Zavrieť

Porady

Čo robiť, ak mi mrznú zostavy

Neviem čím je to spôsobené ale v programe datalock v každom jednom module mi mrznú zostavy. Akonáhla chcem nejakú vytlačiť (napr. mzdové listy, výplatné pásky, ...), tak mi zamrzne celý program (nie počítač).

Poraďte prosím, ako tento problém odstrániť.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Ziarowka
    Neviem čím je to spôsobené ale v programe datalock v každom jednom module mi mrznú zostavy. Akonáhla chcem nejakú vytlačiť (napr. mzdové listy, výplatné pásky, ...), tak mi zamrzne celý program (nie počítač)
    Poraďte prosím, ako tento problém odstrániť.
    Nič v zlom, ale pri čítaní príspevku som sa schuti zasmiala. Žiarovka a má problém so zamrznutím. Krásna zhoda náhod.

    Magma je offline (nepripojený) Magma

    Magma
    Ak sa ťa (program) opýta či správu o chybe poslať do firmy Datalock, tak to potvrď a pošli, ozvú sa

    Ziarowka je offline (nepripojený) Ziarowka

    Ziarowka
    Ďakujem, no vyriešila som to po svojom, pretože ani pracovníci z firmy nevedeli, v čom je problém. Jednoducho som si v nastaveniach zostáv zvolila: tlačiť rovno bez prezerania a zostavu vytlačím aj bez toho, aby som ju po spracovaní najprv videla... ale ide o to, aby bola vytlačená, alebo nie? Ja len,že nie vždy Vám odborníci poradia... niekedy sa s tým len treba potrápiť.

    Angelika je offline (nepripojený) Angelika

    Angelika
    Skus stlacit na karte , kde si davas Tlac volbu Nastavenia a tam si zaklikni : Prezerat vo fonte tlace (WYSIWYG), potom daj este raz spracovat zostavu.

    jolika je offline (nepripojený) jolika

    bosorka jolika
    mala som také isté problemos- akonáhle zadáš zostavu načítať nechaj program dokončiť a nepreklikávaj sa nikde - malo by to pomôcť - mzdový program /ja robím pod SPIN-om / je veľmi veľký databázovo a mne to vraj zamrzalo preto - vysvetlili mi to IT chalani - tak nech sa ti darí

    krpeec je offline (nepripojený) krpeec

    krpeec
    riesenie, ktore napisala Angelika, to je to spravne riesenie. zostavu aj prezries, a potom mozes vytlacit.

    Čo robiť, ak mi mrznú zostavy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.