Zavrieť

Porady

Blahoželanie dnešným oslávencom

Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Blahoželám k dnešným narodeninám všetkým oslávencom na Porade. Len šťastie, len zdravie, len lásku zo srdca prajem.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

Dnes oslavujú narodeniny:

mlyn16, maja, Dadena, pminarik, ELFFA, Juraj_Ekon , Pelikán ,johny77 , elizabet1607, Tibčo , daisy16 , IVKA27 , pepo_p , vicky

Meniny oslavujú nositelia mena Drahomír.

Tieto krásne ruže patria dnes Vám, nech každý lupienok blahoželá Vám. Preto ich kladieme v duchu na Váš stôl, aby Váš život krásny a šťastný bol.
Všetko najlepšie!
Naposledy upravil VERONIKA6 : 16.07.10 at 07:26
5 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

VERONIKA6 Pozri príspevok
Dnes oslavujú narodeniny:

mlyn16, maja, Dadena, pminarik, ELFFA, Juraj_Ekon , Pelikán ,johny77 , elizabet1607, Tibčo , daisy16 , IVKA27 , pepo_p , vicky

Meniny oslavujú nositeľky mena Drahomíra.

Tieto krásne ruže patria dnes Vám, nech každý lupienok blahoželá Vám. Preto ich kladieme v duchu na Váš stôl, aby Váš život krásny a šťastný bol.
Všetko najlepšie!
Samozrejme oslávencom blahoželám, len mám jednu poznámočku, dnes má sviatok Drahomír
1 0
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

Tweety Pozri príspevok
Samozrejme oslávencom blahoželám, len mám jednu poznámočku, dnes má sviatok Drahomír
No samozrejme, urobila som preklep. Drahomírom sa ospravedlňujem, už som to opravila.
1 0
Dana1 Dana1

Dana1 je offline (nepripojený) Dana1

podľa možnosti vždy pozitívne naladená... :-))) ...viac
Dnešným narodeninovým oslávencom:
mlyn16, maja, Dadena, pminarik, ELFFA, Juraj_Ekon , Pelikán ,johny77 , elizabet1607, Tibčo , daisy16 , IVKA27 , pepo_p , vicky
aj všetkým Drahomírom k meninám prajem všetko najlepšie. dana






4 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

Pripájam srdečné blahoželanie


4 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

Oslávencom prajem aj ja všetko najlepšie.
4 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

Ďakujééém a som strašne vyplašená z toho čísla...
Maja
1 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Ku gratulacii vsetkeho dobreho, vela zdravia , stastia a pohody sa pripajam i ja.
3 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Dnešným narodeninovým oslávencom:
mlyn16, maja, Dadena, pminarik, ELFFA, Juraj_Ekon , Pelikán ,johny77 , elizabet1607, Tibčo , daisy16 , IVKA27 , pepo_p , vicky
aj všetkým Drahomírom k meninám
3 0
janka51 janka51

janka51 je offline (nepripojený) janka51

Som
3 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Dnes majú narodeniny Ladislav Turic, kucik (60), Tera (59), gage (41), nika11 (40), milada.miladka (36), m3n (34), RiX (30), vulganova
a meniny má Daniel
5 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

Srdečne blahoželám


2 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Prianie k narodeninám...

Prajem ti aby si bol šťastný.Neprajem ti šťastie z výhry, prajem ti šťastie zo slnka, lístia na chodníku, šťastie z každého nového rána...

Prajem ti aby si vo všetkom zlom našiel aj to dobré. A ak to nenájdeš, aby ťa to posunulo vpred.

Prajem ti zdravie. Znie to ako klišé no bohužiaľ, dôležitosť zdravia si uvedomíme až vtedy, keď ho stratíme.

Prajem ti rýchlosť.Pretože ťa robí šťastným a dáva ti voľnosť. A pocit voľnosti je jednoducho úžasný!

Prajem ti opatrnosť. Pretože jej nieje nikdy dosť a preto, lebo mi na tebe záleží.

Prajem ti lásku.Pretože je nezabudnuteľná, nebezpečná,nekonečná,nepredstaviteľná,krehk , bolestivá a pritom tak krásna...

Prajem ti kreativitu.Za ktorú ťa obdivujem a ktorej máš dosť, ale predsa...Keby niečo

Prajem ti silu. Silu splniť si všetky sny.Silu žiť život, ktorý nieje vždy najľahší.

Prajem ti veľa snov.Pretože už len to je pekné, že môžeme snívať.

Prajem ti veľa viery.Viery v ostatných ľudí a hlavne v seba a svoje schopnosti.

Prajem ti aby si mal vždy pri sebe toho ozajstného a nenahraditeľného priateľa.

Prajem ti pokoj. Vnútorný pokoj, pokoj v živote, v duši. Pokoj pri ktorom môžeš premýšľať.

Prajem ti veľa zábavy a smiechu.Pretože tvoj smiech je nezabudnuteľný a je to dar pre každého komu patrí.

Prajem ti aby si sa medzi srdcom a rozumom vždy rozhodol správne.

Prajem ti veľa fantázie, pretože s ňou je život krajší.

Prajem ti aby si poznal čo je to každé ráno sa prebúdzať vedľa osoby ktorú ľúbiš.

Prajem ti vôňu. Vôňu jary, leta, jesene i zimy, vôňu ženy, vôňu rannej kávy, a vôňu motora tvojho obľúbeného auta...

Prajem ti mnoho objatí.Úprimných i priatelských objatí. Objatí z lásky.

Prajem ti úctu.Predovšetkým k sebe samému.

Prajem ti aby si bol vždy sám sebou, pretože si jedinečný originál...Jediný na svete.

Prajem ti svetlo v tých najväčších tmách.

Prajem ti slnko v tvojej tvári.Aby všetky tiene padli za teba.

Prajem ti mnoho postáv na javisku.Aby si mohol prežiť ešte ďalšie desiatky iných životov.

Prajem ti deň kedy budeš chodiť bosý po tráve. Deň, kedy budeš pozerať na modré nebo. Deň,kedy ťa postihne búrka a ty premokneš do nitky.Deň, kedy budeš pozerať na hviezdy a hľadať tam niekde hore odpoveď. Deň, kedy budeš držať za ruku svoju lásku a robiť stopy do čerstvého snehu...

Prajem ti aby sa to dieťa ktoré v sebe máš, nikdy nevytratilo z tvojho vnútra ...

Prajem si aby sa všetky moje priania pre teba splnili...Nie preto, že máš narodeniny, ale preto, že sú pre teba...A prajem ti ich 365 dní v roku...
5 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Dnes majú narodeniny FREYA, VieraJ, JajaFabša (49), 123jana (49), palec (43), Iveta Stopová (39), Revaj Zoltán (39)

a meniny oslavujú Dominik a Dominika

Hodne šťastia, žiadne vrásky,
ďalšie roky plné lásky,
a s úsmevom na tvári,
nech sa všetko vydarí.

0 0
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

Dnes oslavujú svoj sviatok narodenia:

Zuzanka, RENO, Zuzkanka, jolika, evelina9992, Lucci, Katarína Leitnerova, Wieročka

K narodeninám pozdrav Ti posielam a v ňom všetko krásne želám: sladké noci, dni slnečné, chvíle šťastia nekonečné, lásku a zdravie, oceán úspechu, ruku nech podáš správnemu človeku. Skrátka, nech je všetko ako má byť, aby sa Ti páčilo žiť!
5 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Dnes majú narodeniny vieramaria56 ,otázka40 , Oldi32
1 0
otázka otázka

otázka je offline (nepripojený) otázka

účtovníčka
Zdenka, veľmi pekne ďakujem za blahoželanie, veľmi ma zahrialo pri srdiečku...

Zuzana
1 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Dnes majú narodeniny Sunbeam, zhv, elise7, shakespeare, peter977, joana.m (43), mucskova (42), Lubica26 (30), Salome161 (23)

a meniny Samuelovia,
2 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Dnes majú meniny Martiny, všetko najlepšie
2 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Dnes majú narodeniny mirkoh, Karácsony Gabriel (64), rodina1, Truckermagnum440dxi (40)

Rodina 1/ Milá Jarka/ všetko najlepšie
6 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať