Zavrieť

Porady

Herci útočia videom proti ľavici - pozrite si tie dve videá, stojí to za to!

Anketa: Si spokojný/á s výsledkom volieb?

Počet hlasujúcich
111. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • áno

    73 65.77%
  • nie

    38 34.23%
Po Česku sa negatívna kampaň, ktorá útočí na ľavicu, objavila aj na Slovensku. Herci Richard Stanke a Zuzana Fialová v animovanom klipe na internete deväť dní pred parlamentnými voľbami útočia na premiéra a predsedu najsilnejšej vládnej strany Smer Roberta Fica a vyzývajú k voľbe opozičnej pravice.

http://ovolbach.topky.sk/c/1841/herc...ali-sa-v-cesku
Usporiadat
Téma je uzavretá.
milláčikk milláčikk

milláčikk je offline (nepripojený) milláčikk

korela Pozri príspevok
Ja reagujem na ten kontakt. Našej family prišli SMS systém voľ mňa, dané číslo na kandidátke a pošli ďalším piatim! Veď to je horšie ako skamuflovaná hystéria v Markíze aj s umelcami na čele. Jasné že toto bolo z opačného tábora, tada pravice.
Keby tu ľudia začali priznávať len veci o ktorých sa vie, tak by nám všetkým dupkom vstávali vlasy. Nemôžeš povedať o pravici že je čistá a bezchybná.
JA som také nikdy nepovedal.
U mňa je k.rva ako ku..a.
Či zľava, či sprava .
Záleží ako sa správa
(a nie čo trepe).
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
To Milan, musela som žehliť, a tak som Ťa nechala tliapať dve na tri...Ani som nereagovala na to, že srdce moje mám mať len pre rodinu, ako si mi doporučoval. Ak Ty si pravičiar, tak už viem celkom presne, prečo sme my dvaja na opačných brehoch jednej rieky.
Milan, kríza je všade, občas aj v rodine. Moje srdce patrí teda nielen rodine, ktorá je v čase núdze ďaleko, ale aj mojim priateľom, ktorí sú v čase núdze po mojom boku.
Milan,
takých mi dala aj Porada. Za to jediné jej vďačím. A dnes, keď som žehlila sviatočný kostým na zajtrajší slávnostný deň, aby som si aj taká vyfešákovaná uctila môjho favorita, myslela som na jeden nick z našej Porady. Ženu bez mena, len pod označeným nickom, ktorá mi je blízka za jej slová, aj keď ich nebolo veľa. A neviem, netuším, prečo cítim nostalgiu....nikdy som ju nestrela, nikdy nepočula...

Mandulka, asi som sa dnes len tak letmo niekoľkokrát dotkla Tvojej rúčky....chýbaš mi, chýbaš nám tam doma......
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Herci útočia videom proti ľavici - pozrite si tie dve videá, stojí to za to!

Keď herci útočia, asi sa im chcelo zahrať na vojačikov. Pozrela som videá, a ony - tie videá, ozaj stoja za to! Ak ten útok bude úspešný, tak si naši hereckí revolucionári pripíšu k dobru "úspech" tvorcov slovenských dejín. Ak nie, aspoň sa presvedčia o tom, aká je sila ich umenia.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Na Facebooku som sa už vyjadril. Tiež mám srdce naľavo. Chodil som po 89 poctivo voliť, v obleku a viazanke, bola to udalosť. Koho som volil, toho som volili, to teraz nie je podstatné. Sledoval som aj politiku napravo odo mňa. Mám 58 rokov a verte takmer nikdy to nebola výhra. Kto si nevinný, hoď do mňa kameňom. Už sa nedám obalamútiť peknými rečičkami. Veď tí politici, všetci, sa nenarodili včera, boli v istých politických stranách (možno na rozdiel od jedného) a behajú sprava, doľava, zo strany, do strany. "Naša strana je tá jediná, pravá, ktorá sa Vám postará o raj na zemi" a tak potom prečo Tí anjeli spási od nich odišli a založili novú stranu? A prečo sa už nenechám uchlácholiť peknými rečami, ale skutkami, na ktoré si počkám (dúfam že sa toho dožijem)? Kto to zapríčinil? Oni, sami politici. Za 21 rokov nedokázali presvedčiť, ľavica, či pravica, že toto je lepšie ako bolo, či už je alebo nie je. Futbal. Hokej. Zbytočne mi bude niekto tĺcť do hlavy že som Slovák a musím veriť a držať palce tým svetovým jedničkám, alebo Slovenským jedničkám, keď vidím že to flákajú resp. ignorujú, protestujú. Držať palce môžem, ale veriť? Presvedčte. Držal som palce naším zlatým hokejistom. Prečo? Predseda odborov huláka na tribúne niečo o hostine na stole a ohrizenej kosti hádzanej ľudom pod stôl, a po voľbách sedí v NR v tričku tých proti ktorým protestoval. V telke som počúval vyjadrenie šéfa jednej agentúry, ktorá vykonáva predvolebný prieskum. Dávali dokopy všetky možné koalície strán ktoré majú predpoklad dostať sa do NR SR a vždy im to vychádzalo +, - 50 % takže krehká väčšina koalície či opozície alebo opačne. Čo z toho vychádza? Istý ústup z volebných programov a upustenie po voľbách zo štekania jeden na druhého a možno aj sťahovanie trestných oznámení. Môj názor.
5 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Danila Pozri príspevok
A o tom to je. Mňa k svojmu divadlu nepritiahli, ja som vo svojej podstate lenivá, námestie ďaleko a nenašla som ani kľúče. Mnohí čo štrngali, si dnes búchajú hlavu o stenu, takže tohoto som ušetrená.....
P.S. herci sú preto hercami, aby hrali svoje úlohy....je to ich povolanie a poslanie. Platené. Preto ak Zuzka Fialová bude najbližšie hrať pannu, a Riško Stanke panica, tak nenaleťte.....
Na to si prišla až teraz, čo je pracovnou náplňou hercov? A že je platená? Ešte k tomu si to aj zvýraznila... príde Ti to zvláštne, že to nerobia zadarmo?

A čo sa týka tých na námestiach štrngajúcich - mala by si im byť vďačná....
Hlavu o stenu si búchajú iba tí, ktorí čakali zázraky (tí nenivejší).
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Bastian Pozri príspevok
Na to si prišla až teraz, čo je pracovnou náplňou hercov? A že je platená? Ešte k tomu si to aj zvýraznila... príde Ti to zvláštne, že to nerobia zadarmo?

A čo sa týka tých na námestiach štrngajúcich - mala by si im byť vďačná....
Hlavu o stenu si búchajú iba tí, ktorí čakali zázraky (tí nenivejší).
No moment. 21 rokov. Zázraky sa robia rýchlejšie. Už aj optimistom sa to zdá dlho.
0 0
milláčikk milláčikk

milláčikk je offline (nepripojený) milláčikk

Danila Pozri príspevok
To Milan, musela som žehliť, a tak som Ťa nechala tliapať dve na tri...Ani som nereagovala na to, že srdce moje mám mať len pre rodinu, ako si mi doporučoval. Ak Ty si pravičiar, tak už viem celkom presne, prečo sme my dvaja na opačných brehoch jednej rieky.
Milan, kríza je všade, občas aj v rodine. Moje srdce patrí teda nielen rodine, ktorá je v čase núdze ďaleko, ale aj mojim priateľom, ktorí sú v čase núdze po mojom boku.
Milan,
takých mi dala aj Porada. Za to jediné jej vďačím. A dnes, keď som žehlila sviatočný kostým na zajtrajší slávnostný deň, aby som si aj taká vyfešákovaná uctila môjho favorita, myslela som na jeden nick z našej Porady. Ženu bez mena, len pod označeným nickom, ktorá mi je blízka za jej slová, aj keď ich nebolo veľa. A neviem, netuším, prečo cítim nostalgiu....nikdy som ju nestrela, nikdy nepočula...

Mandulka, asi som sa dnes len tak letmo niekoľkokrát dotkla Tvojej rúčky....chýbaš mi, chýbaš nám tam doma......
Neviem / nepoznám / nekomentujem.
1 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Ešte že vieš kedy sa zastaviť UF
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

2009 Pozri príspevok
Ešte že vieš kedy sa zastaviť UF
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Šikulkaaaaaa ako sa Ti to podarilo? Myslím citovať ma mini téme???? Som zvedavá. Evika
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

2009 Dnes, 03:41 PM

Ešte že vieš kedy sa zastaviť UF
pokus
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Fňuk nejde mi to
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Dáš si citáciu ktoréhokoľvek riadneho príspevku, tam zmeníš meno a číslo člena, namiesto pôvodnej citácie napíšeš text, ktorý chceš, skopíruješ, vrátiš sa do rýchlej odpovede, vložíš, zaškrtneš- mimo témy a odošleš.

Je to absolúúútne jednoduché. Možno sa dá ešte jednoduchšie , ale ja som vyskúmala tento postup.
Naposledy upravil Petra Nová : 11.06.10 at 15:59
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Petra Nová Pozri príspevok
Dáš si citáciu ktoréhokoľvek riadneho príspevku, tam zmeníš meno a číslo člena, namiesto pôvodnej citácie napíšeš text, ktorý chceš, skopíruješ, vrátiš sa do rýchlej odpovede, vložíš, zaškrtneš- mimo témy a odošleš.

Je to absolúúútne jednoduché
Vďaka dobrá víla. Aha preto ma to hodilo do témy – nekonecna vyroba.. Už aj viem komu si šlohla citát.
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Si šikulka a ja neumriem sprostá
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

2009 Pozri príspevok
Vďaka dobrá víla. Aha preto ma to hodilo do témy – nekonecna vyroba.. Už aj viem komu si šlohla citát.
Tak to vidíš. Táto téma je aj na niečo dobrá.
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Mne sa páčilo to prvé video s tým puberťákom. Celý môj syn .
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
erzet Pozri príspevok
Na Facebooku som sa už vyjadril. Tiež mám srdce naľavo. Chodil som po 89 poctivo voliť, v obleku a viazanke, bola to udalosť. Koho som volil, toho som volili, to teraz nie je podstatné. Sledoval som aj politiku napravo odo mňa. Mám 58 rokov a verte takmer nikdy to nebola výhra. Kto si nevinný, hoď do mňa kameňom. Už sa nedám obalamútiť peknými rečičkami. Veď tí politici, všetci, sa nenarodili včera, boli v istých politických stranách (možno na rozdiel od jedného) a behajú sprava, doľava, zo strany, do strany. "Naša strana je tá jediná, pravá, ktorá sa Vám postará o raj na zemi" a tak potom prečo Tí anjeli spási od nich odišli a založili novú stranu? A prečo sa už nenechám uchlácholiť peknými rečami, ale skutkami, na ktoré si počkám (dúfam že sa toho dožijem)? Kto to zapríčinil? Oni, sami politici. Za 21 rokov nedokázali presvedčiť, ľavica, či pravica, že toto je lepšie ako bolo, či už je alebo nie je. Futbal. Hokej. Zbytočne mi bude niekto tĺcť do hlavy že som Slovák a musím veriť a držať palce tým svetovým jedničkám, alebo Slovenským jedničkám, keď vidím že to flákajú resp. ignorujú, protestujú. Držať palce môžem, ale veriť? Presvedčte. Držal som palce naším zlatým hokejistom. Prečo? Predseda odborov huláka na tribúne niečo o hostine na stole a ohrizenej kosti hádzanej ľudom pod stôl, a po voľbách sedí v NR v tričku tých proti ktorým protestoval. V telke som počúval vyjadrenie šéfa jednej agentúry, ktorá vykonáva predvolebný prieskum. Dávali dokopy všetky možné koalície strán ktoré majú predpoklad dostať sa do NR SR a vždy im to vychádzalo +, - 50 % takže krehká väčšina koalície či opozície alebo opačne. Čo z toho vychádza? Istý ústup z volebných programov a upustenie po voľbách zo štekania jeden na druhého a možno aj sťahovanie trestných oznámení. Môj názor.
Ja mám dnes nejaký zvláštny deň na Porade, plný prekvapení. Tvoj nick som vnímala ako zvlášť rozumovo disponovaného tridsiatnika. Až natoľko, že občas pri čítaní Tvojich príspevkov vo mne heglo. Ale žeby naše mamičky mohli eventuálne ležať na pôrodnici vedľa seba, keď sme obohatili svojich príchodom tento svet ma fakt nenapadlo.
P.S. Futbal je skorumpovaný rovnako, ako politika. Ja som vždy spokojná, ak nájdem aspoň jedného spoľahlivého hráča. Pokora a skromnosť neopúšťaj nás.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
milláčikk Pozri príspevok
Ja ako "pravičiar" som dnes našiel v schránke list (nie že by mi doteraz rôzni nehádzali a neponúkali sa ako okúňavé staré k..vy).
Len ma zarazilo :
- že to odosielali z Prahy (až taký "obľúbený" asik nebudem)
- že to odoslala s.r.o.
- že v hlavičke majú hranolovcov
- že chcú aby som na Slovensku volil
- a že SDĽ .

Na Porade sa mi (úplne výnimočne) občas stane, že som viacjediný, ale ako volič = som IBA jeden.
Načo mi to poslali 3 krát ???
Žeby opakovaná lož sa stáva pravdou ?????????????????

A veľmo ma rozčúlilo :
- že ten debil s.r.o. sa síce podpísal, ale pri podpise NEMÁ MENO !!!
- že konkrétne MŇA chce OBLBNÚŤ KLAMSTVOM

1, Neprejavoval som podporu hranolovcov
2, Neuplynuli CELÉ štyri roky
3, Vôbec nie som v takýchto prípadoch mlčanlivý
4, Nebol som voličom hranolovcov
5, Nechcem im odovzdať svoj hlas
6, O ďalších obecných drístoch škoda hovoriť - to sa podobajú ostatným.




PS
Daj nejaké - čo máš LEPŠIE, ako ja
Dám, lebo mám lepšie.
Ja volím FICA. Verejne priznávam. Absolútne zodpovedne. Nepoznám menej skorumpovaného. A že ide hlavou proti múru? No a čo? To sme už dvaja.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Bastian Pozri príspevok
Na to si prišla až teraz, čo je pracovnou náplňou hercov? A že je platená? Ešte k tomu si to aj zvýraznila... príde Ti to zvláštne, že to nerobia zadarmo?

A čo sa týka tých na námestiach štrngajúcich - mala by si im byť vďačná....
Hlavu o stenu si búchajú iba tí, ktorí čakali zázraky (tí nenivejší).
Príde mi akurát zvláštne, že aj za opľúvanie premiéra, či vlády si nechajú zaplatiť. Milan pľuje ako najatý, je to jeho voľba, ale slušne, teda zadarmo. Aspoň si myslím.

P.S. Bastík, ja som vďačná mojej mame, že okrem iného mi umožnila stretnúť Teba. Moja vďačnosť je nekonečná, ale určite nie štrngajúcim brnkáčikom.
Naposledy upravil Danila : 11.06.10 at 17:21
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať