Zavrieť

Porady

Deichmann

Ahojte!

Nikomu neodporucam nakupy v obchode Deichmann, vsetky topanky, ale uplne vsetky su este krasne povedane na hovno. Vydrzia asi 3 mesiace a potom reklamacie Vam neuznaju, pretoze je to Vasa chyba. Nikdy tam nekupujte nic. Hovorim z vlastnej skusenosti!!!

Pekny vecer!
Usporiadat
Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

prepáčte nechcem nikoho uraziť, ale ja osobne by som nič výnimočné od topánok za 20e neočakávala teraz som tam kupovala dcére topánky na stuškovú za 20e a fakt od nich nič neočakávam
4 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

takisto nakupujem topánky v Deichmanne, no zatiaľ som teda nereklamovala, som spokojná hlavne preto, že sa mi v nich dobre chodí, také "lunochodky" ich volám, ale stalo sa mi že som bola u pedikúrky a po pedikúre v topánkach od Deichmanna som mala celé nohy čierne, pustila z nich farba, ale ja som to pripísala na vrub pedikúry/ nakrémované nohy/,tak som ich odložila na hubárskú akciu...lebo sú fakt dobré...ale farba mi púšťala aj z topánok Rikier a teda tie boli riadne drahšie ako z deichmannu , aj som reklamovala a po mesiaci mi vrátili heh zreklamované a farba púšťala ďalej tak sú dávno v koši..takže ja Rieker nikdy viac a je to škoda lebo sú pohodlné...
4 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Dali ti aj vyjadrenie znalca? Mali by...ak nie ziadaj ho a daj podnet na SOI
Ak si si istá, že to nie je závada zapričinena "tebou" , môžeš si dať do skúšobne sama...
3 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

lujza.j Pozri príspevok
prepáčte nechcem nikoho uraziť, ale ja osobne by som nič výnimočné od topánok za 20e neočakávala teraz som tam kupovala dcére topánky na stuškovú za 20e a fakt od nich nič neočakávam
Zober jej aj nejaké iné - jednej slečne sa na venčeku rozpadli nové topánky. Našťastie mala zo sebou aj staré letné sandálky.
3 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
MarcelkaT Pozri príspevok
Ja som tiež s Deichmanom spokojná. Reklamovala som topánky, reklámaciu uznali a vrátili mi peniažky.
Ahojte, prezraďte v ktorom Deichmann-e majú korektný pristup k reklamáciam a naopak ktorý treba obísť míľovými krokmi. Ak sa vyberiem na výlet a spojím príjemné s užitočným....do toho sa samozrejme rátajú nákupy, kam mám ísť? Do Deichmann-u v KE, BB, ZA, TN, PN, NR, TT, BA? Pochváľte, alebo bonznite predajňu, ktorá je vo vašom okolí
PS: jedinú reklamáciu som riešila u Baťu. Dnešná obuv sa nedá porovnať s výrobkami pred x rokmi. Koža je tenká ako papier, totálne sa líši od vzorky, ktorú občas nájdem v krabici pri topánkach. Niekedy rozmýšľam, či to je vôbec koža!
3 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

V LC sú reklamácie bez problémov.
3 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Už ani Baťa, nieje to, čo býval...
U Baťu kupujem len zn. Gabor.

Mala som čížmy Deichmann, po prvej zimnej sezóne sa mi v nich zlomila prepážka v päte, nie a nie ich ísť reklamovať. Spomenula som si cca týždeň pred koncom záruky. S nie veľmi príjemným pocitom som navštívila predajňu(KE), s milým úsmevom mi na mieste vrátila peniaze.
3 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

mala si si zavolať vedúcu a keby nepomohlo poslať reklamáciu do sídla firmy - to je tuším v čechách aj s popisom situácie a prihodiť meno "ochotnej" tetušky či slečinky predavačky.
3 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Prvé topánky som vyreklamovala s vrátením peňazí. Nosila som ich asi pol roka. Predavačka sa ma spýtala, že čo som s nimi robila,tak som jej odpovedala, že som v nich chodila. Druhé sa mi rozpadli po necelom mesiaci, opravili mi ich. Myslela som si, že len ja mám šťastie na nepodarky.
2 0
otázka otázka

otázka je offline (nepripojený) otázka

účtovníčka
Ja mám od nich čižmy už 3 roky, stáli 1 200,- Sk, maximálna spokojnosť.
2 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Ja som tiež s Deichmanom spokojná. Reklamovala som topánky, reklámaciu uznali a vrátili mi peniažky.
2 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Pretože mám malú nohu (č. 35) kupujem topánky v obchodoch, kde táto veľkosť je dostupná. Keďže okrem Číňanov je možné takúto veľkosť dostať v Deichmane, kupujem topánky tam. Doteraz sa mi nestalo, že by som kúpila nekvalitné topánky ... Môj manžel tiež kupuje tam a obidvaja sme spokojní ...
Minule dcéra reklamovala botasky a predavačka bez akýchkoľvek poznámok jej vrátila peniate.
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

alla66 Pozri príspevok
no jo....to isté hovoria operátori, predavači, výrobcovia....je to o ľuďoch. Nie je reklamácia ako reklamácia
Napríklad, niekto si uvedie pri uzatváraní životky,že nemá zdravotné problémy, neskor zomrie na infarkt a je logické,že proste nemožeme plniť poistné plnenie, proste to zamietneme a napríklad aj keď mám velké známosti a keď zavolám na likvidáciu,tak likvidátori stoja v pozore, ale tu by som ani ja nič nevybavil-ale tu je problém aj v niektorých "poisťovakoch", tých čo to robia popri zamestnaní upratovačiek a pod.- situácia je u nás v tomto dosť úboha, je tu strašne vela "poisťovákov", čo nemajú o poistení, poistných udalostiach, VPP, ZD ani šajnu a potom to tak vyzerá...

Perlička-minule som chlapíkovi pisťoval auto a hovoril- nepovedzte to mojmu bratovi že som si u Vás poistil auto, lebo aj on to robí, ale viete radšej si to dám poistit u odborníka a nie u síce brata ale u človeka čo tomu vobec nerozumie...
2 0
adam adam

adam je offline (nepripojený) adam

fosgeen Pozri príspevok
Ja mám čižmičky RIEKERKY za 100,00 € a prvom snehu a som v nich mala vodu za niekoľko sekúnd. Moja nevestička má z Deichmanu za 20,00 € a jej do nich netečie a je s nimi spokojná. A už ich má tri mesiace. Ja moje len týžden. Tak neviem, kto je ako spokojný. Mne pri reklamácii povedali, že je to vychádzkova obuv. Tak ich budem nosiť len na balkóne.
Ja som si kúpila antistresové ( mali to napísané vo vnútri topánok a predavačka mi to tiež povedala ) čierne uzavreté poltopánky RIEKERY za vyše 2000Sk. Prvý karát som si ich obula, keď pršalo. Nohy som mala totál premočené a keď som sa doma vyzula, nohy som mala celkom čierne. Farba sa nedala z nôh umyť, musela som si urobiť domácu pedikúru Takže ten antistres-keď som sa vyzula skoro ma trafil šľak! Keď som ich išla reklamovať, po dvoch týždňoch, pani predavačka ma odbila, že sú to koženné topánky, a je normálne, že preto farbu púšťajú a premokajú. Vraj aby som si u nich kúpila impregnačný sprej na obuv. Moja odpoveď, že u Vás už nikdy nič viac. Predstavte si, že by som sa vyzula niekde na návšteve??
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://www.etappa.cz/praci-symboly
2 0
Mancika141 Mancika141

Mancika141 je offline (nepripojený) Mancika141

.....treba si pozrieť všetky štyri časti.....zaujímavý dokument
2 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

lujza.j Pozri príspevok
prepáčte nechcem nikoho uraziť, ale ja osobne by som nič výnimočné od topánok za 20e neočakávala teraz som tam kupovala dcére topánky na stuškovú za 20e a fakt od nich nič neočakávam
No ja som dnes za cizmy u nich dala 25 eur a ocakavam, ze ma aspon jednu zimu vydrzia budem ich nosit len v nedelu do kostola a na prechadzku
1 0
Lilka 1 Lilka 1

Lilka 1 je offline (nepripojený) Lilka 1

Ja mám odtiaľto niekoľko párov topánok, zatiaľ som s nimi spokojná. Mám ich už dlhšie a napr.aj letné sandále, čo som nosila nonstop, tak sú stále bez chyby.
1 0
msa msa

msa je offline (nepripojený) msa

ja tam deťom tiež kupujem prevažne zimné topánky a zatiaľ som tiež maximálne spokojná, ešte nepremokli a vydržali aj viac zím. Asi máme šťastie ako vidím.
1 0
jacekova jacekova

jacekova je offline (nepripojený) jacekova

účtovník telom i dušou
tiež mám z Deichmanu niekoľko topánok, aj môj muž a bez problémov....
1 0
fosgeen fosgeen

fosgeen je offline (nepripojený) fosgeen

Ja mám čižmičky RIEKERKY za 100,00 € a prvom snehu a som v nich mala vodu za niekoľko sekúnd. Moja nevestička má z Deichmanu za 20,00 € a jej do nich netečie a je s nimi spokojná. A už ich má tri mesiace. Ja moje len týžden. Tak neviem, kto je ako spokojný. Mne pri reklamácii povedali, že je to vychádzkova obuv. Tak ich budem nosiť len na balkóne.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať