Zavrieť

Porady

piercing u maloletej

mojej 13 ročnej dcere urobili v tatoo študiu piercing na brucho nemala ani povolenie od rodiča.neviem či mam na nich podať trestne oznamenie alebo isť na šoiku alebo ako sa rieši takýto problem ,dakujem
Naposledy upravil arizona : 24.02.11 at 08:23
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Myslim, ze v prvom rade by bolo treba zobrat na paskal dceru, bez jej poziadania ani suhlasu by to urcite nespravili.

    sorrceress je offline (nepripojený) sorrceress

    uplne obyčajna žena použijem výraz z jednej tv show ktorý sa mi hrozne páči "z ludu" momentálne na materskej ...viac sorrceress
    ved to bolo prve,ja sa nesnažim zvaliť vinu na niekoho ineho ale mna zarazilo ako može niekto dospelý toto urobiť ked vlastne je všade napisane že sa to môže bez suhlasu rodiča od 16rokov .ja ako predavačka keby predam alkohol alebo cigarety takemu decku tak dostanem mastnu pokutu.

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    aj piercing aj tetovanie do 18- len so súhlasom zákonného zástupcu - riešila som podobné so synom a brat s dcérou.. Žiadne seriózne štúdio, ktoré sa zaoberá týmito aktivitami by bez tvojho súhlasu a osobnej prítomnosti nekonalo. Neserióznych treba ohlásiť.

    Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

    Flinstone
    Zašiel by som do toho štúdia... Tetovači zvyknú od mladých požadovať písomný súhlas rodiča. Na mieste by bola otázka, či tam nenatrafíte na dcérou sfalšovaný papier.
    Neverím, že za mizerných 10 eur zarobených za piercing by tetovač riskoval problémy...

    sorrceress je offline (nepripojený) sorrceress

    uplne obyčajna žena použijem výraz z jednej tv show ktorý sa mi hrozne páči "z ludu" momentálne na materskej ...viac sorrceress
    mizerných 40 eur

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.