Zavrieť

Porady

Predkontácie

Ahoj všetci poraďáci, chcela by som Vás poprosiť, keby ste do tejto témy písali všetky predkontácie, ktoré by mohli pomôcť aj nám takým, ktorý sú začiatočníci. ĎAkujem.
Uvediem príklad.:
Úhrada faktúry 321/221, 211
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

    To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac účtovník 007
    Najlepšie bude , keď si zakúpiš dobrú publikáciu aj s predkontáciami. Tam nájdeš všetko potrebné. Môj typ: www.ceniga.sk Tam si ju môžeš objednať . Ak Ti nebude niečo jasné, pridaj otázku na Poradu. Príjemné študovanie. Tá kniha je ozaj dobrá.Nájdeš v nej aj kopec pokecu k jednotlivým predkontáciám.Pridávať predk. do Tvojej témy by bolo podľa môjho názoru dosť zdlhavé a je ich hlavne veľa .

    Daška, čo sa predbiehaš!!!!

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    účtovník 007
    Najlepšie bude , keď si zakúpiš dobrú publikáciu aj s predkontáciami. Tam nájdeš všetko potrebné. Môj typ: www.ceniga.sk Tam si ju môžeš objednať . Ak Ti nebude niečo jasné, pridaj otázku na Poradu. Príjemné študovanie. Tá kniha je ozaj dobrá.Nájdeš v nej aj kopec pokecu k jednotlivým predkontáciám.Pridávať predk. do Tvojej témy by bolo podľa môjho názoru dosť zdlhavé a je ich hlavne veľa .
    Daška, čo sa predbiehaš!!!!
    Dala som svoj súhlas, len doplním, na to aby sa účtovník , hoci
    začínajúci ,mohol dobre orientovať v odpovediach na svoje otázky, potrebuje mať aspoň základy z účtovníctva a tie nezíska ak nemá niečo naštudované.
    Ak to nemá naštudované, tak potom nevie ani posúdiť, či mu dali na jeho otázku tú správnu odpoveď.

    Palino je offline (nepripojený) Palino

    Palino
    Možno by Ti mohli pomôcť aj odpovede v časti Účtovná osnova - príručka v Porade "Podvojné účtovníctvo, Jednoduché účtovníctvo. Je tam už uvedených dosť veľa predkontácií.

    renča1 je offline (nepripojený) renča1

    :-D renča1
    Tweety
    Dala som svoj súhlas, len doplním, na to aby sa účtovník , hoci
    začínajúci ,mohol dobre orientovať v odpovediach na svoje otázky, potrebuje mať aspoň základy z účtovníctva a tie nezíska ak nemá niečo naštudované.
    Ak to nemá naštudované, tak potom nevie ani posúdiť, či mu dali na jeho otázku tú správnu odpoveď.
    Tweety jednoznačene s tebou súhlasím, ale nie aj či mu dali správnu odpoved k danej otázke, ale hlavne či on sám tej otázke dobre rozumie.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    renča1
    ale hlavne či on sám tej otázke dobre rozumie.
    To je na tom to najpodstatnejšie. Len niekedy mám pocit, že tomu tak nie je stále. Prajem príjemný deň.

    jess je offline (nepripojený) jess

    žienka jess
    dobrá knižka, ktorá pomôže nám začiatočníkom je príručka od p. Cenigovej www.ceniga.sk .....zožeň si ju, je fakt dobrá

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.