Zavrieť

Porady

fixný strojček na zuby

Vera Vera

Vera je offline (nepripojený) Vera

Ahojte,

máte tu niekto skúsenosti so strojčekom na zuby?? Keďže mám už viac ako 18, vyzerá to tak, že budem musieť všetko platiť. Na koľko by ma to mohlo vyjsť??
V poslednej dobe sa mi začali hodne kriviť zuby a nepáči sa mi to a nechcem, aby mi to ďalej pokračovalo...

Ď.
Usporiadat
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
msa Pozri príspevok
ahojte ja mám takýto problém: Mám 12ročného syna, ktorý má už teraz veľmi krivé a husto narastené zuby. Dnes sme boli na čeľustnej ort. , kde nám pani doktorka povedala, že 1. buď mu tie zuby ostanú krivé , alebo 2. mu musí vytrhnúť všetky štyri štvorky, čo sa mi zdá strašne drastické, keďže ich má úplne zdravé. Iná možnosť nie je. Vraj to mám ešte 2-3 roky nechať tak a potom nech sa on rozhodne. Takže teraz neviem, či je lepšie mať krivé zuby alebo pre krásny úsmev trhať štyri zdravé zuby. čo by ste urobili vy? ďakujem za odpoveď a názor.
dala tie zuby preč i keď s ľútosťou, lebo sú zdravé. I mojej dcére poťahali zdravé zuby ,aby jej vyrovnali chrup a potom i synovi.Dnešná populácia s tým má dosť problémy, strojčeky už bežne vidíš a našťastie nik z detí sa tomu nevysmieva.
0 0
books books

books je offline (nepripojený) books

msa Pozri príspevok
ahojte ja mám takýto problém: Mám 12ročného syna, ktorý má už teraz veľmi krivé a husto narastené zuby. Dnes sme boli na čeľustnej ort. , kde nám pani doktorka povedala, že 1. buď mu tie zuby ostanú krivé , alebo 2. mu musí vytrhnúť všetky štyri štvorky, čo sa mi zdá strašne drastické, keďže ich má úplne zdravé. Iná možnosť nie je. Vraj to mám ešte 2-3 roky nechať tak a potom nech sa on rozhodne. Takže teraz neviem, či je lepšie mať krivé zuby alebo pre krásny úsmev trhať štyri zdravé zuby. čo by ste urobili vy? ďakujem za odpoveď a názor.
Ja by som ich nedala vytrhnúť.
Aj môj syn mal veľmi krivé zuby,mal ich za sebou narastené,pokrivené,zle otočené.
Chodím s ním do TN a zuby má všetky a už sú aj vyrovnané.A neverila som zubárovi,že sa to bude dať aj bez trhania.Dnes jeho zuby sú krásne rovné.
Myslím si,že sa treba poradiť s viacerými zubármi.
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
books Pozri príspevok
Ja by som ich nedala vytrhnúť.
Aj môj syn mal veľmi krivé zuby,mal ich za sebou narastené,pokrivené,zle otočené.
Chodím s ním do TN a zuby má všetky a už sú aj vyrovnané.A neverila som zubárovi,že sa to bude dať aj bez trhania.Dnes jeho zuby sú krásne rovné.
Myslím si,že sa treba poradiť s viacerými zubármi.
skúsiť môže, ale ak sú zuby natesno, tak sa asi ťažko vytvorí miesto...a ostať s krivými zubami znamená i ničiť si zubnú sklovinu....
ale viac hláv viac vie....
moja sa radila na dvoch miestach a v postupe sa zhodli....takže asi nebolo iné východisko.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

dnešná doba je taká, že je dobré sa postarať a investovať do zubov, tiež by som volila konzultáciu z viacerými dental. ortop.
0 0
Denisa Šimová Denisa Šimová

Denisa Šimová je offline (nepripojený) Denisa Šimová

Dobrý deň, nevie mi niekto odporučiť nejakého dobrého zubára v Žiline, čo robí strojčeky aj pre dospelých?
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať