Zavrieť

Porady

Vianoce, Vianoce prichádzajú...



Blíži sa december, mesiac, na ktorý sa už všetci veľmi tešíme. Určite mi dáte za pravdu, že sviatok svätého Mikuláša a dlho očakávané Vianoce sú tie najkrajšie sviatky počas roka. Bývajú plné nezabudnuteľných okamihov, na ktoré spomíname ešte dlhé roky. Pre každého tieto sviatky znamenajú niečo iné a každý si z nich vezme to, čo je pre neho vzácne. Vône a chute, tradície a zvyky, žiarivé detské oči či hrejivý pocit pri srdci z možnosti robiť radosť niekomu inému, sú neklamnými znakmi toho, že Vianoce sa k nám po roku opäť vrátili. Nechajte sa zlákať magickým čarom vianočných sviatkov a spríjemnite si chvíle do nastávajúcich Vianoc v tejto téme, v ktorej Vás srdečne vítam .


Usporiadat
jackguelina jackguelina

jackguelina je offline (nepripojený) jackguelina

3 0
jackguelina jackguelina

jackguelina je offline (nepripojený) jackguelina

2 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

5 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

3 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

5 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

3 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Takto to teraz vyzera u nas, snezi a snezi. Cez okno je to pekne, len netreba vychadzat von....
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Aj u nás a je to krásne.
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

2 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

4 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

4 0
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama

Aj u nás ešte aj teraz sneží - z okna je to naozaj nádhera...

(Horšie bude v pondelok - či vôbec nájdem auto... A aby som vstala o polhodinu skôr, lebo kým ho pozametám... )

Pekný zvyšok 3. adventného víkendu! Zimama
5 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake



Peknú 3. adventnú nedeľu.
6 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

4 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

Dlho som preživala Vianoce tak že proste sú a treba ich respektovať. No tento rok sa na Vianoce naozaj teším.
Už od začiatku decembra som vo Vianočnej nálade, už mame aj Ježiška nachystaného, včera sme s dcérou piekli, spievali sme si pri tom prosto úžasná rodinná pohoda.
Vlastne asi to že u nás je po dosť veľkej kríze naozaj super rodinná pohoda, tak sa teším na Vianoce, ako ich spoločne všetci prežijeme v pohode, láske....
3 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Tretia adventná nedeľa – nedeľa radosti. Zažíhame tretiu sviecu, ktorá na niektorých adventných vencoch je ružova. Aj kňazi pri svätej omši majú fialový ornát alebo ružový. Ružová farba je farba radosti.
3 0
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama

Peknučké a milé...
Tak som si postavila svojho prvého tohtoročného - a možno aj jediného - snehuliaka... Vďaka za zábavku!
1 0
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama

Zimama Pozri príspevok
... (Horšie bude v pondelok - či vôbec nájdem auto... A aby som vstala o polhodinu skôr, lebo kým ho pozametám... ) ...

(Až teraz som si všimla, že číslo citovaného príspevku = číslo môjho auta ... Takže ráno najprv očistím zopár značiek - radšej než celé auto! - kým nájdem to svoje... )
Pekný večer a úspešný nový týždeň! Zimama
1 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať