Zavrieť

Porady

Neustále štekanie psa

SLSP SLSP

SLSP je offline (nepripojený) SLSP

Susedia si zakúpili psa, ktorý neustále bez prestávky šteká a zavýja, pokiaľ majitelia psa neprídu domov z roboty. Je to neznesiteľné, dokonca kvôli štekaniu moje dieťa nevie cez deň spať. Oni tvrdia, že nerušia nočný kľud, a s tým uzavreli tému. Vadí to aj ostatným susedom...
Dá sa s tým niečo spraviť?
Usporiadat
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Ufinka Pozri príspevok
cast Nove mesto?

v Ruzinove a Petrzalke ( hovorim o malom psovi, lebo tam je to podla velkosti psa) a Karlovke je to cca 35 EUR
Petrzalka. Hm... asi "stredny" pes... to je nejako podla vysky...
0 0
Ufinka Ufinka

Ufinka je offline (nepripojený) Ufinka

Ano podla kohutika, znama ma yorka a je z Petrzalky...
0 0
Ufinka Ufinka

Ufinka je offline (nepripojený) Ufinka

...len tak na okraj, ked som bola nahlasovat psa na MU, dotycna pani pracovnicka mi na moju otazku: Preco sa neplati dan za psa ako v Petrzalke podla velkosti? ...platit za civavu a vlkodava tu istu dan je velky rozdiel

VIETE, ale maly pes spravi viac hluku!!!

to je teda odpoved
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Vies co to je odpratat potom tolko hluku? Ked to nechate len tak pohodene vo vzduchu...

0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Ahá, tak poplatok za psa je vlastne poplatok za znečisťovanie ovzdušia hlukom.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Ufinka Pozri príspevok
...len tak na okraj, ked som bola nahlasovat psa na MU, dotycna pani pracovnicka mi na moju otazku: Preco sa neplati dan za psa ako v Petrzalke podla velkosti? ...platit za civavu a vlkodava tu istu dan je velky rozdiel

VIETE, ale maly pes spravi viac hluku!!!

to je teda odpoved
ono rozmýšľam po prečítaní tohto príspevku: čo tak naučiť čivavku na mačací záchod, šak to nie je ani pes.
PS: aby ste si nemysleli, moja mamina má čivaviaka - naozaj to nie je pes, len sa tak tvári a keď zbadá niečo o chlp väčšie od neho tak pindá na celú ulicu. (a mamina po ňom ten jeden drobeček pokaždé zoberie.)
0 0
4l3na 4l3na

4l3na je offline (nepripojený) 4l3na

skúste sa normálne porozprávať so susedmi či by neboli ochotní psa od toho štekania odnaučiť, je viac spôsobov ako to dosiahnuť, niektoré zabrať môžu, niektoré nie
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

4l3na
skúste sa normálne porozprávať so susedmi či by neboli ochotní psa od toho štekania odnaučiť, je viac spôsobov ako to dosiahnuť, niektoré zabrať môžu, niektoré nie
odpovedáš na 5 rokov starú otázku.
0 0
4l3na 4l3na

4l3na je offline (nepripojený) 4l3na

kopretinka
4l3na
skúste sa normálne porozprávať so susedmi či by neboli ochotní psa od toho štekania odnaučiť, je viac spôsobov ako to dosiahnuť, niektoré zabrať môžu, niektoré nie
odpovedáš na 5 rokov starú otázku.
nejak som si toho nevšimla ale tak nevadí, ľudia sem zablúdia aj dnes
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať