Zavrieť

Porady

Herci útočia videom proti ľavici - pozrite si tie dve videá, stojí to za to!

Anketa: Si spokojný/á s výsledkom volieb?

Počet hlasujúcich
111. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • áno

    73 65.77%
  • nie

    38 34.23%
Po Česku sa negatívna kampaň, ktorá útočí na ľavicu, objavila aj na Slovensku. Herci Richard Stanke a Zuzana Fialová v animovanom klipe na internete deväť dní pred parlamentnými voľbami útočia na premiéra a predsedu najsilnejšej vládnej strany Smer Roberta Fica a vyzývajú k voľbe opozičnej pravice.

http://ovolbach.topky.sk/c/1841/herc...ali-sa-v-cesku
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
220870 Pozri príspevok
ČERVENÝ BASTARD SA PREDVIEDOL.
Myslíš toho politológa, čo blafoval? A teraz fakt neviem, či modrý, alebo červený.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
milláčikk Pozri príspevok
Neboj sa Danilka (a podobní VERNÍ) ho aj tak ľúbi..
Ľúbila, ľúbi a bude ľúbiť!!!!! Aj pani Ficovú.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Bastian Pozri príspevok
SMER max. 30%
SDKU, SAS a KDH budú na tom približne rovnako
MOST 8%
SNS 6-7%
SMK 5%
Petra Nová Pozri príspevok
Tak teda tipujem, dokonca aj konkrétnym číselným ziskom:

SMER-31,8 %, SNS-7,3%, HZDS-6,5 %,spolu: 45,6%
SDKÚ-14,9%, KDH-9%, SaS-7,1%, SMK-6%,spolu 37%
Zvyšok strán sa nedostane do parlamentu.
Možná koalícia:
SMER, KDH a HZDS, ktorá v rámci prerozdelenia hlasov tých, čo sa nedostanú do parlamentu, získa pohodlnú nadpolovičnú väčšinu mandátov.

Som zvedavá, či vám to vyjde ....


Petra Nová Pozri príspevok
Hmmm... púšťala som si to videjko aspoň 20 ráz,pred 22 sek, po 22 sek a nepočula som úplne nič o schovávaní do kabelky.
Asi som hluchá, ani ja som nič nepočula.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
misomiso Pozri príspevok
http://hnonline.sk/

Ako iste viete, Fico dnes spustil hurhaj, ze akoze skandal, jeho manzelke chybal hlasovaci listok za SMER.

Pozrite si video, ktore nakrutil kameraman HN. Fico dava manzelke, ktora je za vedlajsou plentou dava pokyny a v 22. sekunde jej sepka: "Daj si to do tasky"

Hanba, hanba a este raz hanba, celemu Slovensku hanba aj vsetkym nam Slovakom Hanba, ze mame premiera, ktory si vladnutie zabezpecuje podvodmi, jedine co ho zaujima su intrigy a klamstva a zapiera ako maly chlapec.

Na nahravku, ktora ho usvedcuje z protipravneho financovania Smeru tvrdi, ze je vraj sfalsovana, a teraz takato hanba. To je strasne, ako sa musi clovek hanbit v tejto krajine. Aj keby Fico uz dnes nevyhral volby, tak je to medzinarodna hanba.
A Ty si videl a hlavne počul ktoré video? Lebo na mojom nič podobné nie je! Alebo máte v archíve uložených viac?
S pozdravom Danila
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

misomiso Pozri príspevok
No zatial si prva, ktora to nepocuje. Pravdepodobne aj hlas premiera na nahravke, kde hovori o 75.000.000 korun povazujes za sfalsovany.

Tebe sa zda cudne, ze by sa na tom Fico s manzelkou nedohovorili vopred, vsetkym ostatnym sa zasa neche verit, ze by prave Ficovej manzelke chybal jeden listok - a prave listok Smeru, ked vsetky ostatne kopky listkov boli v poriadku.

Inak - Fico sa snazi iba napodobnovat Meciara, ten tiez minule volby bylpakaval, ze nebol sapisany v zozname volicov (pritom mu nerobili problem odvolit) - ze aka je to manipulacia a kampan proti HZDS a tak stale dokola.

Ze sa nehanbia.
Kto niekedy sedel vo volebnej komisii vie, že sa takéto veci stávajú. A mnohí voliči ani nezistia, že im chýba volebný lístok niektorej strany.Keď ju nevolia. A stáva sa to častejšie ako si myslíš, ak je tých volebných lístkov viac. Aj skladači sú len ľudia. Tak poďme kričať: Fúj hanba im!!!
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Rozalka Pozri príspevok
Som zvedavá, či vám to vyjde ....



Asi som hluchá, ani ja som nič nepočula.
Veď aj ja. Ja som to tipovanie myslela ako spestrenie, pretože čísla nemusia byť po chuti, ale aspoň nikoho osobne neurážajú.
1 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

No dobre. Kazdopadne zatial sa zda, ze bude treba este jedno volebne obdobie, aby viac ludi prekuklo Fica. Mna by nateraz potesilo, keby sa aspon Meciar nedostal do parlamentu.
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Danila Pozri príspevok
Pozeraj lepšie, prvovoličov je požehnane.
...doobeda to vyzeralo biedne s nimi..asi dospavali vcerajsie zurky...
no zacina sa to zlepsovat aj u nas..a tesi ma to....nielen frflat budu..nech zacnu aj makat, nielen sa mat dobre..ako na zapade...
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Danila Pozri príspevok
Myslíš toho politológa, čo blafoval? A teraz fakt neviem, či modrý, alebo červený.
V momente, keď hlasoval premiér a predseda Smeru-SD Robert Fico so svojou manželkou Svetlanou, boli na bratislavskej Základnej škole Alexandra Dubčeka na Majerníkovej ulici aj členovia Ústrednej volebnej komisie (ÚVK). Podľa slov členky ÚVK za SDKÚ-DS Márie Kolíkovej bezprostredne skontrolovali všetky obálky na stole a v žiadnej nechýbal ani jeden lístok "Ak sa stala táto okolnosť práve u manželky pána Fica, tak k tomu si musí urobiť záver každý sám," povedala agentúre SITA Kolíková.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
220870 Pozri príspevok
V momente, keď hlasoval premiér a predseda Smeru-SD Robert Fico so svojou manželkou Svetlanou, boli na bratislavskej Základnej škole Alexandra Dubčeka na Majerníkovej ulici aj členovia Ústrednej volebnej komisie (ÚVK). Podľa slov členky ÚVK za SDKÚ-DS Márie Kolíkovej bezprostredne skontrolovali všetky obálky na stole a v žiadnej nechýbal ani jeden lístok "Ak sa stala táto okolnosť práve u manželky pána Fica, tak k tomu si musí urobiť záver každý sám," povedala agentúre SITA Kolíková.
Zrejme to bude niečo podobné ako s tým pamätníkom trianonu.Vôbec by som sa nečudoval ak by ho dal robiť Slota.Čvarga čo už nevie ako zaujať je schopná všetkého.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Petra Nová Pozri príspevok
Hádam pripustíš výnimky (aspoň seba)

Preto tí "najmúdrejší" si musia dodávať sebavedomie písačkami, že oni nič nezdedili, nemajú chytľavé choroby a nie sú jablkami.

Očakávať od teba, aby si sa zabavil na tipovaní, to by bolo asi pod tvoju úroveň.
Myslím že som dosť jasne napísal, že do tej vašej krvnej skupiny nepatrím.
Ponižovalo by ma to.
-----------------------------------------
Ty zjavne nepopieraš kam patríš. Určite ti nevadilo, keď ťa niekto v minulosti oslovil súdružka. Mne to vždy vadilo a tak som sa vždy ohradil, že si to vyprosím, že som pán ten a ten a nie súdruh. Jednoducho že nepatrím do tej ich tlupy súdruhov.
-----------------------------------------
Vždy som bol iný, ako oni a nikdy som si nenechal ujsť príležitosť im to pripomenúť. Oni mi na oplátku tvrdili, že páni už niesu a nikdy už nebudú. Nepomáhalo im vysvetľovať niečo o normálnej slušnosti. Rovnako ani tebe nie je možné objasniť, ako má vyzerať slušný svet.
-------------------------------------------------------
Nikdy som si nepotreboval dodávať sebavedomie, vždy si ho museli dodávať tí druhí. Od tých dávno minulých dôb, som stretol už pár zabudnutých súdruhov riaditeľov a každý z nich mal potrebu sa ospravedlňovať za dobu. Každému z nich som dal vedieť, že na dobe nezáleží a že ani slušnosť nieje závislá na dobe v ktorej ju posudzujeme.
-------------------------------------------------------
Zabúdaš, že vášmu sociálnemu presvedčeniu, chýba hlavne slušnosť a úroveň.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Danila Pozri príspevok
Ľúbila, ľúbi a bude ľúbiť!!!!! Aj pani Ficovú.
Nech je švanda. Aj ja. Ľúbila som ho, ľúbim a budem ľúbiť!!! A žeby aj pani Ficovú? Samozrejme!
0 0
milláčikk milláčikk

milláčikk je offline (nepripojený) milláčikk

Danila Pozri príspevok
Ľúbila, ľúbi a bude ľúbiť!!!!! Aj pani Ficovú.
A čo si ty ???Vari len nie ....

Bisexuálka ??
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

jar88 Pozri príspevok
Myslím že som dosť jasne napísal, že do tej vašej krvnej skupiny nepatrím.
Ponižovalo by ma to.
-----------------------------------------
Ty zjavne nepopieraš kam patríš. Určite ti nevadilo, keď ťa niekto v minulosti oslovil súdružka. Mne to vždy vadilo a tak som sa vždy ohradil, že si to vyprosím, že som pán ten a ten a nie súdruh. Jednoducho že nepatrím do tej ich tlupy súdruhov.
-----------------------------------------
Vždy som bol iný, ako oni a nikdy som si nenechal ujsť príležitosť im to pripomenúť. Oni mi na oplátku tvrdili, že páni už niesu a nikdy už nebudú. Nepomáhalo im vysvetľovať niečo o normálnej slušnosti. Rovnako ani tebe nie je možné objasniť, ako má vyzerať slušný svet.
-------------------------------------------------------
Nikdy som si nepotreboval dodávať sebavedomie, vždy si ho museli dodávať tí druhí. Od tých dávno minulých dôb, som stretol už pár zabudnutých súdruhov riaditeľov a každý z nich mal potrebu sa ospravedlňovať za dobu. Každému z nich som dal vedieť, že na dobe nezáleží a že ani slušnosť nieje závislá na dobe v ktorej ju posudzujeme.
-------------------------------------------------------
Zabúdaš, že vášmu sociálnemu presvedčeniu, chýba hlavne slušnosť a úroveň.
Dobre, dobre! Pravdaže si iný. A ak to skromne smiem pomenovať, tak výnimočný. Ešte keby si tak vymyslel spôsob, ako mne, tomu odkotúľanému jablku, zrozumiteľne vysvetliť, že máš pravdu.
0 0
milláčikk milláčikk

milláčikk je offline (nepripojený) milláčikk

Petra Nová Pozri príspevok
Nech je švanda. Aj ja. Ľúbila som ho, ľúbim a budem ľúbiť!!! A žeby aj pani Ficovú? Samozrejme!
A že sa vy dve nedáte rovno dokopy .
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

milláčikk Pozri príspevok
A že sa vy dve nedáte rovno dokopy .
Ak experta na otázky sexuality, takého ako si ty, zasiahne myšlienka, potom jeho doporučeniu nemožno odolať.

A teraz, poučená Poradou, ako správne voliť, poberiem sa do volebnej miestnosti, aby som naplnila tipované percentá volebných výsledkov.
Naposledy upravil Petra Nová : 12.06.10 at 18:07
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Juj, či je tu dnes veselo !
Cítim sa tu ako na jarmoku, z hentoho konca jabĺčka, z tamto konca medovníčky, aj medové motúziky popod fúziky vám zatiahnu, aj bábkové divadielko som kdesi zahliadla, len volebného vínka mi ešte nik nenalial a čakám kto ma na guľáš pozve, že si na stole po polnoci zatancujem, pridá sa niekto ku mne?
0 0
milláčikk milláčikk

milláčikk je offline (nepripojený) milláčikk

Petra Nová Pozri príspevok
Ak experta na otázky sexuality, takého ako si ty, zasiahne myšlienka, potom jeho doporučeniu nemožno odolať.

A teraz, poučená Poradou, ako správne voliť, poberiem sa do volebnej miestnosti, aby som naplnila tipované percentá volebných výsledkov.
Škoda, že máš IBA jeden hlas .
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
220870 Pozri príspevok
V momente, keď hlasoval premiér a predseda Smeru-SD Robert Fico so svojou manželkou Svetlanou, boli na bratislavskej Základnej škole Alexandra Dubčeka na Majerníkovej ulici aj členovia Ústrednej volebnej komisie (ÚVK). Podľa slov členky ÚVK za SDKÚ-DS Márie Kolíkovej bezprostredne skontrolovali všetky obálky na stole a v žiadnej nechýbal ani jeden lístok "Ak sa stala táto okolnosť práve u manželky pána Fica, tak k tomu si musí urobiť záver každý sám," povedala agentúre SITA Kolíková.
A pre mňa bolo priam bombastické, že to komentoval člen ÚVK z SDĽ. Keď som volala strane SMER, že mi bol v pošte doručený stupídny podvrh so stupídnou napodobeninou podpisu Judr. Fica, hovorili slušne so mnou ako s každým občanom. Keď som zavolala tým, z SDĽ/ uf, až ma zabolelo pri srdci/, tak mali vypnuté všetko. Aj ich tlačový odbor onemel. Sú to učni, čo chcú napodobniť RT, ale sa zle učili....Nie vždy platí lepší učeň ako majster.....
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
jar88 Pozri príspevok
Myslím že som dosť jasne napísal, že do tej vašej krvnej skupiny nepatrím.
Ponižovalo by ma to.
-----------------------------------------
Ty zjavne nepopieraš kam patríš. Určite ti nevadilo, keď ťa niekto v minulosti oslovil súdružka. Mne to vždy vadilo a tak som sa vždy ohradil, že si to vyprosím, že som pán ten a ten a nie súdruh. Jednoducho že nepatrím do tej ich tlupy súdruhov.
-----------------------------------------
Vždy som bol iný, ako oni a nikdy som si nenechal ujsť príležitosť im to pripomenúť. Oni mi na oplátku tvrdili, že páni už niesu a nikdy už nebudú. Nepomáhalo im vysvetľovať niečo o normálnej slušnosti. Rovnako ani tebe nie je možné objasniť, ako má vyzerať slušný svet.
-------------------------------------------------------
Nikdy som si nepotreboval dodávať sebavedomie, vždy si ho museli dodávať tí druhí. Od tých dávno minulých dôb, som stretol už pár zabudnutých súdruhov riaditeľov a každý z nich mal potrebu sa ospravedlňovať za dobu. Každému z nich som dal vedieť, že na dobe nezáleží a že ani slušnosť nieje závislá na dobe v ktorej ju posudzujeme.
-------------------------------------------------------
Zabúdaš, že vášmu sociálnemu presvedčeniu, chýba hlavne slušnosť a úroveň.
Jaj, uštipol ma dnes komár....pozriem lepšie, nebol to komár, ale Tvoj slušný a etický kódex budovateľa kapitalizmu...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať