Zavrieť

Porady

Sulík,odvodový bonus, okradnuté deti?

Moji maloletí vnuci zdedili po prarodičoch po cca 98000 €.Majú ich na termín.vklade na 4%. Za rok 2009 mali výnos po cca 3920€ a daň 740€ im
daňový úrad v máji vrátil. Mám pocit,že po zavedení odvod.bonusu,kedy bude zrušená nezadaniť.položka a odvody sa budú platiť aj z úrokov, budú mať tieto deti menej. Mám pravdu?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
milláčikk milláčikk

milláčikk je offline (nepripojený) milláčikk

Zoltán Kovács Pozri príspevok
Za suterén ľudstva považujem:
1. Toho, kto je nacionalista, podporuje neznásanlivosť medzi národmi, alebo podporuje takéto názory (Fico to robil 4 roky....)
2. Toho, kto nerešpektuje a neunesie kritiku a názor iných (vieme ako sa k tomu stavia Fico a kompany)
3. Toho, kto rozdáva z cudzieho, na úkor cudzieho (nech sa nehraje na Jánošíka, ktorý bohatým berie, a nieže rozdáva chudobným, ale necháva si to)
4. Toho, kto mu v tom asistuje
5. Toho, kto mu pri tom ešte aj slebo tlieska a podporuje

Samozrejme, že týmto netvrdím, že druhá strana je bez chyby.
6, Toho, kto bohorovne KLAME
7, Toho, kto zvolá mimoriadne zasadnutie vlády (lebo sa prežral Tomanovej pes !!!!!!!!!!!! ) / alebo radu obrany štátu (účel vojenský), keď maďari prijali zákon (dôvod diplomaticko politický) - ale ľudia na Slovensku predsa ľúbia "ráznych " vodcov.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Zoltán Kovács Pozri príspevok
Za suterén ľudstva považujem:
1. Toho, kto je nacionalista, podporuje neznásanlivosť medzi národmi, alebo podporuje takéto názory (Fico to robil 4 roky....)
2. Toho, kto nerešpektuje a neunesie kritiku a názor iných (vieme ako sa k tomu stavia Fico a kompany)
3. Toho, kto rozdáva z cudzieho, na úkor cudzieho (nech sa nehraje na Jánošíka, ktorý bohatým berie, a nieže rozdáva chudobným, ale necháva si to)
4. Toho, kto mu v tom asistuje
5. Toho, kto mu pri tom ešte aj slebo tlieska a podporuje

Samozrejme, že týmto netvrdím, že druhá strana je bez chyby.
Milý a galantný Zoli!
Pozorne som prečítala, a idem si nájsť miesto v suteréne pri okne, lebo nás tam bude veľa a bude tlačenica.
Myslím inak, som odpad, som plevel, som BLB!!!!!!

Ale ak mi ani teraz nedáte kopec súhlasov a užitočných, vznesiem námietku zaujatosti......
Naposledy upravil Danila : 18.06.10 at 06:13
1 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Zoltán Kovács Pozri príspevok
Za suterén ľudstva považujem:
1. Toho, kto je nacionalista, podporuje neznásanlivosť medzi národmi, alebo podporuje takéto názory (Fico to robil 4 roky....)
2. Toho, kto nerešpektuje a neunesie kritiku a názor iných (vieme ako sa k tomu stavia Fico a kompany)
3. Toho, kto rozdáva z cudzieho, na úkor cudzieho (nech sa nehraje na Jánošíka, ktorý bohatým berie, a nieže rozdáva chudobným, ale necháva si to)
4. Toho, kto mu v tom asistuje
5. Toho, kto mu pri tom ešte aj slebo tlieska a podporuje

Samozrejme, že týmto netvrdím, že druhá strana je bez chyby.
Táto úvaha je na úrovni ..............., škoda slov!
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Petra Nová Pozri príspevok
Táto úvaha je na úrovni ..............., škoda slov!
No dovoľ, milá Petra, veď sa na tom namakal celú noc.....
Má môj obdiv. Ja by som také vedecké dielo veru nezosmolila ani za celý život...je v čele Porady, je dôkaz pravdy a múdrosti.
P.S. Ale možno ho predbehnem, je jedno, ako sa prepracuješ vpred!
0 0
topper1 topper1

topper1 je offline (nepripojený) topper1

jurga Pozri príspevok
Moji maloletí vnuci zdedili po prarodičoch po cca 98000 €.Majú ich na termín.vklade na 4%. Za rok 2009 mali výnos po cca 3920€ a daň 740€ im
daňový úrad v máji vrátil. Mám pocit,že po zavedení odvod.bonusu,kedy bude zrušená nezadaniť.položka a odvody sa budú platiť aj z úrokov, budú mať tieto deti menej. Mám pravdu?
chcel by som byť tak okradnuty
0 0
milláčikk milláčikk

milláčikk je offline (nepripojený) milláčikk

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja osobne si myslím, že SaS je strana na jedno obdobie,na jedno použitie, niečo také ako bolo SOP- proste využili stav a "dekriminalizáciou" trávy oslovovili mladých a prvovoličov a samozrejme aj homosexuálov , ktorým tiež nasľubovali hory-doly a vytiahlo ich tam kde sú teraz-to je kopu hlasov, o homosexuáloch sa vraví,že sú 4% menšina,čo nieje podľa mňa pravda-je ich oveľa viac- keby nie týchto dvoch táborov,tak majú 4,1%,aj to možno...
Stanko.

Sybila z teba NIKDY nebude .
0 0
milláčikk milláčikk

milláčikk je offline (nepripojený) milláčikk

jozka56 Pozri príspevok

jozka56 Včera, 11:50 PM

Veronika, nemam s Kamilom problem....
Veď počkaj zajacss !!!
0 0
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

topper1 Pozri príspevok
chcel by som byť tak okradnuty
to je to najmenej co sa ti moze stat
0 0
milláčikk milláčikk

milláčikk je offline (nepripojený) milláčikk

stormcatcher Pozri príspevok
to je to najmenej co sa ti moze stat
Stačí, aby najbližšie ľudia odmietli tie "sprosté reformy" ( a škrty, čo teraz prídu) a " vstanú noví bojovníci" - čo sa budú biť o naše dobro.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Milan, toto je príliš vážna téma na vybavovanie osobných účtov. Nechceš sa presunúť na pokec ?
0 0
Denda Denda

Denda je offline (nepripojený) Denda

Odpískané, zatváram tému.
2 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať