Zavrieť

Porady

Dobrý deň! Chcela som sa opýtať že či vplýva hmotná zodpovednosť aj na dohodárov.

Prejdem k veci. Mamka a kolegina v obchode podpísali hmotnu zodpovednosť ako predavačky. Mamka je na dohodu. Chcela som sa opýtat ci to vplýva aj na dohodárov...... Kolegina je na zmluvu. Ako to je vlastne. Dakujem pekne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    zamasikova Pozri príspevok
    Prejdem k veci. Mamka a kolegina v obchode podpísali hmotnu zodpovednosť ako predavačky. Mamka je na dohodu. Chcela som sa opýtat ci to vplýva aj na dohodárov...... Kolegina je na zmluvu. Ako to je vlastne. Dakujem pekne.
    Je to v súlade so ZP.
    Dakujem ale echáúpem.. a este k tomu zamestávateľ ich prinutil podpisat hmotu zodpovedost...tak podpísali obidve ... a teraz ked sa stae nejaka skoda tak zacvakaju oni... a k tomu robí v takej lokalite kde sa vyskytujú romovia tak kradnu co dalej mame robit

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    zamasikova Pozri príspevok
    Dakujem ale echáúpem.. a este k tomu zamestávateľ ich prinutil podpisat hmotu zodpovedost...tak podpísali obidve ... a teraz ked sa stae nejaka skoda tak zacvakaju oni... a k tomu robí v takej lokalite kde sa vyskytujú romovia tak kradnu co dalej mame robit
    ...ako Ťa niekto môže prinútiť podpísať niečo ......nechápem ...

    ...je potrebné len osobnú hmotnú zodpovednosť podpísať a nie kolektívnu...

    ...ani nespomínam , nevravím už o poistení hmotnej zodpovednosti ...
    Ahoj no neviem ci sme sa pochopili... moja mamka robí v obchode .... po zistení pri inventúre sa zistilo že mali vysoké manko ... v tom zamestnávateľ ich viac menej prinutil podpísať dohodu o hmotnej zodpovednosti .. a chcem vediet ci to vlastne platí aj pre nu ked je u zamestnávateľa na dohodu.... diky

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    zamasikova Pozri príspevok
    Ahoj no neviem ci sme sa pochopili... moja mamka robí v obchode .... po zistení pri inventúre sa zistilo že mali vysoké manko ... v tom zamestnávateľ ich viac menej prinutil podpísať dohodu o hmotnej zodpovednosti .. a chcem vediet ci to vlastne platí aj pre nu ked je u zamestnávateľa na dohodu.... diky
    Ak podpisala hmotnu zodpovednost, je uplne jedno, ci pracuje na dohodu aleo na TPP.
    Ale nechat sa donutit nieco take podpisat ...to zanamena, ze si vobec neuvedomuje, co to pre nu znamena, moze zaplatit viac ako za cely cas v obchode zarobila.

    Aspon dufam, ze nic nepodpisovali spatne ,ale az od zistenia inventurneho stavu.

    Dobrý deň! Chcela som sa opýtať že či vplýva hmotná zodpovednosť aj na dohodárov.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.