Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

    Gabi03
    Všetci podnikatelia (fyzické alebo právnicke osoby) platia daň až po odčítaní výdavkov.
    lenze pri prenajme sa da odcitat iba 40 percent ako vydavky...ja by som chcel skoro za vsetky peniaze ktore od najomnika dostanem opravit tu nehnutelnost v ktorej byva a tym padom by sa platila aj nizsia dan.

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    Daniel Ocean Pozri príspevok
    lenze pri prenajme sa da odcitat iba 40 percent ako vydavky...ja by som chcel skoro za vsetky peniaze ktore od najomnika dostanem opravit tu nehnutelnost v ktorej byva a tym padom by sa platila aj nizsia dan.
    firma -sro musí potom mať tú nehnuteľnosť vo vlastníctve. Svoj majetok môže opravovať, ako uzná za vhodné, pozor len na zmenu účelu apod. aby nešlo o T.Z.
    ide o to ako co najefektivnejsie prenajimat. Ci sa neoplati viac zalozit si firmu na to aby sa z toho zisku aj nieco budovalo a nie iba platilo na daniach.Co si myslite Vy?

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    Čo si máme o tom myslieť? Najskôr ho musíš vytvoriť a potom ho môžeš investovať napr. do budovy. Nie všetky preinvestované peniaze musia byť aj náklady aktuálneho roku, takže pozor....

    Dalo by sa založiť firmu, ktorá by prenajímala nejaké svoje priestory ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.