Zavrieť

Porady

Čo robiť ?

Dobrý deň . Mám 18 rokov a už asi mesiac sa mi strieda obdobie hnačiek a zápch . Mám pravidelnú stolicu ale vždy to je hnačka . Skôr by som povedal zže najprv má klasickú stavbu a neskôr pri toalete sa zmení na hnačku . Mám aj zvýšenú plynatosť a niekedy ma bolí aj brucho . Pred mesiacom som bol u lekára a tam mi dala len nejaké antibiotiká , ktoré mi pomohli asi na 2-3 dni . čo mám robiť ? Zúfaly Jozef... :-(
Usporiadat
mamka Danka mamka Danka

mamka Danka je offline (nepripojený) mamka Danka

Píšeš, že si vymeškal veľa zo školy, kvôli iným zdravotným problémom. Nemôžu súvisieť tie hnačky s tým iným problémom? Nie vždy je jasný súvis a keď sa napokon vylieči jedno, vyrieši sa aj druhé aj keď to spolu zdánlivo nesúvisí.
A prečo by ťa mali vyhodiť zo školy, keď máš papier od lekára? Je pravda, že sa musíš veľa doúčať a platiľ doučovanie a môžeš mať aj zlé známky, ale to nie je dôvod na vylúčenie zo školy. Je veľa chorých detí, ktoré majú individuálny učebný plán. Alebo sa dá opakovať ročník. Hnačky môžu byť aj zo stresu, strachu so školy, spolužiakov, učiteľov. Tam pomôže psychologička. Určite máte nejakú aj na škole, ale dá sa ísť aj do psychologického centra, alebo ambulancie.
0 0
Fester48 Fester48

Fester48 je offline (nepripojený) Fester48

Ďakujem všetkým za vaše názory. Čo sa týka toho tak mlieko som úplne vynechal ale stolica sa mi nezlepšila . Ba naopak . ešte horšie to je. Banány nepomohli pre aspoň miernu zápchu . Zajtra to mám naplánované k obvodnému lekárovi . A čo sa týka vašich pripomienok . Sú veľmi dobré . A doktor mi dal Antibiotiká a užíval som aj probiotiká ale vobec to nepomohlo . A zo školy by to tak ani nebolo ja som mal problémy zo zubami a tak takže myslím že s tým nesúvisí . A takto . Jeden ročník som už vynechal takze zase by som nechcel opäť vynechať . Ale to je už jedno . Zajtra pojdem k obvodnému pozriem si ten liek Psyllium kým nepôjdem na to gastro . Ďakujem vám ... Dúfam , že to nebude vážne a že o chvíľu už nebudem mať žiadne problémy . A asi aj vyskúšam tú bezlepkovú diétu ..
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Fester48 Pozri príspevok
Ďakujem všetkým za vaše názory. Čo sa týka toho tak mlieko som úplne vynechal ale stolica sa mi nezlepšila . Ba naopak . ešte horšie to je. Banány nepomohli pre aspoň miernu zápchu . Zajtra to mám naplánované k obvodnému lekárovi . A čo sa týka vašich pripomienok . Sú veľmi dobré . A doktor mi dal Antibiotiká a užíval som aj probiotiká ale vobec to nepomohlo . A zo školy by to tak ani nebolo ja som mal problémy zo zubami a tak takže myslím že s tým nesúvisí . A takto . Jeden ročník som už vynechal takze zase by som nechcel opäť vynechať . Ale to je už jedno . Zajtra pojdem k obvodnému pozriem si ten liek Psyllium kým nepôjdem na to gastro . Ďakujem vám ... Dúfam , že to nebude vážne a že o chvíľu už nebudem mať žiadne problémy . A asi aj vyskúšam tú bezlepkovú diétu ..
Ach jaj ....mladosť - nevedomosť ...sorry , neber ako urážku , ale ako konštatovanie .
Veď kto v Tvojich rokoch takéto starosti má ?...respektíve vedomosti ???
Iba ak študent príslušného oboru ...

Ale vedz , že všetko so všetkým súvisí , aj v ľudskom organizme .
Tie orgány , svaly , zuby , kosti a aj ostatné je tak poprepletané , že by si sa aj divil ...
Dá sa preto aj povedať , že , povedzme , zahnisaný zub má vplyv aj na iné časti tela ..
0 0
ivantt ivantt

ivantt je offline (nepripojený) ivantt

obyčajný človek
Fester48 Pozri príspevok
Ďakujem všetkým za vaše názory. Čo sa týka toho tak mlieko som úplne vynechal ale stolica sa mi nezlepšila . Ba naopak . ešte horšie to je. Banány nepomohli pre aspoň miernu zápchu . Zajtra to mám naplánované k obvodnému lekárovi . A čo sa týka vašich pripomienok . Sú veľmi dobré . A doktor mi dal Antibiotiká a užíval som aj probiotiká ale vobec to nepomohlo . A zo školy by to tak ani nebolo ja som mal problémy zo zubami a tak takže myslím že s tým nesúvisí . A takto . Jeden ročník som už vynechal takze zase by som nechcel opäť vynechať . Ale to je už jedno . Zajtra pojdem k obvodnému pozriem si ten liek Psyllium kým nepôjdem na to gastro . Ďakujem vám ... Dúfam , že to nebude vážne a že o chvíľu už nebudem mať žiadne problémy . A asi aj vyskúšam tú bezlepkovú diétu ..
Tak si predstav, vytrhli mu zub a odvtedy ho nebolieva hlava, vytrhli mu zub a prestal mavat zapal stredneho ucha... zuby su velmi uzko spojene so vsetkymi organmi v ludskom tele. Alebo zlomis si palec na nohe a bolieva ta krk.. mas na chrbte uzlinku a tym aj problemy trears so zaludkom.
Inak si sa rozhodol spravne, lekarovi treba ist...a drzim palce
0 0
mamka Danka mamka Danka

mamka Danka je offline (nepripojený) mamka Danka

Fester48 Pozri príspevok
Ďakujem všetkým za vaše názory. Čo sa týka toho tak mlieko som úplne vynechal ale stolica sa mi nezlepšila . Ba naopak . ešte horšie to je. Banány nepomohli pre aspoň miernu zápchu . Zajtra to mám naplánované k obvodnému lekárovi . A čo sa týka vašich pripomienok . Sú veľmi dobré . A doktor mi dal Antibiotiká a užíval som aj probiotiká ale vobec to nepomohlo . A zo školy by to tak ani nebolo ja som mal problémy zo zubami a tak takže myslím že s tým nesúvisí . A takto . Jeden ročník som už vynechal takze zase by som nechcel opäť vynechať . Ale to je už jedno . Zajtra pojdem k obvodnému pozriem si ten liek Psyllium kým nepôjdem na to gastro . Ďakujem vám ... Dúfam , že to nebude vážne a že o chvíľu už nebudem mať žiadne problémy . A asi aj vyskúšam tú bezlepkovú diétu ..
Tak čo,ako si dopadol u doktora?
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať