Zavrieť

Porady

zmena času-riešim problém

Všetkých pozdravujem
Dnes sa mení čas a ja mám ,,problém,,
Dnes večer idem na nočnú smenu,na tom nie je nič zvláštne až na posúvanie času samozrejme späť,a tu je môj
,,nimiproblém,,ako vyriešim počet odpracovaných hodín?
ak sa napíšem od 22 do 6 vychádza to len 8 hodín ale ja fyzicky budem p práci 9 hodín, ak napíšem od 22 do 7 je to 9 hodín ale ja z práce odídem o 6hodine.Ako to vyriešiť
Druhý malý problém v ten istý deň idem hneď na poobednú smenu a mal by som mať o8 hodín odpočinok,podľa hodín
tento odpočinok budem mať ale zasa fyzicky keď v nočnej odpracujem 9 hodín nebudem mať 8 hodín voľna ale len 7 hodín voľna.
Prosím priateľov aby mi v prípade,že moje uvažovanie nie je ,,pochopiteľné logike,,alebo že to je inak nech mi poradia alebo vysvetlia ,ako to naozaj je

ďakujem s pozdravom karol.za
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Monica je offline (nepripojený) Monica

    Monica
    Karči! Na jar, keď sa čas bude posúvať dopredu a v tej nočnej odpracuješ 7 hod a zaplatené budeš mať 8 hod, dúfam, že nebudeš namietať !!! Prajem Ti príjemnú nočnú.

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    karol.za
    Všetkých pozdravujem
    Dnes sa mení čas a ja mám ,,problém,,
    Dnes večer idem na nočnú smenu,na tom nie je nič zvláštne až na posúvanie času samozrejme späť,a tu je môj
    ,,nimiproblém,,ako vyriešim počet odpracovaných hodín?
    ak sa napíšem od 22 do 6 vychádza to len 8 hodín ale ja fyzicky budem p práci 9 hodín, ak napíšem od 22 do 7 je to 9 hodín ale ja z práce odídem o 6hodine.Ako to vyriešiť
    Druhý malý problém v ten istý deň idem hneď na poobednú smenu a mal by som mať o8 hodín odpočinok,podľa hodín
    tento odpočinok budem mať ale zasa fyzicky keď v nočnej odpracujem 9 hodín nebudem mať 8 hodín voľna ale len 7 hodín voľna.
    Prosím priateľov aby mi v prípade,že moje uvažovanie nie je ,,pochopiteľné logike,,alebo že to je inak nech mi poradia alebo vysvetlia ,ako to naozaj je

    ďakujem s pozdravom karol.za
    Tá hodina, čo sa ti javí navyše, bude práve tá, ktorú počas nočnej prespíš, tak si na tom 1:1!
    Inak, rada by som mala len tieto problémy, že som niekomu darovala hodinu.

    karol.za je offline (nepripojený) karol.za

    karol.za
    ondrejvla
    Tá hodina, čo sa ti javí navyše, bude práve tá, ktorú počas nočnej prespíš, tak si na tom 1:1!
    Inak, rada by som mala len tieto problémy, že som niekomu darovala hodinu.
    Smola ja tú hodinu na nočnej nemôžem prespať,nakľko tam bude na mňa pozerať dosť ľudí

    karol.za je offline (nepripojený) karol.za

    karol.za
    Monica
    Karči! Na jar, keď sa čas bude posúvať dopredu a v tej nočnej odpracuješ 7 hod a zaplatené budeš mať 8 hod, dúfam, že nebudeš namietať !!! Prajem Ti príjemnú nočnú.
    ďakujem za prianie príjemnej nočnej sluýby,dúfam že bude príjemná,ale neviem či na jar keď sa bude čas posúvať
    neviem či mi vyjde nočná smena ,ale ak budeme ako firma a ja ešte fungovať tak si to ak sa bude dať zariadim.

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    karol.za
    Smola ja tú hodinu na nočnej nemôžem prespať,nakľko tam bude na mňa pozerať dosť ľudí
    Prepáč, že to "zneužijem" ale nedá mi, ty robíš počas nočnej figurínu vo výklade?

    sklenkova je offline (nepripojený) sklenkova

    sklenkova
    U nás to v podniku riešia tak, že im platia o hodinu viac,teda v jeho prípade by mu zaplatili
    9h. a ide o šoférov,napokon veď na jar mu nemusí výjsť zmena. Naopak na jar by mu rátali iba 7h. Teda vždy rátajú skutočne odpracované hodiny.

    karol.za je offline (nepripojený) karol.za

    karol.za
    ondrejvla
    Prepáč, že to "zneužijem" ale nedá mi, ty robíš počas nočnej figurínu vo výklade?
    Nie nerobím figurínu vo výklade ale nočnú službu vrátnika
    v objekte kde sa dnes koná stužková,a nakoľko sme v centre mesta a keď zatvoria podniky po meste každý by išiel za hudbov a zábavov a ja aby som mal príjemnú službu robím tzv.otvárača dverí,prečo dnu púštam len tých čo tam majú prístup a otváram dvere a prajem dobrú noc tým čo odchádzajú,nie som na to sám ale sme len dvaja a aby som nemal ,,bordel po baráku,,tak to mám takto zariadené a preto som pod dohľadom,
    Možnofifurínu vo výklade by bolo lepšie robiť,ale?

    karol.za je offline (nepripojený) karol.za

    karol.za
    Ďakujem všetkým priateľom ,že mi pomohli s mojím problémom niektorý aj s úsmevom,
    Ja som len zvedavý ako zareaguje moja kolegyňa ktorá mi počíta odpracované hodiny lebo od 22 do 6 je osem hodín a ja budem mať deväť.
    Ináč je to vlastne o ničom lebo mám základnú mzdu a v nej mám započítane aj ...
    Ale o tom nabudúce v časti srandičky
    teraz nasleduje odhlásenie vyonutie Pc a cesta do práce a pracovať.
    Tým ktorý idú spať prajem Dobrú noc a tým čo môžu behať po PORADE trochu závidim.

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    karol.za
    Nie nerobím figurínu vo výklade ale nočnú službu vrátnika
    v objekte kde sa dnes koná stužková,a nakoľko sme v centre mesta a keď zatvoria podniky po meste každý by išiel za hudbov a zábavov a ja aby som mal príjemnú službu robím tzv.otvárača dverí,prečo dnu púštam len tých čo tam majú prístup a otváram dvere a prajem dobrú noc tým čo odchádzajú,nie som na to sám ale sme len dvaja a aby som nemal ,,bordel po baráku,,tak to mám takto zariadené a preto som pod dohľadom,
    Možnofifurínu vo výklade by bolo lepšie robiť,ale?
    Prepáč Karol, ale evokovalo mi k tomu to, že si pod drobnohľadom, vôbec som to nemyslela v zlom, a proste ma to "zviedlo" k tomu, aby som ti to takto napísala.
    Stužková - to je niečo, na čo už sú len spomienky, ale pekné. No vidíš, tak budeš mať pocit, že si tým mladým maturantom daroval niečo, kúsok pekného večera.
    Želám ti príjemnú službu, a nebuď smutný kvôli jednej hodine, na starosť budeš mať z toho pár spomienok.

    zmena času-riešim problém

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.