Zavrieť

Porady

Propagovanie hazardu na území SR

Dobry den

Mam v SR zalozenu zivnost so sidlom v SR a podnikam v oblasti sprostredkovania (affiliate partner na internete), v SR je propagacia hazardu zakazana, v zakone je
Propagovanie zahraničných hazardných hier na území Slovenskej republiky sa zakazuje.
Co sa ale rozumie na internete územím Slovenskej republiky , znamená to len domenu .sk?

ak ano to by znamenalo ze keby som mal po slovensky pisanu webstranku na domene .com alebo napr. .cz tak by to bolo legalne?

dakujem za odpoved
Usporiadat
ivanval ivanval

ivanval je offline (nepripojený) ivanval

Podľa mňa ide o to, skadiaľ ide obsah...
0 0
Joseph777 Joseph777

Joseph777 je offline (nepripojený) Joseph777

ivanval Pozri príspevok
Podľa mňa ide o to, skadiaľ ide obsah...
tym myslis co? kde ma sídlo webhosting na ktorom je nahrana stranka?
0 0
ivanval ivanval

ivanval je offline (nepripojený) ivanval

Neviem presne ako to je, ale niekde už dávnejšie som čítal o tejto veci na internete neviem už kde to bolo, ale proste určite sa tomu nemôžeš vyhnúť aj keď bude hosting/doména mimo SR...
0 0
Joseph777 Joseph777

Joseph777 je offline (nepripojený) Joseph777

ivanval Pozri príspevok
Neviem presne ako to je, ale niekde už dávnejšie som čítal o tejto veci na internete neviem už kde to bolo, ale proste určite sa tomu nemôžeš vyhnúť aj keď bude hosting/doména mimo SR...
no asi sa to da riesit len sidlom na seycheloch

zaujma ma ale aj to ze ci mozem propagovat hazard (ako firma so sidlom v SR) vo svete (napr. v UK kde je hazard povoleny)
0 0
dragan.michal dragan.michal

dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

Nie nemôžes. Lebo ako slovenská firma zabezpečuješ affil (čo je vlastne svojim spôsobom reklama) pre zahraničnú firmu. Ci ide o domenu .sk, alebo .com, pripadne ci je to zahranicny hosting aleb slovensky je vedlajsie. Ty ako slovenska firma propagujes zahranicnu firmu. Preto uz niektore slovenske agentury zakladaju firmicky v GB, nevade a podobne.
0 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

dragan.michal Pozri príspevok
Nie nemôžes. Lebo ako slovenská firma zabezpečuješ affil (čo je vlastne svojim spôsobom reklama) pre zahraničnú firmu. Ci ide o domenu .sk, alebo .com, pripadne ci je to zahranicny hosting aleb slovensky je vedlajsie. Ty ako slovenska firma propagujes zahranicnu firmu. Preto uz niektore slovenske agentury zakladaju firmicky v GB, nevade a podobne.
Do danovych rajov sa ide z uz notoricky znamych dovodov. Existuje stat, kde dan z hazardu neexistuje. Lenze vsetci asi pozname ako dopadol Full Tilt.
0 0
Joseph777 Joseph777

Joseph777 je offline (nepripojený) Joseph777

dragan.michal Pozri príspevok
Nie nemôžes. Lebo ako slovenská firma zabezpečuješ affil (čo je vlastne svojim spôsobom reklama) pre zahraničnú firmu. Ci ide o domenu .sk, alebo .com, pripadne ci je to zahranicny hosting aleb slovensky je vedlajsie. Ty ako slovenska firma propagujes zahranicnu firmu. Preto uz niektore slovenske agentury zakladaju firmicky v GB, nevade a podobne.
to akože nemôžem propagovať hazard vo svete ako slovenska firma? to ktory zakon zakazuje? viem ze 171/2005 zakazuje propagaciu hazardu v SR ale nie mimo SR.
0 0
dragan.michal dragan.michal

dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

Joseph777 Pozri príspevok
to akože nemôžem propagovať hazard vo svete ako slovenska firma? to ktory zakon zakazuje? viem ze 171/2005 zakazuje propagaciu hazardu v SR ale nie mimo SR.
včera poslanci schválili nový zákon, kde SK firmy nemôžu propagovať zahraničné firmy ani inde vo svete. Trošku FAIl, ale bohužial je to realita
0 0
Joseph777 Joseph777

Joseph777 je offline (nepripojený) Joseph777

dragan.michal Pozri príspevok
včera poslanci schválili nový zákon, kde SK firmy nemôžu propagovať zahraničné firmy ani inde vo svete. Trošku FAIl, ale bohužial je to realita
a v ktorom je to zakone?
0 0
dragan.michal dragan.michal

dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

ide o novelu zákona o hazarde. Ale bola len včera schválená, takže hľadaj na stránke NR SR, alebo niekde kde sa podobne dokumenty na chádzajú (to už neviem). Ale viem, že je to tak ako píšem, lebo na FB mám známeho, ktorý sa tomu venujem a on mi to potvrdil, kedže aj on si bude musiet zalozit ltd v GB
0 0
Joseph777 Joseph777

Joseph777 je offline (nepripojený) Joseph777

dragan.michal Pozri príspevok
ide o novelu zákona o hazarde. Ale bola len včera schválená, takže hľadaj na stránke NR SR, alebo niekde kde sa podobne dokumenty na chádzajú (to už neviem). Ale viem, že je to tak ako píšem, lebo na FB mám známeho, ktorý sa tomu venujem a on mi to potvrdil, kedže aj on si bude musiet zalozit ltd v GB
nechapem ako to mozu zakazat, a co europska legislativa o volnom pohybe tovarov a sluzieb ktora je nadradena slovenskym zakonom?
0 0
Joseph777 Joseph777

Joseph777 je offline (nepripojený) Joseph777

nechapem ako to mozu zakazat, a co europska legislativa o volnom pohybe tovarov a sluzieb ktora je nadradena slovenskym zakonom?

nemozes mi dad kontakt na toho tvojho znameho?
0 0
dragan.michal dragan.michal

dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

más to v PM, // tak nie. Nejde Ti poslat PM.
0 0
masuronike masuronike

masuronike je offline (nepripojený) masuronike

mam rovnaky problem a tiez si s tym neviem poradit, nemohli by ste prosim poslat kontakt na toho pana tiez? pripadne poradit, kde najdem nejake blizsie info o rieseniach tohto problemu?

Dakujem
0 0
Joseph777 Joseph777

Joseph777 je offline (nepripojený) Joseph777

masuronike Pozri príspevok
mam rovnaky problem a tiez si s tym neviem poradit, nemohli by ste prosim poslat kontakt na toho pana tiez? pripadne poradit, kde najdem nejake blizsie info o rieseniach tohto problemu?

Dakujem
chod na stavky.com tam je na neho kontakt
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Joseph777 Pozri príspevok
a v ktorom je to zakone?

Zákon z 12. júla 2011, ktorým sa mení a dopĺňa zákon č. 171/2005 Z. z. o hazardných hrách ....... je podpísaný prezidentom
0 0
ivanval ivanval

ivanval je offline (nepripojený) ivanval

Ale ak som to správne pochopil, tak domáce hazardné hry (teda tie, ktoré majú na Slovensku licenciu) ako napríklad čo ja viem Niké sa propagovať môžu nie ?
0 0
ivanval ivanval

ivanval je offline (nepripojený) ivanval

A čo taký hokejový klub Žilina ? Veď ten má názov Doxbet dokonca v názve...
0 0
Joseph777 Joseph777

Joseph777 je offline (nepripojený) Joseph777

ivanval Pozri príspevok
A čo taký hokejový klub Žilina ? Veď ten má názov Doxbet dokonca v názve...
ved to som to aj statnemu dozoru povedal a povedali mi ze aj oni su v rieseni tak som zvedavy ved doxxbet tam urcite dava nemale peniaze do mshk
0 0
Joseph777 Joseph777

Joseph777 je offline (nepripojený) Joseph777

ivanval Pozri príspevok
Ale ak som to správne pochopil, tak domáce hazardné hry (teda tie, ktoré majú na Slovensku licenciu) ako napríklad čo ja viem Niké sa propagovať môžu nie ?
mozu ale pokial nemas stranku ktora je navstevovana napr ako sport.sk tak ti za reklamu tazko zaplatia
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať