Zavrieť

Porady

Účtovanie v Alfe

prosím poraďte mi kde sú podrobne rozpísané otázky a odpovede na účtovanie v alfe. Strávila so tu dve hodky ale nič dôležité som nenašla.
Moja konkrétna otázka. Ako mám zaúčtvať bločik na kt. je rozpísané základ dane, dan a čo mi vlastne robí šarapaty je položka oslobodené od dane. Mne to v alfe nejde do jedného účt. prídadu. Mám ten pd zaúčtovať na dva krát? ( teda rozpísať aby koncová suma sedela?)
Usporiadat
Grišula Grišula

Grišula je offline (nepripojený) Grišula

Dakujem a je nejaky dokument ktory treba vypisat a podat na DU ze mam dodavatela z Polska?
0 0
Katka22 Katka22

Katka22 je offline (nepripojený) Katka22

teraz hlavne mama :-)
Grišula Pozri príspevok
Dakujem a je nejaky dokument ktory treba vypisat a podat na DU ze mam dodavatela z Polska?
Nič netreba hlásiť na DU
0 0
Katrina13 Katrina13

Katrina13 je offline (nepripojený) Katrina13

Dobrý deň, viete mi prosím poradiť? Nahadzujem splátkový kalendár - úver a keď zadám dátum vystavenia a došlo dňa:26.8 -vtedy bol úver poskytnutý, ale chcem nahodiť aj budúci rok po jednotlivých splátkach, kde je už dátum splatnosti 7.1.2012, tak mi vypíše hlášku, že bude záväzok chybne uložený, že to musí súvisieť s daným účtovným obdobím a prosím poradte mi ako má byť uvedený dátum daňovej povinnosti -26.8 stále? kedy bol úver poskytnutý?
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať