Zavrieť

Porady

Vianoce - stres

Všetkým vystresovaným ženám!

Nezabudni, že Ježiško sa narodil v chlieve, tak sa vykašli na upratovanie, nech sa u Vás cíti ako doma
Usporiadat
Téma je uzavretá.
KON-EKON KON-EKON

KON-EKON je offline (nepripojený) KON-EKON

Hneď mám lepšiu náladu. Ďakujem zlatá Muška.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Muška
Všetkým vystresovaným ženám!

Nezabudni, že Ježiško sa narodil v chlieve, tak sa vykašli na upratovanie, nech sa u Vás cíti ako doma
On sa možno bude cítiť ako doma, ale ja by som sa necítila dobre, tak mi nezostáva nič iné, len sa dať do upratovania.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Aj ja idem upratovať , aby sa cítil lepšie , ale čo je horšie , ešte nemám vôbec nič upečené .
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Zita5
Aj ja idem upratovať , aby sa cítil lepšie , ale čo je horšie , ešte nemám vôbec nič upečené .
Ja som si včera urobila cestíčko na medovníčky a dnes idem s nimi šups do rúry. Verím, že sa podaria, recept mám od Matafe a ona ich chválila, takže ak budú zlé, bude bitka.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Tweety
Ja som si včera urobila cestíčko na medovníčky a dnes idem s nimi šups do rúry. Verím, že sa podaria, recept mám od Matafe a ona ich chválila, takže ak budú zlé, bude bitka.
Určite budú dobré , musíš sa snažiť . Ja niekedy keď sa najviac snažím a stresujem , tak sa nedarí . Musím sa toho strániť .
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Zita5
Určite budú dobré , musíš sa snažiť . Ja niekedy keď sa najviac snažím a stresujem , tak sa nedarí . Musím sa toho strániť .
Mám takú skúsenosť, keď niečo skúšam prvykrát, podarí sa mi to nad očakávanie, aj teraz je to podľa toho receptu napoprvé, takže pevne verím v úspech.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Baby,
neberte to tak vážne
Poriadok nie je treba robiť.....poriadok je treba udržiavať
0 0
ik-a ik-a

ik-a je offline (nepripojený) ik-a

Muška
Baby,
neberte to tak vážne
Poriadok nie je treba robiť.....poriadok je treba udržiavať
Muska, tebe sa to lahko hovori, ked mas na to babusku. No a my ostatne zienky sa musime realizovat same.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Ikuška,
počkaj zajtra Ti to vytmavím
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Muška
Baby,
neberte to tak vážne
Poriadok nie je treba robiť.....poriadok je treba udržiavať
Stále pred upratovaním si spomeniem na jedného môjho bývalého kolegu, ktorý povedal, že jemu je fajn on nemusí upratovať, pretože má stále poriadok, že či my baby nemáme stále poriadok? Podľa toho sa držím a s upratovaním to nepreháňam.
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
Tweety
Ja som si včera urobila cestíčko na medovníčky a dnes idem s nimi šups do rúry. Verím, že sa podaria, recept mám od Matafe a ona ich chválila, takže ak budú zlé, bude bitka.
aj ja mám dobré cesto...dobre drží na klávesnici...aj na mobile
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Mobil v cestíčku som ešte nekoštoval. Karkulka dones na niektoré stretko okoštovať
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Muška
Všetkým vystresovaným ženám!

Nezabudni, že Ježiško sa narodil v chlieve, tak sa vykašli na upratovanie, nech sa u Vás cíti ako doma
Pre Teba, Muška, že si mi urobila dobrú náladu.
Vianoce_3.jpg  
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
endrju
Mobil v cestíčku som ešte nekoštoval. Karkulka dones na niektoré stretko okoštovať
nedonesiem...tých pár čo mi tie dvojnohé sliepky nezožrali pôjdu svekruši a mojej babke demokratke na stromček...a vraj boli tvrdé ma obrblali
0 0
Beba Beba

Beba je offline (nepripojený) Beba

Za mňa upratovanie vyriešil osud. Ráno som sa pošmykla na úplne neviditeľnom ľade a bolí ma ruka a tak som dopiekla,doupratovala, ale do práce žiaľ musím, aj keby traktory padali . Pre istotu Vám už dnes prajem krásne,šťastné a bohaté Vianoce, veselého Silvestra bez nehôd a šťastný nový rok .
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Beba
Za mňa upratovanie vyriešil osud. Ráno som sa pošmykla na úplne neviditeľnom ľade a bolí ma ruka a tak som dopiekla,doupratovala, ale do práce žiaľ musím, aj keby traktory padali . Pre istotu Vám už dnes prajem krásne,šťastné a bohaté Vianoce, veselého Silvestra bez nehôd a šťastný nový rok .
Bebka, ďakujem za seba za prianie príjemných sviatkov, želám aj Tebe všetko len to príjemné a krásne na najkrajšie sviatky roka a želám Ti aby sa ruka zahojila čo najskôr.
Ahoj
0 0
Beba Beba

Beba je offline (nepripojený) Beba

Vďaka Tweety za prianie. Verím, že to po octanovom obklade prejde, ale tá smola...no čo už, krémy do zákuskov bude miešať moja silnejšia polovička.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Beba
Vďaka Tweety za prianie. Verím, že to po octanovom obklade prejde, ale tá smola...no čo už, krémy do zákuskov bude miešať moja silnejšia polovička.
Vieš ono náhoda je blbec,príde stále v nevhodnom čase. Ja som sa asi pred dvomi rokmi presne v deň mojich narodenín šmykla na podlahe doma pri vchádzaní z balkóna do spálne a nanešťastie tiež som si ruku udrela, musím priznať, že dodnes ma občas pobolieva. Ale, čo už, pokiaľ neide o život neide o nič.
0 0
Beba Beba

Beba je offline (nepripojený) Beba

Tweety
Ale, čo už, pokiaľ neide o život neide o nič.
To tiež hovorím, ale človeka jeho nešikovnosť aj tak zlostí. A koniec koncov zákon schválnosti platí do bodky - hádam jediný funguje už celé veky. Už potvora bolí i pri písaní tejto správy, asi predsa len pôjdem k lekárovi-pre istotu, ale s predvianočným Ahojte všetci a užite si vianočnej pohody!!!!!!!!!!!
0 0
Beba Beba

Beba je offline (nepripojený) Beba

No ešte maličkosť pre povzbudenie...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať