Zavrieť

Porady

dochadzka - excel

ahojte,
urobil som si tabulku na dochadzku a chcem vas poprosit o radu, ci je mozne v exceli zadat do bunky skryty udaj. tu je priklad: v jednej bunke mam napisanu dovolenku, ktora ma byt ratana za 8 hodin a v bunke vedla nej napriklad udaj 8 - 16, co ma byt ratana tiez za 8 odpracovanych hodin. ide o to, ze v tretej bunke by som chcel vidiet sucet hodin za tie dva dni bez toho, aby v bunke dovolenka bolo vidiet akykolvek ciselny udaj.

Vopred diky za pomoc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    nerk Pozri príspevok
    ahojte,
    urobil som si tabulku na dochadzku a chcem vas poprosit o radu, ci je mozne v exceli zadat do bunky skryty udaj. tu je priklad: v jednej bunke mam napisanu dovolenku, ktora ma byt ratana za 8 hodin a v bunke vedla nej napriklad udaj 8 - 16, co ma byt ratana tiez za 8 odpracovanych hodin. ide o to, ze v tretej bunke by som chcel vidiet sucet hodin za tie dva dni bez toho, aby v bunke dovolenka bolo vidiet akykolvek ciselny udaj.

    Vopred diky za pomoc
    No neviem, či tomu niekto rozumie. Ale napíš si to bielou farbou a nebude to vidieť.

    PS: Ja nesrandujem. Z toho napísaného mi nie je jasné, čo vlastne chce.
    Naposledy upravil marjankaj : 11.09.10 at 08:20
    no podla toho zadania by som to tiez napisal bielou farbou.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    nerk Pozri príspevok
    ahojte,
    urobil som si tabulku na dochadzku a chcem vas poprosit o radu, ci je mozne v exceli zadat do bunky skryty udaj. tu je priklad: v jednej bunke mam napisanu dovolenku, ktora ma byt ratana za 8 hodin a v bunke vedla nej napriklad udaj 8 - 16, co ma byt ratana tiez za 8 odpracovanych hodin. ide o to, ze v tretej bunke by som chcel vidiet sucet hodin za tie dva dni bez toho, aby v bunke dovolenka bolo vidiet akykolvek ciselny udaj.

    Vopred diky za pomoc
    Pokiaľ ten stĺpec, v ktorom má byť neviditeľný údaj, sa nedá skryť z dôvodu, že v inom riadku toho stĺpca má byť údaj viditeľný, tak jediné riešenie je, ako už uviedli, napísať to bielym fontom.

    nerk je offline (nepripojený) nerk

    nerk
    no diky za salamunske odpovede, mal som vsak na mysli sofistikovanejsi sposob a nie farbenie fontov

    hubatá je offline (nepripojený) hubatá

    hubatá
    .... a keby si pritiahla bunky tesne k sebe napr.
    viditeľná bunka A1, potom neviditeľná (len tesne pritiahnutá bunka A2) a zasa viditeľná bunka A3?

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    nerk Pozri príspevok
    no diky za salamunske odpovede, mal som vsak na mysli sofistikovanejsi sposob a nie farbenie fontov
    Aká otázka, taká odpoveď.
    Ak si sám prečítaš otázku, tak tomu aj rozumieš?
    Ak áno tak pridaj nejaké vysvetlivky,
    Napríklad: čo znamená údaj 8-16? je to text? alebo vzorec? alebo čo?
    A ostatnému som tiež akosi neporozumel. Nedá sa to slovenskejšie?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.