Zavrieť

Porady

Aku cenu za polozku -uctovanie

Mili poradaci. Neviem sa dohodnut s jednou firmou ohladne ceny za vedenie uctovnictva. Doteraz som sa vzdy dohodla na pausalnom mesacnom poplatku. Tak sa chcem dohodnut o cene za polozku. Ako sa pohybuju ceny? Uz pred dvoma rokmi som pocula, ze sa pyta 30 Sk za polozku. Je to realna cena?
Dakujem za Vase nazory:-)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Susan
    Mili poradaci. Neviem sa dohodnut s jednou firmou ohladne ceny za vedenie uctovnictva. Doteraz som sa vzdy dohodla na pausalnom mesacnom poplatku. Tak sa chcem dohodnut o cene za polozku. Ako sa pohybuju ceny? Uz pred dvoma rokmi som pocula, ze sa pyta 30 Sk za polozku. Je to realna cena?
    Dakujem za Vase nazory:-)
    Tu hádam nájdeš nejaké tipy:
    http://www.porada.sk/showthread.php?...po%B9u%B9kajte
    Naposledy upravil Paula : 07.12.05 at 07:56

    snehulienka je offline (nepripojený) snehulienka

    snehulienka
    30,- Sk za polozku je strasne moc. Totiz firmy si pytaju schvalne za polozku, nie za doklad. To znamena, ze ked mas jeden doklad s DPH, tak jedna polozka je zaklad dane a jedna DPH, z coho vypliva ze jeden DPHackovy doklad by ta stal 60,- SK. Normalna cena dnes je 20,- Sk za polozku. Lacnejsie to snad nerobi nikto. V norme je este tych 25,-Sk.Ale 30,- Sk je straaaaaaaasne moc, su to zbytocne vyhodene peniaze.

    Karina je offline (nepripojený) Karina

    Karina
    snehulienka
    30,- Sk za polozku je strasne moc. Totiz firmy si pytaju schvalne za polozku, nie za doklad. To znamena, ze ked mas jeden doklad s DPH, tak jedna polozka je zaklad dane a jedna DPH, z coho vypliva ze jeden DPHackovy doklad by ta stal 60,- SK. Normalna cena dnes je 20,- Sk za polozku. Lacnejsie to snad nerobi nikto. V norme je este tych 25,-Sk.Ale 30,- Sk je straaaaaaaasne moc, su to zbytocne vyhodene peniaze.
    Nesúhlasím, my máme 30,- a to oprávnene aj tak sa mi zdá vedenie účtovníctva nedocenené. Sedíš od rána do večera nad papiermi, stále musíš študovať novely zákonov, kalkulovať, a odborne radiť,........ Je to dosť vyčerpávajúce. Za menej ako 30,- by sa nám neoplatilo ani otočiť papier. Ak niekto chce odborné služby nech si zaplatí, veď ani tebe nikto nič nedá zadarmo!!!!!!!!!!!!

    saman je offline (nepripojený) saman

    saman
    Suhlasim s Karinou, ked je niekto zivnostnik a podnika sam tak sa to este da utiahnut. Ale akonahle mate vyssie naklady za priestory, zamestnancov a pod. tak 30,- Sk na polozku je uplne OK.

    Aku cenu za polozku -uctovanie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.