Zavrieť

Porady

Súrne - Acer

Dcéra si kúpila PC Acer ( Aspire 5536 ) s programom Win7.Písala si prednášku a keď chcela na druhý deň pokračovať, nedá sa. Stále jej píše že výber je zamknutý. Klávesnica vôbec nereaguje. Zrejme niečo stlačila tak, že to zablokovala. Poradil by nám niekto čo terba urobiť ? Tiež keď otvorí vyhodí jej okno kde je kľúč a zadanie kódu Product Key, ktorýmá obsahovať 25 znakov, nevieme kde to má hľadať. PC si kúpila minulý týždeň a v Datarte si zaplatila za službu,aby jej program nainštalovali. Vedel by nám niekto poradiť ? Veľmi pekne ďakujeme.
Usporiadat
miky64 miky64

miky64 je offline (nepripojený) miky64

bol som,som a ešte chvílku budem ...viac
sfinks Pozri príspevok
si komicky ... hadam si to nemyslel vazne ...
myslel som to uplne važne pretože ak je nb naštartovaný tak co sa s ním dialo pred tým než som k nemu prišiel? softver ma byť nainštalovany bud v mojej pritomnosti alebo si ho inštalujem sam.
0 0
salvosko salvosko

salvosko je offline (nepripojený) salvosko

miky64 Pozri príspevok
myslel som to uplne važne pretože ak je nb naštartovaný tak co sa s ním dialo pred tým než som k nemu prišiel? softver ma byť nainštalovany bud v mojej pritomnosti alebo si ho inštalujem sam.
Hehe, tak potom volaj do továrne lebo tam to inštalujú.
Notebook nemal byť spustený a zaktivovaný predajcom, v tom bol problém.
Inak Acer by som nebral ani ja ... to je fakt.
0 0
miky64 miky64

miky64 je offline (nepripojený) miky64

bol som,som a ešte chvílku budem ...viac
salvosko Pozri príspevok
Hehe, tak potom volaj do továrne lebo tam to inštalujú.
Notebook nemal byť spustený a zaktivovaný predajcom, v tom bol problém.
Inak Acer by som nebral ani ja ... to je fakt.
sorry v tovarni ti urobia predinštalaciu, inštalaciu a spustenie si robiš ty alebo predajca v tvojej pritomnosti vtedy maš istotu že nebol použity a čo sa týka acerov tak jeden mam už asi tri roky/rok ho ma synator/a druhy mam rok jazdili so mnou po nemecku,švajčiarsku,francuzsku a inde a fachčia bez problemov
Naposledy upravil miky64 : 10.04.10 at 21:57
0 0
salvosko salvosko

salvosko je offline (nepripojený) salvosko

môj vyše 3 ročný HP beží 24/7 (nevypinam, načo? Na 4-5 hodín čo spim?) a zatiaľ som menil len disk a pridal pridavnu baterku a bol so mnou najďalej v Kanade.
Ale o to nejde, momentálne to vyzerá že najlepšiu kvalitu robí Asus a Acer sa v poslednej dobe pokazil. To je môj názor, nebite má pls a neurazajte sa. Dik.
0 0
miky64 miky64

miky64 je offline (nepripojený) miky64

bol som,som a ešte chvílku budem ...viac
salvosko Pozri príspevok
môj vyše 3 ročný HP beží 24/7 (nevypinam, načo? Na 4-5 hodín čo spim?) a zatiaľ som menil len disk a pridal pridavnu baterku a bol so mnou najďalej v Kanade.
Ale o to nejde, momentálne to vyzerá že najlepšiu kvalitu robí Asus a Acer sa v poslednej dobe pokazil. To je môj názor, nebite má pls a neurazajte sa. Dik.
neviem teraz pretože acer 5739 mam iba rok takže po novom sa ešte nepozeram a stary 5735 maka u mojho 13 ročneho synatora a zatial som nič okrem baterky nemenil a co sa tyka toho bitia a uražania prečo? každemu podla chuti tebe sedi hp tak je tvoj mne sedi acer nikomu ho vnucovať nemienim a ak zistim že sa pokazil pozriem sa po niečom inom
0 0
sfinks sfinks

sfinks je offline (nepripojený) sfinks

No teraz sa uz robia lepsie acery .. ako kedysi ... ja mam napriklad HP a cca po 2.5 roku mi odisla grafika ... este uvidim kolko bdue stat oprava ...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať