Zavrieť

Porady

hladam pesnicku

ahoj, hladam jednu pesnicku, bola by som velmi rada keby ste mi pomohli, neviem ani nazov ani nic ale velmi sa podoba na pitbull/ give me everything, neviete niekto? uplne taka veelmi podobna nikde som ju ale nenasla...dakujem za pomoc
Usporiadat
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

ejuska20 Pozri príspevok
Prosím hudobných machrov o pomoc. Hľadám názov skladby, alebo meno speváka (skupiny). Neviem vlastne nič, len to, že to bol balzám na nervy. Bola to veľmi pomalá skladba, na začiatku ktorej sa niesli 3 tóny, znelo to ako zvony a do toho spieval muž (anglicky), ale veľmi pomaly a nežne. Je to dosť dlhá skladba, viac sa hrá, ako spieva. Počúvala som ju tento rok na dovolenke. Už neviem na koho sa mám obrátiť, je to tvrdý oriešok, ale možno sa niekto nájde, komu sa páči tiež. Ďakujem
Aspoň na nejaké slová si z nej nespomenieš? Trebárs refrén...
0 0
ejuska20 ejuska20

ejuska20 je offline (nepripojený) ejuska20

Nič, naozaj nič si nepamätám. Ale ďakujem za snahu.
0 0
misik23 misik23

misik23 je offline (nepripojený) misik23

ahojte hladam pesnicku asi nieje sanca ze zistime ale tak skusim, je z 80 - 90 rokov, zahranicna, myslim ze anglicka ale niesom si ista, pamatam sa ze sa nato tancovalo v tanecnom kruzku, spievaju to deti, alebo dieta, a zda sa mi ze sa tam aj take dieta smeje ale niesom si ista....ak by niekto vedel tak by som bola moc rada...dakujem
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

misik23 Pozri príspevok
ahojte hladam pesnicku asi nieje sanca ze zistime ale tak skusim, je z 80 - 90 rokov, zahranicna, myslim ze anglicka ale niesom si ista, pamatam sa ze sa nato tancovalo v tanecnom kruzku, spievaju to deti, alebo dieta, a zda sa mi ze sa tam aj take dieta smeje ale niesom si ista....ak by niekto vedel tak by som bola moc rada...dakujem
Tak takých môžu byť desiatky, len tak pár na ukážku:





Treba trochu viac info, aspoň pár slov z textu.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať