Zavrieť

Porady

Blahoželanie dnešným oslávencom

Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Blahoželám k dnešným narodeninám všetkým oslávencom na Porade. Len šťastie, len zdravie, len lásku zo srdca prajem.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Možno to stojí za úvahu. Keď som si teraz pozerala profily podľa návodu ally66, tak naozaj len zaevidovaný asi preto, aby mohli surfovať po témach, kde čerpajú nápady, rady a pod. ale nezapájajú sa do ničoho. Vlastne takého jedného aj poznám osobne. Poradil mi túto stránku, pomohol mi zaevidovať sa, ale sám tu nemá žiaden príspevok- môj syn.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
tutiola Pozri príspevok
Možno to stojí za úvahu. Keď som si teraz pozerala profily podľa návodu ally66, tak naozaj len zaevidovaný asi preto, aby mohli surfovať po témach, kde čerpajú nápady, rady a pod. ale nezapájajú sa do ničoho. Vlastne takého jedného aj poznám osobne. Poradil mi túto stránku, pomohol mi zaevidovať sa, ale sám tu nemá žiaden príspevok- môj syn.
No vidíš...a krásne obrázky, ktoré dávaš v tejto téme...môžeš dávať v inej...napríklad v CCCC poraďáckej kaviarni....
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Danielka no teda, ja sa priznávam prvá, že som si to nkdy nekontrolovala. Vďaka za upozornenie a prikláňam sa k Tvojmu návrhu na uzavretia tejto témy.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Všetko najlepšie k meninám všetkým nositeľom mena Viliam

Pripájam blahoželanie k sviatku dnešným aktívnym ,ale aj pasívnym oslávencom, prajem Vám , nájsť v sebe odvahu zapojiť sa do príspevkov a pomôcť iným členom so svojimi radami. adrián cobelius, jurikova, Mimina, Macka, Jennys, drobeceva, Hanka, Robbi, rene (39), BarboraX, Alonso (32), sentail (32), wladoo (26)


Drobné kvapky maličkostí, zdravia, šťastia, či príležitostí, prežiť každý ďalší deň, tak, ako šepká Vám to tichý sen.

Tak ako vkráda sa do dňa svetlo, nech vchádza láska do života, teplo, aby naplnil sa túžby tajný sen, lebo bez neho by smutno bolo len.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Všetko najlepšie victorii - odborníčke na neziskovky k jej krásnym narodeninám. Veľa pracovných aj osobných úspechov želám.
0 0
Stina Stina

Stina je offline (nepripojený) Stina

Všetkým Magdalénkam, Magdám , Magduškám ... :

Dnes máš menín sviatok milý ,
preto sme sa pripravili ,
všetci spolu na vinš nový:
Maj vždy šťastia celé hory ,
zdravia ako vody v mori ,
nech Ti toľko lásky patrí ,
ako majú snehu Tatry.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Magdalénam, najmä Meggi1, prajem veľa zdravia, šťastia, lásky, spokojnosti, úspechov a pohody
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

Ďakujem za milé želanie. Ponúknite sa ...
0 0
atka4 atka4

atka4 je offline (nepripojený) atka4

Meggi 1 Pozri príspevok
Ďakujem za milé želanie. Ponúknite sa ...
ponúknite sa....
kto by odolal? ale toľko je pritom hodín.........a leto..............aspoň sa máme na koho vyhovoriť, že nám pokazil postavu.........:-)

Všetko naj všetkým dnešným.....:-)
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

atka4 Pozri príspevok
ponúknite sa....
kto by odolal? ale toľko je pritom hodín.........a leto..............aspoň sa máme na koho vyhovoriť, že nám pokazil postavu.........:-)

Všetko naj všetkým dnešným.....:-)
Ďakujem...
Neboj, raz do roka neublíži postave je to len také malé letné občerstvenie
0 0
atka4 atka4

atka4 je offline (nepripojený) atka4

Meggi 1 Pozri príspevok
Ďakujem...
Neboj, raz do roka neublíži postave je to len také malé letné občerstvenie
No, ešte šťastie, že len také malé

(práve som dokončila posledné dph, tak sa do toho pustím? na doplnenie energie????)
dúfam, že zajtra ani PC nezapnem-aspoň mám taký plán.........
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

atka4 Pozri príspevok
No, ešte šťastie, že len také malé

(práve som dokončila posledné dph, tak sa do toho pustím? na doplnenie energie????)
dúfam, že zajtra ani PC nezapnem-aspoň mám taký plán.........
Len si pekne doplň energiu, veď si prácu spravila, tak si zaslúžiš
Nooo....Plány sa niekedy môžu aj porušiť ...
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

CIMOM, všetko najlepšie k dnešným narodeninám
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
CIMOM, že už nevládzeš?.... začni večer peknou oslavou, len dodrž správnu normu, inak ráno skončíš s hlavou boľavou a stratíš svoju formu....všetko najlepšie k narodeninám. Prajem Ti veľa dobrých príspevkov v rubrike S TAV B A...

0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Milá Lenka, grammatika. Želám ti k dnešným narodeninkám veľa lásky, zdravia, šťastia a úspechov a veľa kvalitných príspevkov na Porade, ktoré aj mne pomohli
0 0
grammatika grammatika

grammatika je offline (nepripojený) grammatika

abel Pozri príspevok
Milá Lenka, grammatika. Želám ti k dnešným narodeninkám veľa lásky, zdravia, šťastia a úspechov a veľa kvalitných príspevkov na Porade, ktoré aj mne pomohli
Dnes ma veľa potešilo, že si i tu na porade na mňa niekto spomenie, i keď ma osobne nepozná. ďakujem veľmi pekne
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

KATKA50- dnes oslavuje narodeniny

Ľudské šťastie sa skladá z toľkých kamienkov,
že vždy nejaký chýba.
Veľa šťastia pri hľadaní tých stratených
k narodeninám želá .....

0 0
katka50 katka50

katka50 je offline (nepripojený) katka50

Veľmi pekne ďakujem všetkým za krásne blahoželanie.
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Všetkým dnešným oslávencom prajem srdečné blahoželanie aj v Novom roku 2010 veľa zdravia, šťastia, lásky a pohody v živote, všetko naj, naj ...
0 0
xima xima

xima je offline (nepripojený) xima

m.hladka Pozri príspevok
Všetkým dnešným oslávencom prajem srdečné blahoželanie aj v Novom roku 2010 veľa zdravia, šťastia, lásky a pohody v živote, všetko naj, naj ...
Nepozname sa ale tvoje blahoželanie " postihlo" aj mňa v narodeninách a aj ma potešilo. Preto ďakujem a ja ti želam aby sa ti splnilo všetko čo si v novom roku želáš - len to neprežeň
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať