Zavrieť

Porady

Blahoželanie dnešným oslávencom

Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Blahoželám k dnešným narodeninám všetkým oslávencom na Porade. Len šťastie, len zdravie, len lásku zo srdca prajem.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Katarína Holišová, Janka Štefaneková, Žaťková
Na lúke i v lese,
novina sa nesie,
že dnes sláviš veľký deň,
ktorý patrí Tebe len.


EUROBIK(59), abc (38),Marekokf(36)
Keď ráno skončil sen a nastal Tvojich narodenín deň, keď priatelia Ti ruku stískajú a šťastnú budúcnosť želajú, aj ja sa k nim pripájam a pusu na ličko posielam.
Janina028(32), LuciaG(32), Zuzana Lukáčová, ercsike(25)
Horúcu lásku, nádherný sen, nehu, lásku a sťastie len. Pomoc rukou po ruke dať, prijať ich s láskou a s láskou aj dať. Rád nech ťa ma každý, nie iba dnes ale navždy!
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

Všetkým dnešným oslávencom prajem hodne zdravia, šťastia, lástky, porozumenia, mnoho nových priateľstiev tu na PORADE ...


0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac


monchi,
veronikahr,
kattka.c,
danda13,
BOBY (56),
pavlinka (40),
Krista K. (24)



Všetko najlepšie k Vašim narodeninám. Veľa šťastia, žiadne vrásky, ďalšie roky plné lásky a s úsmevom na tvári, nech sa Vám všetko vydarí.
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

monchi, veronikahr, kattka.c, danda13, BOBY (56), pavlinka (40), Krista K. (24)
Milí naši poraďácky priatelia pripájam sa k alle66 so želaním veľa, veľa dobrého...na celý ďaľší rok Vám želám 24 hodín šťastia a žiadne sklamania
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
monchi, veronikahr, kattka.c,danda13, BOBY(56), pavlinka(40), Krista.K(24)

Naposledy upravil tutiola : 17.05.09 at 10:28
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Slavča, Gabuška, helak (49), Iveta G (37), dr.kuko (32)
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Slavča, Gabuška, helak(49),
IvetaG(37), dr.kuko(32)

Naposledy upravil tutiola : 18.05.09 at 09:15
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac


Všetko najlepšie!

Všetko najlepšie k Vášmu krásnemu sviatku. Hlavne veľa úprimnej lásky, ktorá vždy príjemne na srdci zohreje, pevné zdravie pre Vás a všetkých Vaších blízkych, život plný naplnených snov a každý deň úsmev žiariaci na tvári Vám želám .

..
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Ďakujem Vám veľmi veľmi pekne za gratulácie Až dnes som sa k nim dostala, ale je to zlaté, ako si vieme navzájom poblahoželať a spríjemniť si každý dník

Mne sa tie narodeniny ešte nikdy neobjavili na titulnej strane, už od začiatku, ako som členom, som to sledovala v tento deň a nikdy som sa tam nezjavila preto som čakala aj teraz a ništ. No co už. Ale ďakujem Vám za milé a úprimné gratulácie
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Alda(60), Milena (57), Mirica-LV




Krásnou kyticou je vhodné dnes priať,
aspoň maličkú radosť k sviatku dať.

Všetko najlepšie!

0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Dobré jsou růže, trny jsou zlé. Zahradou ticha každý z nás jde. Varuj se šrámů co se dlouho hojí, miluj lidi co za to stojí. Vše nejlepší k narozeninám.






Helenka, ZSsMS Zuberec, luba3 (48),

Hodně zdraví, hodně štěstí, ať Ti život nikdy nedá pěstí. Hodně zdraví, hodně lásky, ať nemáš od starostí vrásky. Veselé narozeniny!









lejka (48), horstik(36), madamare (35),

Kdo narozky dneska slaví? Hodně štěstí, hlavně zdraví, ať Tě život vždycky baví. Den co den ho užívej, ze života radost měj. S láskou v srdci jde vše líp, zamiluj se, budeš fit. Víš, jak chmury odzbrojíš? Úsměvem je porazíš! Náladu vždy dobrou měj a problémy nemívej. To vše a ještě mnohem víc Ti přejeme






jholubok (27), Lota Trginova (24)


Kdo narozky dneska slaví? Hodně štěstí, hlavně zdraví, ať Tě život vždycky baví. Den co den ho užívej, ze života radost měj. S láskou v srdci jde vše líp, zamiluj se, budeš fit. Víš, jak chmury odzbrojíš? Úsměvem je porazíš! Náladu vždy dobrou měj a problémy nemívej. To vše a ještě mnohem víc Ti přejeme


















Kde sa podeli kvietky? Alebo ste si ich rozdelili? Ak áno, tak som rada.
Naposledy upravil tutiola : 20.05.09 at 20:30
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Júlia, Juliana, Julka, Julinka, Julianka........

Běží bílý králíček, nese kytku růžiček. Tomu, kdo dnes svátek slaví, přeje lásku, štěstí, zdraví.
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
dada111, Arnie (50), AnabelaV (35), katkasabka (27)



K narodeninám sa všeličo želá, dobré, pekné, ba i veľa. No ja Ti chcem zo srdca priať, aby si sa mohol vždy v živote smiat. Zdravie, šťastie, lásku a usmiatu tvár, to je ten najkrajší dar.
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
zuzu2, Fisher (49), radovci (31), Niter Siox (23)

0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Barbora, maco&m, DušanČ, ALFA DEVÍN s.r.o. (59), Anja111 (56), Biesová (37),petres@pobox.sk (33), zuzana s. (30)
Milí naši poraďácky kamaráti Vám všetkým prichádzam s kytičkou blahoželať, pripiť si Vám na pevné zdravie a zaželať všetko len to nejlepšie, čo život môže poskytnúť.Želám Vám, aby ste v pravej chvíli mali vnuknutie a cit pre dobrý čin, pre lásku, šťastie, úspech, rozhodnutia a výber dobrých priateľov,lebo
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Ja som už dávno navrhla, aby sa táto téma uzavrela, nakoľko si myslím, že každý aktívny poraďák si zaslúži, aby sa mu zagratulovalo samostatne. V tejto téme si možno ani poniektorí nevšimnú, že sa im gratulovalo. A gratulanti...všimli ste si niekedy, že komu to vlastne blahoželáte? Poslednú dobu tu menujete všetkých , čo v ten deň majú sviatok...ale pozrite si profil tých členov niekedy. Sú medzi nimi poväčšine aj takí, čo nedali žiaden príspevok, alebo čo ich posledná návšteva bola ešte v roku..... dozadu. Takže nechcem nikoho uraziť alebo sa ho dotknúť...ale gratulovať by sa malo tým, čo ich aspoň poznáme ...že sú tu medzi nami... aktívny.... Preto ešte raz navrhujem moderátorom, aby túto tému uzavreli a gratulantom, aby svojim poraďáckym kamarátom blahoželali samostatne...zaslúžia si to.
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Na Porade som krátko a kým naberiem prax a získam priateľstva, tak gratulujem všetkým, ktorí majú sviatok. Zdá sa mi to celkom normálne. Skôr sa mi vidí dotierave gratulovať jednotlivcovi, ktorého nepoznám.
Tým, ktorým gratulujete individuálne dávam súhlas, čo podľa mňa znamená, že sa pripájam ku gratulantom. Takže teraz mám na výber, alebo budem gratulovať tým ktorých poznám, alebo nikomu.

Tieto riadky píšem bez toho, že by som sa bola urazila, alebo aby som niekoho chcela uraziť. Tie veci,o ktorých píšeš DanielaSĽ ešte neviem poriadne ani pohľadať a nie to ešte sa nimi riadiť. Ale to nič. Časom sa to naučím.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Na Porade som krátko a kým naberiem prax a získam priateľstva, tak gratulujem všetkým, ktorí majú sviatok. Zdá sa mi to celkom normálne

Vieš a toto sa mi práve normálne nezdá gratulovať niekomu, kto bol napríklad na Porade posledný raz 1.6.2004.....
Treba si pozrieť kto má sviatok...a vybrať si zagratulovať tomu, koho poznáš cez príspevky, kto ti pomohol alebo udelil súhlas či bod. To snáď nie je vtieranie sa cudziemu....
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
tutiola Pozri príspevok
Na Porade som krátko a kým naberiem prax a získam priateľstva, tak gratulujem všetkým, ktorí majú sviatok. Zdá sa mi to celkom normálne. Skôr sa mi vidí dotierave gratulovať jednotlivcovi, ktorého nepoznám.
Tým, ktorým gratulujete individuálne dávam súhlas, čo podľa mňa znamená, že sa pripájam ku gratulantom. Takže teraz mám na výber, alebo budem gratulovať tým ktorých poznám, alebo nikomu.

Tieto riadky píšem bez toho, že by som sa bola urazila, alebo aby som niekoho chcela uraziť. Tie veci,o ktorých píšeš DanielaSĽ ešte neviem poriadne ani pohľadať a nie to ešte sa nimi riadiť. Ale to nič. Časom sa to naučím.
Tutiola : ak si klikneš na profil každého oslávenca, uvidíš dátum posledného prihlásenia.
Tiež som pripájala blahoželanie, pripadalo mi nefér, ak si nikto nespomenie na oslávenca, ktorý sa nezapája denne do debaty, ale pasívne sleduje príspevky. Ale je pravda, čo píše DanielaSĽ , ak niekto bol prihlásený v roku 2005 a posielame mu prianie k sviatku...... Preto sa v poslednej dobe snažím sledovať u členov dátum prihlásenia.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať