Zavrieť

Porady

Dobrý deň

Preinštaloval som celý WinXP zmizlo mi všetko..nedá sa mi ani pripojiť na net.. poskytovateľ internetu mi povedal, že mám si nainštalovať sieťovú kartu a vytvoriť pripojenie.. neviem ani nainštalovať kartu a ani to pripojenie
Pripojenie na net mám cez "mikrovlnku" poraďte prosím
Usporiadat
marek.sarvas marek.sarvas

marek.sarvas je offline (nepripojený) marek.sarvas

Skontroluj či v zásuvke je predpísaných 50 Hz, údajne ide o sabotáž Lockheed Martin
0 1
chrobak1 chrobak1

chrobak1 je offline (nepripojený) chrobak1

ano da sa skontrolovat zdroj v predajni, oni nato maju (musia pokial skladaju PC) merace ci do neho ide prud a podobne.
Ale tak ako pisu "kolegovia" zase tam daju iba nieco take aby to vydrzalo dobu reklamacie a potom ich mozes navstivit aj s penazenkou v ruke. V podstate to len odtiali kupu noveho zdroja o si bohuzial pri reklamacii vybrat nemozes (mozem sa mylit neviem to isto).

Ja mam tiez nic moc zdroj micase ci ako sa vola ale klop klop frci bez problemov uz 2,5 roka
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Skontroluj či v zásuvke je predpísaných 50 Hz
spôsobom dvoch klincov, dvoch rúk, jednej časomiery a počítania. Ak tebou treskne 50x hore-dole za sekundu, máš tam 50Hz. .
(Každý má doma jeden kmitočnometer, aby si sieť skontroloval)

PC maju 1 rok, je v zaruke..
Ja som tiež mal vo svojej bedni nejaký šmejdový 350W zdroj, po niekoľkých mesiacoch (a pridaní niekoľkých komponentov) mi to jednoducho začalo vypínať, reštartovať. Kúpil som miesto neho 550W kvalitný (referencie!) a ten šmejd som šmaril na zberný dvor. Odvtedy klop-klop na drevo .
Naposledy upravil misoft : 15.06.11 at 21:14
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať