Zavrieť

Porady

Herci útočia videom proti ľavici - pozrite si tie dve videá, stojí to za to!

Anketa: Si spokojný/á s výsledkom volieb?

Počet hlasujúcich
111. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • áno

    73 65.77%
  • nie

    38 34.23%
Po Česku sa negatívna kampaň, ktorá útočí na ľavicu, objavila aj na Slovensku. Herci Richard Stanke a Zuzana Fialová v animovanom klipe na internete deväť dní pred parlamentnými voľbami útočia na premiéra a predsedu najsilnejšej vládnej strany Smer Roberta Fica a vyzývajú k voľbe opozičnej pravice.

http://ovolbach.topky.sk/c/1841/herc...ali-sa-v-cesku
Usporiadat
Téma je uzavretá.
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Danila Pozri príspevok
Pekne si to napísala. Ale:
Nenadrogované šlapky sú pre mužskú populácia a manželstva nebezpečnejšie ako tie nadrogované. A mňa ide šľak trafiť, keď ani za moje peniaze feťákom pomôcť nevedia!!! Tuším v dobe, ktorú opisuješ absentoval drogový biznis, ktorý sa k nám presunul po tom nežnom štrnganí, jestli se nepletu.....
P.S. acylpirín je voľnopredajný, ak nemáš pošlem.

Načo by som feťákom pomáhala? Kto pomôže mne? Ja pracujem, odvádzam do zdravotného poistenia euráče, prečo by som nemala mať nárok na acylpirín zadarmo? Čo odvádza do zdravotného poistenia nadrogovaný nepracujúci .......... hmmmm?
Naposledy upravil hubatá : 13.06.10 at 08:12
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

milláčikk Pozri príspevok
Tak potom si farboslepá .
Alebo máš tzv. KONETYONÉ .

radšej sa zamysli: bez poriadnej podpory rodičov dnes nikto nevyštuduje a na sprostom národe sa dobre zarába hehehe !
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Stanislav 1975 Pozri príspevok
A ešte niečo-volebný prepadák Paliho Kapukovej-Pali Vass by mal okamžite zložiť predsednícku funkciu...
No ja Stanko nesúhlasím,
Paliho strana vôbec neprepadla. Si vezmi koľko mal preferenčných hlasov. Na kandidátke 1 člena, a ten sám získal 0,58% všetkých hlasov.

Vezmi si SDKU získali 15,42% hlasov, členov na kandidátke mali 150 takže na jedného člena bolo 0,1028% hlasov.
To je prepadák

Detto tvoj oblúbený SMER získal 34,8% tj na jedného člena na kandidátke 0,232%

Jednoznačným víťazom volieb je jednoznačne Pali so svojou Kapurkovou
0 0
milláčikk milláčikk

milláčikk je offline (nepripojený) milláčikk

hubatá Pozri príspevok
radšej sa zamysli: bez poriadnej podpory rodičov dnes nikto nevyštuduje a na sprostom národe sa dobre zarába hehehe !
To bolo vždy tak.

PS
Prd ty vieš o živote za socializmu .
Čo verí sľubovačom krajšieho zajtrajška .
Zopakujem :
1, V jennej starej knihe píšu (po vyhnaní z raja) - V pote tvári budeš zarábať chlieb svoj
2, Keď sa ráno zobudíš - NIKDY nie je "krajší zajtrajšok", ale reálny dnešok.
Naposledy upravil milláčikk : 13.06.10 at 08:28
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Dovolím si citovať len časť, ku ktorej mi nedá sa nevyjadriť.
hubatá Pozri príspevok
........... Nerozdeľovali sme obyvateľov na maďarov, východniarov, záhorákov, ale len na pracujúcich a nepracujúcich, slušných a zlodejov. Nepracujúcich sme zatvárali do basy, kde robili najťažšie práce aby mohli zaplatiť slušným ľuďom za to čo im ukradli, výživné svojim deťom, neboli na obtiaž ostatným, lebo jesť sa chce každý deň aj takýmto ľuďom.........

Na úvod, ak sa povie A, malo by sa aj B. Lenže už to tak býva, čo ma nepáli, to nehasím. S niektorými názormi sa dá súhlasiť, bohužiaľ nevedia prekryť mnohé tebou nevypovedané.
Máš pravdu, nerozdeľovali tak ako uvádzaš, delili ich na slúžiacich jednej jedinej, neomylnej strane a tých druhých, tých, ktorých boli schopní ako politicky nespoľahlivých internovať s cieľom ich prevychovať či už do PTP, väzenia ale aj odsúdiť na smrť. Ešte raz, pre nič iné, len pre ich postoj. Nedali si ani tú námahu, aby zriadenie PTP malo oporu aspoň v československom práve, ak už nie medzinárodnom. A aby to nestačilo, vlieklo sa to s nimi celý život. Človek so vzdelaním z troch významných vysokých škôl svoj potenciál využil ako poľnohospodársky a lesný robotník, skladník a „veľkodušnosťou“ ku koncu života aj zopár rokov ako účtovník.
Takže ak si nevedela, aj také to bolo a ak vedela a opomenula, tak ...........
Prepáč, vnútorný pocit mi však nedal nepovedať aspoň jedno B.
Naposledy upravil Marína : 14.06.10 at 18:03
6 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

danushka Pozri príspevok
Dnes mi volal brat a vraví mi, že máme problém...
Sľuboval našej 80r. mame, že jej donesie zavárané uhorky a pečený koláč, keď pôjde voliť, vraj ju odvezie aj dovezie.
Naša mama mu povedala, že koláče s uhorkami si zoberie a že na volľby kašle , tak som dostala za úlohu do zajtra na nej pracovať a presvedčiť ju k občianskej povinnosti.
Čo na dôchodcov zaberá?

PS : Vôbec si nerobím žarty, myslím to úplne vážne...
Tak koláče s uhorkami áno a voliť nie?
Mama si za 50 rokov práce našetrila na svoj dôchodok. A na voľby sa môže zvysoka vy..........ť. Radšej išla okopávať novú úrodu uhoriek. O rok jej dáte za pravdu a zoberiete si od nej zavárané uhorky, lebo v obchode budú dovezené z Grécka za nehorázne ceny !!!!
0 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
Marína Pozri príspevok
Dovolím si citovať len časť, ku ktorej mi nedá sa nevyjadriť.

Na úvod, ak sa povie A, malo by sa aj B. Lenže už to tak býva, čo ma nepáli, to nehasím. S niektorými názormi sa dá súhlasiť, bohužiaľ nevedia prekryť mnohé tebou nevypovedané.
Máš pravdu, nerozdeľovali tak ako uvádzaš, delili sme ich na slúžiacich jednej jedinej, neomylnej strane a tých druhých, tých, ktorých boli schopní ako politicky nespoľahlivých internovať s cieľom ich prevychovať či už do PTP, väzenia ale aj odsúdiť na smrť. Ešte raz, pre nič iné, len pre ich postoj. Nedali si ani tú námahu, aby zriadenie PTP malo oporu aspoň v československom práve, ak nie medzinárodnom. A aby to nestačilo, vlieklo sa to s nimi celý život. Človek so vzdelaním z troch významných vysokých škôl svoj potenciál využil ako poľnohospodársky a lesný robotník, skladník a „veľkodušnosťou“ ku koncu života aj zopár rokov ako účtovník.
Takže ak si nevedela, aj také to bolo a ak vedela a opomenula, tak ...........
Prepáč, vnútorný pocit mi však nedal nepovedať aspoň jedno B.
Marína, aj tými niekoľkými riadkami si povedala všetko.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Peter, aj súhlasiaci, ďakujem za podporu, verte, viem o čom hovorím.
Naposledy upravil Marína : 13.06.10 at 13:47
0 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
hubatá Pozri príspevok
Hihihi co sa tu hádate? Za komoušou sme mali voľby v paži, volili sme jednu stranu za jedny náklady. Peniaze ktoré teraz išli na pompéznu volebnú kampaň všelijakých strán z vašich peňazí vážení ....... sme vtedy využili ináč: postavili sme továrne, školy, škôlky, a predstavte si že cesty sa opravovali aj na dedinách! Ak by sme vám nepostavili Vážsku kaskádu, vodné dielo Gabčíkovo a desiatky priehrad ste dnes vytopení až po Tatry. Nerozdeľovali sme obyvateľov na maďarov, východniarov, záhorákov, ale len na pracujúcich a nepracujúcich, slušných a zlodejov. Nepracujúcich sme zatvárali do basy, kde robili najťažšie práce aby mohli zaplatiť slušným ľuďom za to čo im ukradli, výživné svojim deťom, neboli na obtiaž ostatným, lebo jesť sa chce každý deň aj takýmto ľuďom. Raz za 5 rokov sme dostali devízový prísľub do Juhošky, ale zvyšné 4 roky sme chodili celé rodiny za 250,- Kčs na dovolenky do Tatier, do Krkonôš, na Domašu, Duchonku - lebo patrili pracujúcim. Mimochodom viete prečo raz za 5 rokov - lebo sme k moru mohli ísť všetci a pre všetkých samozrejme že nebolo devízových prostriedkov. Sa rehocete že sme stáli na banány, pomaranče, mandarínky - ale to preto že sme ich kupovali na kilá a nie na kusy! Popri mne stála v šóre na nábytok a koberce aj rómka na tovar, lebo tiež dostala byt od štátu ako ja a mala peniaze na nákup a to z jednoduchého dôvodu: bola aj s mužom zamestnaná. Nepotrebovali sme živiť perfektne oháknutých kukláčov, lebo o 22.00 hod. sme išli všetci do postele (možno niektorí aj nie do vlastnej ...heh!), keď ráno sme všetci vstávali do roboty a tak jednoducho nemal v noci kto fetovať, vykrádať bankomaty, škôlky, písať hákové kríže po nových stenách. A rodinné prídavky išli tam kam patrili: ak sa rodičia nestarali o svoje deti, sociálka deťom zaplatila obedy v družine a nakúpila oblečenie. Deti sa neflákali po ulici ale zadarmo navštevovali ľudovú školu umenia, tenis, plavecký, kto na čo mal chuť. Nebolo toľko rozvodov a nešťastných ľudí lebo chlapi pracovali doma, deti sa mohli tešiť z otca každý deň, neexistovalo vysťahovalectvo. No a šľak ma ide trafiť keď v telke vidím ako záchranári ošetrujú za moje peniaze nepracujúcich feťákov, nadrogované šľapky a ja nemám nárok ani na acylpirín. Ráno pred potravinami stáli prepravky s mliekom, smotanou alebo pečivom a aby predavačky nemuseli chodiť v noci do roboty, sami sme sa z tých prepraviek obslúžili, vhodili peniažky a nečakali na vydanie drobákov. To isté bolo s novinami v stánkoch: zobrali sme si noviny a vhodili tam peniaze. Viete si to dnes predstaviť - veď by sme sa pozabíjali ! Obyčajný človek ak má zdravie od vlády nech je zložená z akejkoľvek hmoty potrebuje len jedno: prácu. Tá práca sa v tejto chvíli nachádza jedine v poľnohospodárstve, lebo nič iné nám už nezostalo, čo sa dalo podnikatelia zdevastovali, predali alebo majú za svojím vysokým plotom z toho vilu s bazénom (a deti a vnúčatá akože inak tiež). Takže ak si sami začneme obrábať zem, t.č. zarastenú burinou, posiatu igelitkami, stavebným odpadom nájdeme pracovné príležitosti: potrebujeme chovať zvieratá (nie dovážať šialené anglické kravy), dopestovať si vlastnú kvalitnú zeleninu a ovocie (nie kupovať z Tesca litchi, mango, špargľu). Nábytok si kúpim na Orave a nie v Ikei a nebudú vyrúbané zdravé stromy, ale len choré a následne vysadené novými. A výsledok: pekná krajina bez povodní, zdraví šťastní ľudia, bez vrážd, krádeží, extrémizmu a rasových nepokojov. A čo je najdôležitejšie: začať môžme už od pondelka........
Na takýto príspevok je ťažko odpovedať, takže iba jediné, daj svätý pokoj špargli, je to špičková pochúťka, ktorá sa pestuje aj na Slovensku, a to veľmi dobrej kvality. Mám rozumieť tomu tak, že si ju nemám kupovať v Tescu ale rovno kradnúť na Záhorí z rolí jej pestovateľov, ako bývalo dobrým zvykom v časoch, za ktorými zjavne banuješ. Tebe podobní takýmto spôsobom vychovali prasce, sliepky a teraz banujú za takýmito starými "zlatými" časmi". Tebe chýbajú šóry na banány, mandarinky a na čokoľvek iné? Alebo ti vyhovovala podhodená ohryzená kosť, na ktorú tu v prenesenom zmysle slova s takou nostalgiou spomínaš?
5 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
milláčikk Pozri príspevok
Povedal by som, že aj žien.
(a splnil sa mi dávny sen).
Že aj my (aspoň) raz prvý budeme =
ženu - premiérku - CHCEME
.

PS
Prvý vo V4.
Ale mohli sme mať prvý napr. aj čierneho (cigáňa) hlásateľa v TV.
Ty si bol vždy rojko. To nemyslíš vážne, žena premiérkou na Slovensku. Žena len podsunula budúcemu nádejnému premiérovi stoličku. A partnerov nezávidím. Minimálne v jednej nečitateľnej strane. Jej predstaviteľ vkročil do centrály líderkinej strany ako ako hráč do kasína v Monte Carlo. Tak ešte chvíľu počkajme. Ešte sa len polievka varí......
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Xanti Pozri príspevok
No ja Stanko nesúhlasím,
Paliho strana vôbec neprepadla. Si vezmi koľko mal preferenčných hlasov. Na kandidátke 1 člena, a ten sám získal 0,58% všetkých hlasov.

Vezmi si SDKU získali 15,42% hlasov, členov na kandidátke mali 150 takže na jedného člena bolo 0,1028% hlasov.
To je prepadák

Detto tvoj oblúbený SMER získal 34,8% tj na jedného člena na kandidátke 0,232%

Jednoznačným víťazom volieb je jednoznačne Pali so svojou Kapurkovou
Gabi,to sú také prepočty ako u nás každý rok v robote pri kampani pzp- ja mám v kmeni cca.3500 klientov na pzp a v rámci kampane urobím za mesiac povedzme 80 zmlúv, tak mi vypočítajú nárast z toho a kolega, dedko čo ani nevie čo je zákonná poistka,lebo má v kmeni 2 poistky a urobí za ten mesiac 3 zmluvy a vyjde ako víťaz najvačšia hviezda- lebo má nárast 150% a už je na 1 mieste a ja ostanem jak jak najvačší xuj-ko,takže asi tak...
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Danila Pozri príspevok
Ty si bol vždy rojko. To nemyslíš vážne, žena premiérkou na Slovensku. Žena len podsunula budúcemu nádejnému premiérovi stoličku. A partnerov nezávidím. Minimálne v jednej nečitateľnej strane. Jej predstaviteľ vkročil do centrály líderkinej strany ako ako hráč do kasína v Monte Carlo. Tak ešte chvíľu počkajme. Ešte sa len polievka varí......
Nemam v zasade nic proti pani Radicovej, ale na poste premierky si ju dost dobre predstavit neviem. Podla mojho nazoru zdaleka nedosahuje kvality pani Merkelovej alebo niekdajsej anglickej zeleznej lady.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

durisovad Pozri príspevok
Nemam v zasade nic proti pani Radicovej, ale na poste premierky si ju dost dobre predstavit neviem. Podla mojho nazoru zdaleka nedosahuje kvality pani Merkelovej alebo niekdajsej anglickej zeleznej lady.
To je pravda, je slabučká-Fico si s ňou v kampani robil čo chcel-to skorej by som dal dopredu na ich mieste Ivana...
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Mne by sa celkom pacila vlada zostavena zo SaS a Smeru. Dvaja sa skor dohodnu ako styria.
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

durisovad Pozri príspevok
Mne by sa celkom pacila vlada zostavena zo SaS a Smeru. Dvaja sa skor dohodnu ako styria.
No určite veľmi široká koalícia znamená veľké kompromisy a zvyšok som napísala tu http://www.porada.sk/1426960-post11900.html .
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Marína Pozri príspevok
Dovolím si citovať len časť, ku ktorej mi nedá sa nevyjadriť.

Na úvod, ak sa povie A, malo by sa aj B. Lenže už to tak býva, čo ma nepáli, to nehasím. S niektorými názormi sa dá súhlasiť, bohužiaľ nevedia prekryť mnohé tebou nevypovedané.
Máš pravdu, nerozdeľovali tak ako uvádzaš, delili sme ich na slúžiacich jednej jedinej, neomylnej strane a tých druhých, tých, ktorých boli schopní ako politicky nespoľahlivých internovať s cieľom ich prevychovať či už do PTP, väzenia ale aj odsúdiť na smrť. Ešte raz, pre nič iné, len pre ich postoj. Nedali si ani tú námahu, aby zriadenie PTP malo oporu aspoň v československom práve, ak nie medzinárodnom. A aby to nestačilo, vlieklo sa to s nimi celý život. Človek so vzdelaním z troch významných vysokých škôl svoj potenciál využil ako poľnohospodársky a lesný robotník, skladník a „veľkodušnosťou“ ku koncu života aj zopár rokov ako účtovník.
Takže ak si nevedela, aj také to bolo a ak vedela a opomenula, tak ...........
Prepáč, vnútorný pocit mi však nedal nepovedať aspoň jedno B.
Eva, samozrejme máš pravdu. Aj to nešťastné B platilo. Platilo, platí a žiaľ aj platiť bude. Ani vtedy, ani dnes a ani potom nebude vysnívaná spravodlivosť. A ako naznačuješ, aj vtedy, aj dnes, a aj potom to bude o rozdielnosti názorov. A ak som pri moci ja, a Ty so mnou nesúhlasíš, poslušne, slepo, tak ver, že bude platiť B.
A vlastne ani vtedy, ani dnes a ani potom nebudú v čele rozumovo najvyspelejší, absolventi niekoľkých univerzít. Aj vtedy, aj dnes, aj potom budú nie v parlamente, nie vo vláde, ale možno prikladať v kotolni, lebo neboli v správnom čase na správnom mieste a v správnom zástupe.
Pekný deň Ti prajem.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Tak zatial to vyzera nadejne - hoci Sulika nikto nepozna a nevie sa co od neho cakat, bude sa musiet casom vyfarbit.

Rozhodne pozitivum je fakt, ze sa nedostal Meciar ani SMK, skoda toho Slotu.
0 0
milláčikk milláčikk

milláčikk je offline (nepripojený) milláčikk

Excise Duty Pozri príspevok
Na takýto príspevok je ťažko odpovedať, takže iba jediné, daj svätý pokoj špargli, je to špičková pochúťka, ktorá sa pestuje aj na Slovensku, a to veľmi dobrej kvality. Mám rozumieť tomu tak, že si ju nemám kupovať v Tescu ale rovno kradnúť na Záhorí z rolí jej pestovateľov, ako bývalo dobrým zvykom v časoch, za ktorými zjavne banuješ. Tebe podobní takýmto spôsobom vychovali prasce, sliepky a teraz banujú za takýmito starými "zlatými" časmi". Tebe chýbajú šóry na banány, mandarinky a na čokoľvek iné? Alebo ti vyhovovala podhodená ohryzená kosť, na ktorú tu v prenesenom zmysle slova s takou nostalgiou spomínaš?
Nie všetci kradli !!!!!!!!!!!!!!

Niektorým iba prišli šoféri s autom a vedúci zahradníctva naložil do kufra (súdruhom, čo boli "rovnejší" ).
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
hubatá Pozri príspevok
Hihihi co sa tu hádate? Za komoušou sme mali voľby v paži, volili sme jednu stranu za jedny náklady. Peniaze ktoré teraz išli na pompéznu volebnú kampaň všelijakých strán z vašich peňazí vážení ....... sme vtedy využili ináč: postavili sme továrne, školy, škôlky, a predstavte si že cesty sa opravovali aj na dedinách! Ak by sme vám nepostavili Vážsku kaskádu, vodné dielo Gabčíkovo a desiatky priehrad ste dnes vytopení až po Tatry. Nerozdeľovali sme obyvateľov na maďarov, východniarov, záhorákov, ale len na pracujúcich a nepracujúcich, slušných a zlodejov. Nepracujúcich sme zatvárali do basy, kde robili najťažšie práce aby mohli zaplatiť slušným ľuďom za to čo im ukradli, výživné svojim deťom, neboli na obtiaž ostatným, lebo jesť sa chce každý deň aj takýmto ľuďom. Raz za 5 rokov sme dostali devízový prísľub do Juhošky, ale zvyšné 4 roky sme chodili celé rodiny za 250,- Kčs na dovolenky do Tatier, do Krkonôš, na Domašu, Duchonku - lebo patrili pracujúcim. Mimochodom viete prečo raz za 5 rokov - lebo sme k moru mohli ísť všetci a pre všetkých samozrejme že nebolo devízových prostriedkov. Sa rehocete že sme stáli na banány, pomaranče, mandarínky - ale to preto že sme ich kupovali na kilá a nie na kusy! Popri mne stála v šóre na nábytok a koberce aj rómka na tovar, lebo tiež dostala byt od štátu ako ja a mala peniaze na nákup a to z jednoduchého dôvodu: bola aj s mužom zamestnaná. Nepotrebovali sme živiť perfektne oháknutých kukláčov, lebo o 22.00 hod. sme išli všetci do postele (možno niektorí aj nie do vlastnej ...heh!), keď ráno sme všetci vstávali do roboty a tak jednoducho nemal v noci kto fetovať, vykrádať bankomaty, škôlky, písať hákové kríže po nových stenách. A rodinné prídavky išli tam kam patrili: ak sa rodičia nestarali o svoje deti, sociálka deťom zaplatila obedy v družine a nakúpila oblečenie. Deti sa neflákali po ulici ale zadarmo navštevovali ľudovú školu umenia, tenis, plavecký, kto na čo mal chuť. Nebolo toľko rozvodov a nešťastných ľudí lebo chlapi pracovali doma, deti sa mohli tešiť z otca každý deň, neexistovalo vysťahovalectvo. No a šľak ma ide trafiť keď v telke vidím ako záchranári ošetrujú za moje peniaze nepracujúcich feťákov, nadrogované šľapky a ja nemám nárok ani na acylpirín. Ráno pred potravinami stáli prepravky s mliekom, smotanou alebo pečivom a aby predavačky nemuseli chodiť v noci do roboty, sami sme sa z tých prepraviek obslúžili, vhodili peniažky a nečakali na vydanie drobákov. To isté bolo s novinami v stánkoch: zobrali sme si noviny a vhodili tam peniaze. Viete si to dnes predstaviť - veď by sme sa pozabíjali ! Obyčajný človek ak má zdravie od vlády nech je zložená z akejkoľvek hmoty potrebuje len jedno: prácu. Tá práca sa v tejto chvíli nachádza jedine v poľnohospodárstve, lebo nič iné nám už nezostalo, čo sa dalo podnikatelia zdevastovali, predali alebo majú za svojím vysokým plotom z toho vilu s bazénom (a deti a vnúčatá akože inak tiež). Takže ak si sami začneme obrábať zem, t.č. zarastenú burinou, posiatu igelitkami, stavebným odpadom nájdeme pracovné príležitosti: potrebujeme chovať zvieratá (nie dovážať šialené anglické kravy), dopestovať si vlastnú kvalitnú zeleninu a ovocie (nie kupovať z Tesca litchi, mango, špargľu). Nábytok si kúpim na Orave a nie v Ikei a nebudú vyrúbané zdravé stromy, ale len choré a následne vysadené novými. A výsledok: pekná krajina bez povodní, zdraví šťastní ľudia, bez vrážd, krádeží, extrémizmu a rasových nepokojov. A čo je najdôležitejšie: začať môžme už od pondelka........
Po druhej svetovej vojne sme boli na tej istej štartovacej čiare ako Rakúsko.Len slepý a hlúchý nevidí a nepočuje rozdiel.Môžete mi pani komunistovávysvetliť,prečo teda Rakúske ouperky nechodia na Slovensko ošetrovať našich nevládnych dôchodcov,utierať im po....zadky.Veď naši prachatý dôchodcovia by im z radosťou zaplatili 3000€ mesačne.Prečo zápaný Nemci( NSR) nedokázali oceniť nepopierateľné kvality a výhody Trabantov a Wartburgov ale ostali verný svojim hnusným,nespoľahlivým "bavorákom a audinam".Možno ste moc mladá na to aby ste dokázli porovnať stav našich domov ,fasád,...pamňtáte si aké hnusné špinavé ulice boli v 89 všade odpadky otrávené rieky hnusné obchody kde sa na všetko tvorili rady!Keby mi niekto v 89 poveda že za 20 rokov bude takmer každý vlastniť auto zahraničnej značky(100-ka škodovka nieje auto )tak mu ukážem na čelo.Aj v tomto sa prejavuje spokojnosť a bohatstvo národa nie len v nanútenej hrdosti na výdobytky komunistickej zgerby.Apropo za ten čas čo si ja pamätám na Slovensku za komunistov neboli takéto silné búrky a dažde.Ak by boli tak by východniarov vytopilo či by sa to súdruhom vo vašej strane páčilo ,alebo nie.Zrejme by ich odškodnili tak, že by ich presťahovali do novopostavených bytoviek a činžiakov.Spoliehať sa na to ,že za moju nezodpovednosť, keď nemám poistený svoj majetok to za mňa zatiahne niekto iný (štát ) je väčšie svinstvo ,ako tú pomoc neposkytnuť.Tie peniaze ktoré budú alebo sú výplácané si nikto nevymyslel ani nenakreslil.Poistka na RD na 100 000€ sumu stojí 100€ ročne.Ak si niekto necení svoj majetok ,ktorý krvopotne nazhromaždil za celý svoj život na túto sumu tak neni o čom.Ale nezodpovedný jedinci svoju neschopnosť vždy vedia hodiť na ramená toho druhého ktorý sa snažil a má sa preto lepšie.Títo tu kradnú to nepopieram .Takýmto spôsobom okrádajú nás všetkých.Tý vaši komunisti akože nekradli?Posielať hory penazí a zbraní zadarmo do Kórei,Angoly,Nikaragui,Vietnamu,Kambodže,Kene... a nevie kde všade nieje okrádanie svojich voličov?Dokážete si predstaviť že ak by teraz boli pri moci tý vaši komun isti v akých sračkách by sme sa tu teraz váľali,o internete ktorý vám umožňuje písť tieto riadky nehovoriac.Koniec koncov vám nič nebráni v tom ,aby ste sa zbalil a emigrovali na Kubu ,alebo do KĽDR.Určite sa vám tam bude páčiť.
Naposledy upravil 220870 : 13.06.10 at 11:00
0 0
milláčikk milláčikk

milláčikk je offline (nepripojený) milláčikk

Danila Pozri príspevok
Ty si bol vždy rojko. To nemyslíš vážne, žena premiérkou na Slovensku. Žena len podsunula budúcemu nádejnému premiérovi stoličku. A partnerov nezávidím. Minimálne v jednej nečitateľnej strane. Jej predstaviteľ vkročil do centrály líderkinej strany ako ako hráč do kasína v Monte Carlo. Tak ešte chvíľu počkajme. Ešte sa len polievka varí......

Ale veď ja som v podstate rojko
.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať