Zavrieť

Porady

kuchyne zn. ORESI

dôchodkyňa
Má niekto skúsenosti s kuchyňami zn. Oresi, česká výroba u nás?Vraj sa odlupuje dýha na dvierkach.
Naposledy upravil Dav : 13.09.10 at 18:37
Usporiadat
Drahoša Drahoša

Drahoša je offline (nepripojený) Drahoša

neviem, a v cz sa často sťažujú na monterov, ktorí im ju skladali a mám pocit že u nás dosť fičia, nakoľko nie sú drahí, tak rada by som vedela či ju niekto má a ako je spokojný
0 0
josiph68 josiph68

josiph68 je offline (nepripojený) josiph68

ja som za poctivý výrobok a veľa krát som už bol montovať a opravovať a prispôsobovať výrobky podobných fabrických výrobkov!toto niesu poctivé výrobky!!!
0 0
Drahoša Drahoša

Drahoša je offline (nepripojený) Drahoša

no tak to je jasné že aj ja chcem poctivý výrobok, len ako to spoznať, kedže mi to nič nehovorí, preto sa pýtam, kuchyňa nie je hoc aká skrinka, ktorú vymením kedy si zmyslím, dik za radu
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
prave sme uvazovali tiez s manzelkou nad kuchynou z oresi, tak sam som zvedavy na nejake skusenosti ludi, inakreklamu v tv mali silnu ale to aj drukos -vynos
0 0
josiph68 josiph68

josiph68 je offline (nepripojený) josiph68

tieto kuchyne sú fabricky vyrábané,to znamená,že každy jeden diel je vhodný na viac druhov skriniek,spôsob zmontovania je jeden druh!
žiadny slovenský stolár,ani ja nerobíme spoje na zámky,ak nemusím,ale na pevno a samozrejme neviditeľne.veľa krát sa mi stalo,že nožička pretlačila korpus-zlý spoj,pevnosť nieje samostatná-rátajú s tým,že skrine sa podržia navzájom,materiály-hrany sa časom odlepia,ak to nieje abs-ka 0,5mm.minimálne!pánty,držiaky na stenu............
ručná robota je ručná robota!a čo sa času týka,naše ceny sú adekvátne a nie o veľa drahšie!!!
0 0
Drahoša Drahoša

Drahoša je offline (nepripojený) Drahoša

a vedel by si mi konkretizovať niekoho zo slov. výrobcov, dnes som si dala spraviť ponuku v trenabe - výrobca trenčín(to oresi ma maximálne odradilo) a napísali mi (v prevedení LDTD+ABS2mm)to je to o čom ty píšeš? čiže to tiež nie je boh vie čo....vobec tomu nerozumiem, dik moc by si mi pomohol nechcem kupiť nejakú šmejdovinu
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

zopar diskusii je aj tu : http://www.modrastrecha.sk/forum/hla...forum%252F#919
0 0
josiph68 josiph68

josiph68 je offline (nepripojený) josiph68

a vedel by si mi konkretizovať niekoho zo slov. výrobcov, dnes som si dala spraviť ponuku v trenabe - výrobca trenčín(to oresi ma maximálne odradilo) a napísali mi (v prevedení LDTD+ABS2mm)to je to o čom ty píšeš? čiže to tiež nie je boh vie čo....vobec tomu nerozumiem, dik moc by si mi pomohol nechcem kupiť nejakú šmejdovinu





JA TI VYROBíM! :-))
0 0
Katarina Katarina

Katarina je offline (nepripojený) Katarina

Chcela som kúpiť kuchynskú linku ORESI, ale po preštudovaní príspevkov a komentárov na internete som sa rozhodla nekúpiť. Svoje rozhodnutie neľutujem.
0 0
800pistik 800pistik

800pistik je offline (nepripojený) 800pistik

maca.tt Pozri príspevok
ja mám novú kuchyňu robenú stolárom od Piešťan,som nadmieru spokojná pokial niekto má záujem o kontakt rada pošlem.Ochotne príde,navrhne riešenie,cenovú ponuku,vzoriek má tolko že som ho musela požiadať aby mi ukázal hotovú kuch.linku nevedela som si vybrať.

Ahoj, mohla by si mi prosim Ta poslat kontakt na toho stolara? Dakujem Ti.
0 0
myara myara

myara je offline (nepripojený) myara

nijaky polsky vyrobok nie je dobry, neviem ako je to mozne, ale komplet vsetko, co Poliaci vyrobia je zle...nechcela by som nic ani keby mi k tomu priplatili, myslim ze veci, ktore maju sluzit vela rokov, ako je linka, by mali byt kvalitne, neoplati sa na tom setrit
0 0
milice milice

milice je offline (nepripojený) milice

Dobrý deň vyhrala som cez rádio poukážku na zľavu 222eur pri kúpe ponúkaných výrobkov zn.Oresi.Platí pri kúpe nad 2500eur.Poukážka platí najneskôr do 31.11.2011.Keďže to nevyužijem,chcela by som Vám navrhnúť:dám vám poukážku v hodnote 72eur a aj tak by ste mali ešte zľavu 150eur v prepočte 4500 sk takže spokojnosť by bola obojstranná.ďakujem milice
0 0
Drahoša Drahoša

Drahoša je offline (nepripojený) Drahoša

Ďakujem za ponuku, ale v oresi si kuchyňu určite objednávať nebudem....
0 0
Waldosinka Jurkas Waldosinka Jurkas
neobycajne dievca :)
Dobry den. My sme si boli dat vypracovat cenovu ponuku a vyslo to po zlave nejakych 3200€ co sa nam zda akoze dost vela. co nato hovorite?
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Záleží od veľkosti, materiálu, kovania,... Linka v garzónke bude stáť určite inú sumu ako linka vo veľkej kuchyni.
0 0
Waldosinka Jurkas Waldosinka Jurkas
neobycajne dievca :)
bolo to 3,45 metra. a bez spotrebiicov a doplnky len klasicke potrebne pre montaz cize listy atd.
0 0
Ivka1103 Ivka1103

Ivka1103 je offline (nepripojený) Ivka1103

...čo sa týka kuchýň Oresi, mám s nimi veľmi dobre skúsenosti. V prvom rade majú kvalifikovaných a milých predajcov, čo sa o iných predajňach ťažko dá povedať. Zvlášť, ak ich "vyrušíte pri ich práci!"
Je prirodzené, ak sa aj veľká firma v niečom "sekne", ale podstatné je to, že to vedia riešiť.
0 0
tina 13 tina 13

tina 13 je offline (nepripojený) tina 13

Dobry vecer, tiez momentalne riesim kuchynu a po pobehani vsetkych studii a predajni som sa rozhodla prave pre nich a + som mala odporucanie od znamej. Plne suhlasim s predchadzajucim prispevkom, z ludi na predajni som bola velmi milo prekvapena- bohuzial, dnes je clovek prekvapeny milotou! Cena, kvalita, rychlost, my uz mame jasno. Drzim palce pri rozhodovani...
0 0
Janka131313 Janka131313

Janka131313 je offline (nepripojený) Janka131313

..za mna tiez Oresi, iba sama spokojnost! Super cena, zaruka, brali sme aj obyvacku, celkovy vysledok super. Len odporucam...
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

Janka131313
..za mna tiez Oresi, iba sama spokojnost! Super cena, zaruka, brali sme aj obyvacku, celkovy vysledok super. Len odporucam...
prosim ta a ako dlho uz mate tu kuchynu?my sme totiz dali urobit navrh aj so spotrebicmi,uz sme boli rozhodnuti a nahodou som sa dozvedela ze je to polske tak pozeram referencie.a vidim ze nie su bohvieake.takze som sa rozhodla ze to asi nekupim.ma to niekto dlhsie ako rok?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať