Zavrieť

Porady

Záchrana dát z USB

Zdravím Vás,
nevie mi niekto poradiť. PC mi nevie nájsť ani načítať moje USB , skúšala som nezávisle 3 pc, neviem vôbec čo sa stalo, čo nie. Proste sa neviem dostať k mojim údajom . Nevie mi niekto poradiť či sa nedajú dáta nejako obnoviť?
Je to pre mňa dosť dôležité
díkes
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    3biq je offline (nepripojený) 3biq

    klasický večne pracujúci a naháňajúci sa podnikateľ :) ...viac 3biq
    RECUVA od Piriform napriklad

    kamowski je offline (nepripojený) kamowski

    kamowski
    tento problém má dva body:
    vidí tvoj pc ten kľúč?
    a) áno, vieš ho otvoriť ale je prázdny -> môžeme pristúpiť k obnove
    b) nie, vôbec ho nevieš otvoriť -> problém, zahodiť a kúpiť nový. Ak tam je niečo ozaj vážne, čítal som niekde na webe, že niekto vymenil chip z identického kľúča alebo niečo také. Osobne som tak oželel nový 16GB, odpálil som ho asi v aute :-(

    zel3nak je offline (nepripojený) zel3nak

    zel3nak
    mozno by vedela nejaka firma data z neho zachranit, ale ci ti stoja za tie peniaze uz musis vediet sama.

    Xeon je offline (nepripojený) Xeon

    Xeon
    Ak viacere PC nevedia najst jeden USB kluc, tak potom je to vazne. Keby ho nasli a len by sa nezobrazil obsah USB kluca (napr. ak by padol suborovy system), potom by sa dali data jednoducho zachranit napr. programom EasyRecovery Professional.

    Juraj Tlach je offline (nepripojený) Juraj Tlach

    človek Juraj Tlach
    Stáva sa to niekedy vtedy, ak sa vytiahne kľúč bez toho, aby si ho najprv v systéme odpojil. Skús ho vložiť a reštartovať pc....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.