná registrácia. Js síce free, ale musíš sa registrovať na rok.
Tu máš na stiahnutie novú verziu http://downloads.zoznam.sk/program/avast-home_41 , po registrácii by si mala mať znovu na rok pokoj
..

oki, mojuš, idem na to..ďakujem ti...

aj "salvoškovi ďakujem...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
...mám Avast už dva roky a nikdy mi do pc nepustil ani blchu..som teda nadmieru spokojná...bola to Free verzia z internetu, myslela som, že to je nafurt,lebo funguje 100%.....ale dnes ráno mi naskočila červená tabuľka, ževraj moja verzia Avastu končí a mám si zakúpiť novú verziu..za 27.90€..tak mi prosím vás poraďte,či je nejaký dobrý free produkt voľný na stiahnutie, lebo fčuľ nemôžem investovať, aj keď by si to avast zaslúžil...
Ja teda avastu neverím. Tiež som mala problém ho odinštalovať z PC, až sa to skončilo tým, že som musela dať preinšatovať celý PC. Tiež som s ním nebola spokojná, pustil všelijaké blbosti a nevedel to ani zachytiť a nie ešte odstrániť. To už radšej AVG - je tiež zadarmo. Ja mám ESSET, podotýkam že kúpený so zľavou na dva roky. Nemám žiadny problém. Pepsi radšej investuj do antivíru a budeš mať pokoj.
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

wagner Pozri príspevok
Ja teda avastu neverím. Tiež som mala problém ho odinštalovať z PC, až sa to skončilo tým, že som musela dať preinšatovať celý PC.
Sám používam , aj inštalujem na iné PC AVAST a je v pohode.Ak ho chcem odinštalovať , tak ako som spomínal v núdzovom režime počúva na slovo , netreba preinštalovať Windows.

Okrem Avastu mám aj malého psíka , tiež som ho musel naučiť, ako sa má správať čo môže robiť a čo nie.Jednoduchšie je nastaviť AVAST , ako naučiť malého psíka poriadku.
0 0
MikiHalasko MikiHalasko

MikiHalasko je offline (nepripojený) MikiHalasko

Moje meno je Halász, Mikuláš Halász. Som kreatívny a milujem online marketing. Rád pomáham ľuďom predávať svoje služby pomocou internetu. ...viac
misoft Pozri príspevok
Mal si smolu, alebo slabo nastavenú ochranu. Ja na Avast nedám dopustiť - ako som spomínal skôr - zatiaľ ma vždy ochránil (mám nastavené najsilnejšiu ochranu). Ale zato nikde nehlásam, že ten alebo onen antivírový program je vírusom!
A za týmto stojím!
Nabudúce dobre zváž, čo tu napíšeš. Dvakrát meraj a raz rež!

avast poznam slabo. pls. ako sa nastavuje najsilnejsia ochrana? je k tomu v avaste popis, cize help?
dik za info
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Free verzia ponúka iba zapnutie a vypnutie služieb základne + nastavenie napr.tichý režim ,spustenie Avast až po spustení systémových služieb,čo má kontrolovať pri štarte ...Samozrejme je najlepšie mať zapnuté všetky služby Avast.
0 0
salvosko salvosko

salvosko je offline (nepripojený) salvosko

Najlepsi antivirus je zdravy rozum a neklikat na blbosti a netahat blbosti. Vtedy ti staci aj Avast v zakladnych nastaveniach.
Ak zinstalujes zavireny "free player" a potvrdis vynimku tak ti nepomoze ani 15cm pancier.
Aj z tohoto pohladu sa na to treba pozerat. Ziaden antivirus neni 100%.
Suhlasim s Vlado40, nainstaloval som desiatky Avastov a na destiaky strojov a vsade funguju bez problemov pokial ten system bol funkcny na ktory sa to instalovalo. Ked uz bol dosahany predoslymi pokusmi a boli na nom zinstalnute 4 - 5 antivirov a to dokonca naraz a anticojaviemco a superbrutaltune z tonou anware a vurusov tak to je potom problem.
Vcera som zas robil jeden stary notebook (1GB RAM) s Win7 a dal som tam Avast a bezi to cele velice pekne.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

MikiHalasko Pozri príspevok
avast poznam slabo. pls. ako sa nastavuje najsilnejsia ochrana? je k tomu v avaste popis, cize help?
dik za info
Otvor si Avast a hore v pravom hornom rohu máš "pomocník". Klikni si na to a prečítaj
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

MikiHalasko
Klikni PTM na ikonku Avastu v systémovej lište (vpravo dolu) a daj Zobraziť okno rezidentnej ochrany.
Objaví sa ti okno, kde môžeš nastavovať pre Instant Messaging, Internet Mail, Outlook/Exchange, P2P štít, Stieťový štít, Štandardný štít a Webový štít citlivosť (úroveň). Nastav buď na Vysoká, alebo Používateľská (tam potom kliknutím na Nastaviť) upravuješ podmienky ochrany. Ja zo svojej skúsenosti odporúčam na Vysoká (všetko sa kontroluje).

Zároveň nezabudni, aby bolo nastavené pri jednotlivých štítoch Spustiť (bez toho je ochrana pozastavená alebo vypnutá).

Toľko stručný návod na nastavenie. Prajem veľa surfovania bez hrozieb a infikovania
0 0
MikiHalasko MikiHalasko

MikiHalasko je offline (nepripojený) MikiHalasko

Moje meno je Halász, Mikuláš Halász. Som kreatívny a milujem online marketing. Rád pomáham ľuďom predávať svoje služby pomocou internetu. ...viac
misoft Pozri príspevok
MikiHalasko
Klikni PTM na ikonku Avastu v systémovej lište (vpravo dolu) a daj Zobraziť okno rezidentnej ochrany.
Objaví sa ti okno, kde môžeš nastavovať pre Instant Messaging, Internet Mail, Outlook/Exchange, P2P štít, Stieťový štít, Štandardný štít a Webový štít citlivosť (úroveň). Nastav buď na Vysoká, alebo Používateľská (tam potom kliknutím na Nastaviť) upravuješ podmienky ochrany. Ja zo svojej skúsenosti odporúčam na Vysoká (všetko sa kontroluje).

Zároveň nezabudni, aby bolo nastavené pri jednotlivých štítoch Spustiť (bez toho je ochrana pozastavená alebo vypnutá).

Toľko stručný návod na nastavenie. Prajem veľa surfovania bez hrozieb a infikovania
a existuje daky testovaci vyrus? moc blba otazka?
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

MikiHalasko Pozri príspevok
a existuje daky testovaci vyrus? moc blba otazka?
Ak chceš , tak pohľadám a pošlem Ti normálny.Za 4 dni som potom dal notebook do poriadku , lebo sa nemohli stratiť údaje.Windows ani nenabehol , len čierna obrazovka.
0 0
MikiHalasko MikiHalasko

MikiHalasko je offline (nepripojený) MikiHalasko

Moje meno je Halász, Mikuláš Halász. Som kreatívny a milujem online marketing. Rád pomáham ľuďom predávať svoje služby pomocou internetu. ...viac
Vlado40 Pozri príspevok
Ak chceš , tak pohľadám a pošlem Ti normálny.Za 4 dni som potom dal notebook do poriadku , lebo sa nemohli stratiť údaje.Windows ani nenabehol , len čierna obrazovka.
heh, radsej nie. pomali som si ho dal dokopy. a ucim sa na nom. vobec na to nemam chut. aj,ked som rozmyslal, ci vyskusaam avast.
myslis ze by ho nenasiel?
0 0
zamestnankyna zamestnankyna

zamestnankyna je offline (nepripojený) zamestnankyna

Tu si môžeš otestovať antivírusový program a firewall.
Naposledy upravil zamestnankyna : 14.04.10 at 18:32
1 0
kergulaan kergulaan

kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

good - ESS mi ho ani nedovolil otvorit.
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
... mne nedovolil ani len zobraziť
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No a mne začal húkať a odpojil ma !
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Ak môžem poradiť skúste linux. Tam zatiaľ nie je toľko vírusov ako v oknách. Poskytuje aj programy na písanie kreslenie, počítanie atď. Teraz sú už tieto posledné verzie klikacie tak ako win. Idú tam tiež niektoré programy spušťatelné pod winom. Pred tým si to môžete vyslúšať na verzii live ktorá je napálená na CD a nič vám nezapisuje na HD ani nikde inde.
0 0
sfinks sfinks

sfinks je offline (nepripojený) sfinks

Akoze nie... vsak sa ti nacita do Ramky .... ako by tito inak fungovalo ?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať