Zavrieť

Porady

Súrne - Acer

Dcéra si kúpila PC Acer ( Aspire 5536 ) s programom Win7.Písala si prednášku a keď chcela na druhý deň pokračovať, nedá sa. Stále jej píše že výber je zamknutý. Klávesnica vôbec nereaguje. Zrejme niečo stlačila tak, že to zablokovala. Poradil by nám niekto čo terba urobiť ? Tiež keď otvorí vyhodí jej okno kde je kľúč a zadanie kódu Product Key, ktorýmá obsahovať 25 znakov, nevieme kde to má hľadať. PC si kúpila minulý týždeň a v Datarte si zaplatila za službu,aby jej program nainštalovali. Vedel by nám niekto poradiť ? Veľmi pekne ďakujeme.
Usporiadat
zdenka131 zdenka131

zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac
Maňuša Pozri príspevok
Včera v noci som napísala do microsoftu a pred chvíľou mi odpísali, že si musím ten balík kúpiť, že tam je aj kód na inštaláciu. Tak neviem keby som si to stiahla ako hovoríte nepotrebovala by som už ten kód ? Viem, že sa už nedá nič zmeniť ale aspoň pre mňa na vysvetlenie, prosím, odpíšte mi. Ďakujem veľmi pekne.
Ahoj Marika,

keby si si stiahla Open Office, nepotrebovala by si žiadny kód a nič by si za to neplatila.
3 0
sfinks sfinks

sfinks je offline (nepripojený) sfinks

Maňuša Pozri príspevok
Takže zase ma dobehli. Bože a ako presvedčivo mi to hovorili, že sa to ináč nedá, že to jednoducho musím kúpiť...
Nuz az chces original Office tak to mali prevdu neni ina moznost ... az ti staci open ooffice alebo cracknuta verzia office ... tak su aj ine moznosti a tie ostatne moznosti su za free ...
0 0
Maňuša Maňuša

Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

Ďakujem Zdenka. Ešte sa chcem opýtať, keďže som ho už kúpila, nainštalovali ho do dcérinho nootboku, môžem si ho nainštalovať aj do môjho ? Môžem potom kým sa nenaučím na W7 používať W2003 ?
0 0
sfinks sfinks

sfinks je offline (nepripojený) sfinks

To nieje Windows ale office ... to znamnea word,excel, powerpoint...
0 0
sfinks sfinks

sfinks je offline (nepripojený) sfinks

Maňuša Pozri príspevok
Ďakujem Zdenka. Ešte sa chcem opýtať, keďže som ho už kúpila, nainštalovali ho do dcérinho nootboku, môžem si ho nainštalovať aj do môjho ? Môžem potom kým sa nenaučím na W7 používať W2003 ?
predpokladam ze officen a tom tvojom PC uz mas ... tak naco to tam instalovat ...
0 0
maurer2 maurer2

maurer2 je offline (nepripojený) maurer2

uz tu ste mali zistit ze sa jedna o MS Office ......sala si prednášku a keď chcela na druhý deň pokračovať, nedá sa ......... ak mas 2003 tak to neinstaluj a navyse licencia plati iba na 1 PC takze v tvojom by aj tak nesiel a pre bezneho uzivatela starsia verzia 2003 uplne postacuje! Pre ostatnych ako tu niekto pisal http://sk.openoffice.org/news/100331.html OPEN OFFICE je zadarmo a na 99 % nahradi Ms office
Pekný deň všetkým
0 0
Maňuša Maňuša

Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

sfinks Pozri príspevok
predpokladam ze officen a tom tvojom PC uz mas ... tak naco to tam instalovat ...
Balík Office 2007 obsahuje Word 2007, Excel 2007, PowerPoint 2007, OneNote 2007, tak som si myslela, že si nainštalujem novšiu verziu a uvidím, možno mi bude neskoršie lepšie vyhovovať ako 2003 - veľmi zložité čo, po včerajšej prebdenej noci...
0 0
sfinks sfinks

sfinks je offline (nepripojený) sfinks

Nuz ale podla jej slov "PC si kúpila minulý týždeň a v Datarte si zaplatila za službu,aby jej program nainštalovali"
a vacsinou ten office trva 1 mesiac ta free verzia .. a kedze si kupila len predtyzdnom tka kto mal predpokaldat e z tyzdna sa stane mesiac ...
0 0
Maňuša Maňuša

Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

maurer2 Pozri príspevok
uz tu ste mali zistit ze sa jedna o MS Office ......sala si prednášku a keď chcela na druhý deň pokračovať, nedá sa ......... ak mas 2003 tak to neinstaluj a navyse licencia plati iba na 1 PC takze v tvojom by aj tak nesiel a pre bezneho uzivatela starsia verzia 2003 uplne postacuje! Pre ostatnych ako tu niekto pisal http://sk.openoffice.org/news/100331.html OPEN OFFICE je zadarmo a na 99 % nahradi Ms office
Pekný deň všetkým
Na krabičke je napísané, že je licencovaný na 3 PC.
0 0
sfinks sfinks

sfinks je offline (nepripojený) sfinks

Maňuša Pozri príspevok
Na krabičke je napísané, že je licencovaný na 3 PC.
Tak mozes potom ten office naistalovat aj na svoj PC ... a aktivovat si to ... budes mat aspon original verziu az nemas na tom svojom
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

maurer2 Pozri príspevok
uz tu ste mali zistit ze sa jedna o MS Office ......keď pisala si prednášku a keď chcela na druhý deň pokračovať, nedá sa
Je viacej múdrych , keď je už po tom.
0 0
sfinks sfinks

sfinks je offline (nepripojený) sfinks

Maňuša Pozri príspevok
Balík Office 2007 obsahuje Word 2007, Excel 2007, PowerPoint 2007, OneNote 2007, tak som si myslela, že si nainštalujem novšiu verziu a uvidím, možno mi bude neskoršie lepšie vyhovovať ako 2003 - veľmi zložité čo, po včerajšej prebdenej noci...
Az na svojom PC mas original 2003 verziu tak ti odporucam si ju nechat .. lebo malo kto sa vyzna zo zaciatku v 2007 office... az nemas original verziu na tom svojom kde mas XP tak si tam daj tu 2007 ...
0 0
sfinks sfinks

sfinks je offline (nepripojený) sfinks

Vlado40 Pozri príspevok
Je viacej múdrych , keď je už po tom.
Nuz ale z toho popisu tazko niekto pochopi co tomu PC bolo ... vies malo kedy staci povedat A ked potrebujes poznat aj B ...
0 0
miky64 miky64

miky64 je offline (nepripojený) miky64

bol som,som a ešte chvílku budem ...viac
salvosko Pozri príspevok
Pozor, toto nema s aktivaciou Windows nic spolocne.
Neni tu nahodou problem v tom ze na novom PC bola len skusobna verzia MS Office a uz jej vyprsala platnost? Do MS Office nefunguje Product Key z Windows.
Vzdy je dolezite presne popisat o aky problem ide, cim viac informacii tym rychlejsie a lepsie sa da pomoct.
ms office v aceri ma 60 dnovu skuš.dobu takže nie je možne aby jej po takej kratkej dobe vypol
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

miky64 Pozri príspevok
ms office v aceri ma 60 dnovu skuš.dobu takže nie je možne aby jej po takej kratkej dobe vypol
Berie sa do úvahy dátum inštalácie a ten mohol byť dávno pred kúpou , alebo možno počet otvorení dokumentov ako niekto už spomínal.
0 0
miky64 miky64

miky64 je offline (nepripojený) miky64

bol som,som a ešte chvílku budem ...viac
sfinks Pozri príspevok
Az na svojom PC mas original 2003 verziu tak ti odporucam si ju nechat .. lebo malo kto sa vyzna zo zaciatku v 2007 office... az nemas original verziu na tom svojom kde mas XP tak si tam daj tu 2007 ...
ale ak budeš chcieť z pracou z 2007 pracovať v 2003 alebo opačne tak ti to nepojde musiš si zo stranok ms stiahnuť program ktory ti to umožni
0 0
miky64 miky64

miky64 je offline (nepripojený) miky64

bol som,som a ešte chvílku budem ...viac
Vlado40 Pozri príspevok
Berie sa do úvahy dátum inštalácie a ten mohol byť dávno pred kúpou , alebo možno počet otvorení dokumentov ako niekto už spomínal.
nie je podstatne kolko krat ho otvoriš po prvom otvoreni funguje 60 dni vlastnim už druhy acer a u obidvoch to bolo rovnake a dosť casto použivam ms
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

miky64 Pozri príspevok
nie je podstatne kolko krat ho otvoriš po prvom otvoreni funguje 60 dni vlastnim už druhy acer a u obidvoch to bolo rovnake a dosť casto použivam ms
Ak to prvé spustenie urobí predavač 50 dní pred kúpou , tak čo potom.
0 0
miky64 miky64

miky64 je offline (nepripojený) miky64

bol som,som a ešte chvílku budem ...viac
Vlado40 Pozri príspevok
Ak to prvé spustenie urobí predavač 50 dní pred kúpou , tak čo potom.
tak potom by som velmi rozmyšlal nad tym či tento kus kupiť
0 0
sfinks sfinks

sfinks je offline (nepripojený) sfinks

miky64 Pozri príspevok
tak potom by som velmi rozmyšlal nad tym či tento kus kupiť
si komicky ... hadam si to nemyslel vazne ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať