Zavrieť

Porady

výpis z OR

jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Súrne potrebujem môj aktuálny overený výpis z obchodného registra. Kde ho prosím vás získam ?
Usporiadat
evatm evatm

evatm je offline (nepripojený) evatm

ľudia, nemôžete tu prosím vás prilepiť žiadosť o výpis z obchodného registra? Hľadám už 1 hodinu na nete formulár žiadosti a nemôžem to nájsť. ďakujem.
0 0
mi_ke mi_ke

mi_ke je offline (nepripojený) mi_ke

Neviem aky formular hladas...Ak prides na OR tak ti staci na vypis kolok a obciansky a ak chces elektronicky vypis, tak sa musis registrovat na www.upvs.gov.sk
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

evatm Pozri príspevok
ľudia, nemôžete tu prosím vás prilepiť žiadosť o výpis z obchodného registra? Hľadám už 1 hodinu na nete formulár žiadosti a nemôžem to nájsť. ďakujem.
Ak ti stačí len informatívny výpis, tak ten nájdeš na stránke www.orsk.sk.

Inak na papierový výpis treba prísť osobne s OP na register, prinesť so sebou kolky v hodnote 6,50 € a výpis vystavia na počkanie.
0 0
brčko brčko

brčko je offline (nepripojený) brčko

a je jedno, kolko stránkový bude výpis z OR?

lebo niečo sa mi marí, že sa platilo aj podla počtu strán (či to bolo len pri overovaní???), lebo zatial som to nikdy nevybavovala. Chcem tam isť osobne, no viem, že kolky sa už nedajú kúpiť priamo na súde, takže nech nemám zbytočné cesty zo súdu na poštu a späť.
Dakujem.
0 0
zalobaba zalobaba

zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

baba
brčko Pozri príspevok
a je jedno, kolko stránkový bude výpis z OR?

lebo niečo sa mi marí, že sa platilo aj podla počtu strán (či to bolo len pri overovaní???), lebo zatial som to nikdy nevybavovala. Chcem tam isť osobne, no viem, že kolky sa už nedajú kúpiť priamo na súde, takže nech nemám zbytočné cesty zo súdu na poštu a späť.
Dakujem.
Či má výpis z OR 1 alebo hoci aj 30 strán, vždy sa platí 6,50€ v kolkoch. Počet strán je zaujímavý iba pri overení výpisu u notára, takže si treba rozmyslieť, čo je vo vašom prípade výhodnejšie.
0 0
brčko brčko

brčko je offline (nepripojený) brčko

zalobaba Pozri príspevok
Či má výpis z OR 1 alebo hoci aj 30 strán, vždy sa platí 6,50€ v kolkoch. Počet strán je zaujímavý iba pri overení výpisu u notára, takže si treba rozmyslieť, čo je vo vašom prípade výhodnejšie.
dakujem, to som potrebovala vedieť. Ja potrebujem výpis nie starší 3-och mesiacov k žiadosti. No a žiadny originál nemám, t. j. overiť nemám čo.
Vdaka ešte raz. Lebo ako som písala nechcem sa prehánať zbytočne po úradoch a poštách kvôli nejakému chýbajúcemu kolku.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

brčko Pozri príspevok
dakujem, to som potrebovala vedieť. Ja potrebujem výpis nie starší 3-och mesiacov k žiadosti. No a žiadny originál nemám, t. j. overiť nemám čo.
Vdaka ešte raz. Lebo ako som písala nechcem sa prehánať zbytočne po úradoch a poštách kvôli nejakému chýbajúcemu kolku.
Áno, musíš ísť najprv na poštu pre kolky, na súde ich už nepredávajú. A k výpisu potrebuješ kolky, nedá sa zaplatiť v hotovosti.

S tým overovaním to zalobaba myslela asi tak, že keby mal výpis 35 strán a potrebovala by si 5 výpisov, tak je výhodnejšie nechať si vyhotoviť 5 výpisov na OR za 5x6,50€ (=32,50€), než urobiť jeden výpis za 6,50€ a potom nechať overiť 120 strán, lebo overenie stojí 1,33€/stranu, teda overenie by vyšlo na 159 €!!
0 0
Mar-tinko Mar-tinko

Mar-tinko je offline (nepripojený) Mar-tinko

Výpis sa dá požiadať aj poštou na Okresnom súde v súdle Krajského súdu podľa toho kde je spoločnosť zapísaná ( BA, TT, NR, TN, BB, ZA, PO, KE ) požiadaš o výpis, priložíš kolok 6, 5 EUR a príde ti to na tvoju adresu..
1 0
j.u.l.i.a j.u.l.i.a

j.u.l.i.a je offline (nepripojený) j.u.l.i.a

obyčajný človiečik, ktorý sa v práci veľmi snaží aj keď je to niekedy veľmi ťažké:) ...viac
Kto prosím Vás môže požiadať osobne o vydanie výpisu z OR? Totiž potrebujem ho ale nemám žiadne právomoci na zastupovanie spoločnosti Vydajú mi ho v takomto prípade?
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať