Zavrieť

Porady

Dobrý deň, ak sa mi bývalý priateľ vyhráža...

Matka krasneho syna Daniela (3rôčky) ...viac
Som na materskej dovolenke a rozisly sme sa kvoly nezhodam a problemom,nadavkam a pred romom ma uz neras udrel,musela som to ukoncit aby som chranila seba a svoje dieta,no zacaly sa vyhrasky a aj mojim znamim s ktorimy sa stretavam.Mam nahraty rozvovor snim ako sa vyhraza ze vsetci schytame a kamaratovy rozbyje hlavu,a ja pridem o maleho(2r).Uz bola ras na neho podane trestne oznamenie ale niako to nepomohlo,chodieva aj ku mne domou v noci a trieska na dvere aj to som nahlasila aj volala policiu ale iba ho poslaly domou,nema u mna trvaly pobyt,takze tu nema co hladat,sud pridelil maleho mne,ale mam strach ze nam ublyzi aj mojim zmamim,Čo mi viete poradit,čo mam viac robyt?
Naposledy upravil arizona : 15.09.10 at 13:15
Usporiadat
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

ZoraŽ Pozri príspevok
Som na materskej dovolenke a rozisly sme sa kvoly nezhodam a problemom,nadavkam a pred romom ma uz neras udrel,musela som to ukoncit aby som chranila seba a svoje dieta,no zacaly sa vyhrasky a aj mojim znamim s ktorimy sa stretavam.Mam nahraty rozvovor snim ako sa vyhraza ze vsetci schytame a kamaratovy rozbyje hlavu,a ja pridem o maleho(2r).Uz bola ras na neho podane trestne oznamenie ale niako to nepomohlo,chodieva aj ku mne domou v noci a trieska na dvere aj to som nahlasila aj volala policiu ale iba ho poslaly domou,nema u mna trvaly pobyt,takze tu nema co hladat,sud pridelil maleho mne,ale mam strach ze nam ublyzi aj mojim zmamim,Čo mi viete poradit,čo mam viac robyt?
Napíš mi do SS meno a adresu toho tvojho trápiteľa a pošlem za ním piatich holohlavých, aby mu dohovorili, nech dá pokoj tebe a tvojim známym. Len prosím ťa, už tu nepíš tým svojím hrozným pravopisom.
3 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Petra Nová Pozri príspevok
Napíš mi do SS meno a adresu toho tvojho trápiteľa a pošlem za ním piatich holohlavých, aby mu dohovorili, nech dá pokoj tebe a tvojim známym. Len prosím ťa, už tu nepíš tým svojím hrozným pravopisom.
Toto sa mi nepáči. Ja vidím, že píše zúfalá žena, matka dvojročného syna, ktorej sa vyhrážajú. Jej pravopis by som neriešila. Ani jej vzdelanie. Môže byť aj cudzinka. Nevidím v jej otázke nijakú vulgárnosť. Prečo teda taký sarkazmus?
1 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Na policiu sa pravdepodobne spoliehat neda, zvlast ak sa jedna o agresivneho expriatela. Najspolahlivejsie by asi bolo odstahovat sa niekam daleko a nikomu nepovedat adresu.
1 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

2009 Pozri príspevok
Toto sa mi nepáči. Ja vidím, že píše zúfalá žena, matka dvojročného syna, ktorej sa vyhrážajú. Jej pravopis by som neriešila. Ani jej vzdelanie. Môže byť aj cudzinka. Nevidím v jej otázke nijakú vulgárnosť. Prečo teda taký sarkazmus?
Nikdy som nekritizovala pravopisné chyby na Porade, pretože ani ja nie som v tomto smere bezchybná. Ale čo je veľa, to je moc!!! Ak mladý človek ovláda takto pravopis, každé slovo-chyba, potom by mal radšej telefonovať a nepísať. Tebe sa nepáči sarkazmus, mne sa túúúze nepáči, že niekto, kto chodí aspoň deväť rokov do školy, takto verejne dehonestuje slovenčinu.
Tebe nič nebráni, aby si zúfalej žene dobre poradila.
Naposledy upravil Petra Nová : 16.09.10 at 07:58
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Ale ja jej neviem poradiť. Keby som vedela tak to spravím.

Pozri moja dcérka / v januári 18 rokov/ má dislexiu a keby nás na to učiteľka neupozornila v 3 ročníku na základnej škole mala by teraz vážne problémy. 2x týždenne návšteva špeciálneho pedagóga denné cvičenia atď.... Je v 2. ročníku na strednej a už zvláda angličtinu a pred rokom jej pribudla nemčina. Pre toto som citlivá na kritiku tam kde nemusí byť.
0 0
Tinika Tinika

Tinika je offline (nepripojený) Tinika

durisovad Pozri príspevok
Na policiu sa pravdepodobne spoliehat neda, zvlast ak sa jedna o agresivneho expriatela. Najspolahlivejsie by asi bolo odstahovat sa niekam daleko a nikomu nepovedat adresu.
akoze prečo kvoli takemu blbovi by ona mala uplne zmenit svoj zivot? kvoli niekomu pretrhnut kontakt s ludmi ktorych pozna?
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Súhlasím ,pár holohlavých z nejakej detektívnej kancelárie alebo SBS-ky, to za 200-300 evračov vyrieši.Súd vás vyjde niekoľko násobne viac a s nejasným výsledkom.Ja som tiež takto písal na cudzojazyčnej klávesnici, kde neboli mäkčene dĺžne a ypsilony.Štylisticky je to ok ,tak problem bude asi tam. Slovenská gramatika je oficiálne vyhlásená za najťažšiu na svete.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Tinika Pozri príspevok
akoze prečo kvoli takemu blbovi by ona mala uplne zmenit svoj zivot? kvoli niekomu pretrhnut kontakt s ludmi ktorych pozna?
Myslis, ze ju pred tym blbom ochrania ludia, ktorych pozna? Nie je dost pripadov, ked to blbovi v hlave zaharasi?
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
220870 Pozri príspevok
Súhlasím ,pár holohlavých z nejakej detektívnej kancelárie alebo SBS-ky, to za 200-300 evračov vyrieši.Súd vás vyjde niekoľko násobne viac a s nejasným výsledkom.
Ti holohlavi by to museli asi vyriesit definitivne a mali by byt prinajmensom z vychodu.
0 0
Tinika Tinika

Tinika je offline (nepripojený) Tinika

durisovad Pozri príspevok
Myslis, ze ju pred tym blbom ochrania ludia, ktorych pozna? Nie je dost pripadov, ked to blbovi v hlave zaharasi?
to som nepovedala, ale predstav si ze by si musela opustit vsetko čo poznas, a dalsia vec či vobec ma taku možnosť, myslim aj financie. Asi radsej to vyriesit s tymi holohlavymi, mozno sa zlakne a da pokoj
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Napišem to inak ,ak by to bola moja sestra tak to viem vyriešiť raz-dva.Obyčajný chrapúň čo je silný a frajer vyrývať do ženy nech sa postaví chlapovi.
0 0
Tinika Tinika

Tinika je offline (nepripojený) Tinika

a na tom vsetkom je smutne, ze clovek sa nemoze ani na policiu spolahnut, ty to riesia az ked je neskoro, neviem na čo ich vobec mame. Aha, aby sa zaplietli s drogami, kradezami, pravadzačmi .... čest vynimkam ale ani ti to nezmenia
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
220870 Pozri príspevok
Napišem to inak ,ak by to bola moja sestra tak to viem vyriešiť raz-dva.Obyčajný chrapúň čo je silný a frajer vyrývať do ženy nech sa postaví chlapovi.
Chlapovi sa postavi, dostane dobru nakladacku, ale vypomstit sa pride zasa len tej chudere. Ak by mala byt bezpecna, musela by s tym silnejsim chlapom byt 24 hodin denne 365 dni v roku.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
durisovad Pozri príspevok
Chlapovi sa postavi, dostane dobru nakladacku, ale vypomstit sa pride zasa len tej chudere. Ak by mala byt bezpecna, musela by s tym silnejsim chlapom byt 24 hodin denne 365 dni v roku.
...a niekedy ani to nepomôže ...
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Co by si poradil? Odbuchnut? Len kto sa na to da, ked ten odvazny z Bratislavy je uz na pravde bozej.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
durisovad Pozri príspevok
Ti holohlavi by to museli asi vyriesit definitivne a mali by byt prinajmensom z vychodu.
...júúúúúúj ...

Teraz sa len domnievam ...
- buď , že sú tvrdší , poriadni chlapi ...
- alebo v dôsledku krízy aj lacnejší ...
,pár holohlavých z nejakej detektívnej kancelárie alebo SBS-ky, to za 200-300 evračov vyrieši
Tú prvú variantu beriem ....tu druhú už nie ...
Za tú sumu by som ja osobne ani auto nenaštartoval ...
Nehovoriac o ostrých chlapcoch ...
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Moja vďaka patrí moderátorovi, ktorý sa zmiloval aspoň nad nadpisom a opravil ho.
0 0
Slayer666 Slayer666

Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

Nemyslim si, ze par holohlavych je riesenie. Clovek nikdy nevie, ako sa situacia zvrtne a ci jej nahodou potom nebude hrozit nebezpecenstvo este aj od tych par holohlavych. Na druhej strane, organy konaju v takychto pripadoch obycajne dost pomaly.

Tiez si nemyslim, ze je namieste utahovat si z jej pravopisu. Ano, je priserny, ale ako uz niekto spominal, mozno je cudzinka, mozno ma dyslexiu a podobne. Mam kamosku dyslekticku a dost mi to pripomina jej pravopis.

Co sa slovenciny ako najtazsieho jazyka na svete tyka, to bol iba taky hoax a nic pravdy na tom nie je.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Domnievam sa, ze neriesime pravopis ale vyhrazky.
1 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Slayer666 Pozri príspevok
Nemyslim si, ze par holohlavych je riesenie. Clovek nikdy nevie, ako sa situacia zvrtne a ci jej nahodou potom nebude hrozit nebezpecenstvo este aj od tych par holohlavych. Na druhej strane, organy konaju v takychto pripadoch obycajne dost pomaly.

Tiez si nemyslim, ze je namieste utahovat si z jej pravopisu. Ano, je priserny, ale ako uz niekto spominal, mozno je cudzinka, mozno ma dyslexiu a podobne. Mam kamosku dyslekticku a dost mi to pripomina jej pravopis.

Co sa slovenciny ako najtazsieho jazyka na svete tyka, to bol iba taky hoax a nic pravdy na tom nie je.
Tak nerieš pravopis, keď Ti nevadí, a ani holohlavých. A poraď jej, čo má robiť.
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať