Zavrieť

Porady

Aký účtovný softvér používate? Výhody - Nevýhody.

Anketa: Vyberte si v akých systémoch pracujete.

Počet hlasujúcich
191. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Alfa, Omega - Kros

    64 33.51%
  • MRP

    34 17.80%
  • Money - cigler softvare

    23 12.04%
  • Softip

    12 6.28%
  • Veľký ERP - (Navision, SAP, ...)

    6 3.14%
  • Pohoda - Stormware

    46 24.08%
  • Datalock

    4 2.09%
  • Vlastný - šitý na mieru

    6 3.14%
  • Iný

    30 15.71%
Hlasovanie s viacerými možnosťami.
Zaujímalo by ma aký je najoblúbenejší softvér medzi účtovníkmi a aké majú skúsenosti - pozitívne aj negatívne.

Dal som sem zatiaľ tie čo poznám. Prosím kliknite na anketu - môžu to byť zaujímavé čísla.
Kros - omega
Datalock
Cigler - Money
Stormware - pohoda
MRP
SunSoft
Softip
veľký ERP (Navision, SAP, ...)
Vlastný šitý na mieru
Usporiadat
Mokosvan Mokosvan

Mokosvan je offline (nepripojený) Mokosvan

Od firmy Mrp su uplne jednoduche mzdy a taktiez je velmi kvalitny uctovny balik K/S, tie programy obsahuju vsetko, co bezny uctovnik potrebuje, v skratke KVALITA ZA ROZUMNU CENU.
0 0
Onko Onko

Onko je offline (nepripojený) Onko

srska Pozri príspevok
a kde je anketa? už nabehla, ok.
ja 6 rokov pohoda komplet - podľa mňa dosť ťažkopádna na ovládanie ale zvykol som si. stáva sa im, že neskoro reagujú. otrasný hotline - ťažko sa dovolať. pre mňa výhodou bolo, že som za výhodnú cenu odkúpil licenciu
Keby tu mal niekto záujem, mám na predaj za výhodnú cenu dve licencie Pohody. Nie že by s ňou bol problém, Pohoda je super, iba sa rušia dve predajne
0 0
MarcoM MarcoM

MarcoM je offline (nepripojený) MarcoM

Čo všetko obsahuje tá licencia Pohody a aká by bola cena jednej. Ďakujem
0 0
Sarlotka Sarlotka

Sarlotka je offline (nepripojený) Sarlotka

zk24 Pozri príspevok
pouzivam OBERON. jedina vyhoda je cena. nevyhoda obrovska neochota a neschopnost ludi v call-centre. vacsinou viem viac ako oni. nevyhoda vykazy nesedia ale aspon ma drzia v strehu inac pekne vystupy z ucovnictva. prehladny, jednoduchy, "user-friendly" by som povedala. a to jednanie cez mail ma vzdy vytaca....

nie su schopni ani napisat "dobry den" na zaciatku mailu
ktore vykazy nesedia? ja tiez pouzivam oberon a zatial som nepobadala ...
0 0
Onko Onko

Onko je offline (nepripojený) Onko

MarcoM Pozri príspevok
Čo všetko obsahuje tá licencia Pohody a aká by bola cena jednej. Ďakujem
Napísal som do SS.
0 0
mirka134 mirka134

mirka134 je offline (nepripojený) mirka134

obyčajná žena, ktorá sa stará o rodinu a rada pomáha ...viac
Prosím Vás nenapíše niekto nevýhody softu money S3 alebo aspon porovnanie kros vs. money ?
potrebovala by som sa rozhodnuť medzi týmito programmi viem že je tam velký rozdiel v cene a v tom že money je 3v1 ale zasa na druhú stranu aby som to neobanovala

Ďakujem vám veľmi pekne
0 0
mirka134 mirka134

mirka134 je offline (nepripojený) mirka134

obyčajná žena, ktorá sa stará o rodinu a rada pomáha ...viac
mirka134 Pozri príspevok
Prosím Vás nenapíše niekto nevýhody softu money S3 alebo aspon porovnanie kros vs. money ?
potrebovala by som sa rozhodnuť medzi týmito programmi viem že je tam velký rozdiel v cene a v tom že money je 3v1 ale zasa na druhú stranu aby som to neobanovala

Ďakujem vám veľmi pekne
prosím nikto neporadí?
0 0
Chudíková Katarína Chudíková Katarína
fajn baba
Robím v jednej firme s MRP a v druhej mám programové vybavenie Ellal- to sú dva programy-ale ako nebo a peklo. Nebo je Ellal a peklo MRP. MRP je veľmi pracný, uklikaný, neprehľadný-nikdy by som si ho sama nekúpila, má strašne veľa tlačových výstupov-zbytočné. ELLAL- jednoduchý, rýchla práca a veľmi prehľadný. Som s ním maximálne spokojná.
0 0
mirka134 mirka134

mirka134 je offline (nepripojený) mirka134

obyčajná žena, ktorá sa stará o rodinu a rada pomáha ...viac
mdetko Pozri príspevok
Moja suseda robí dlhé roky v MRP a zase si nevie vynachváliť MRP. Osobne, hoci predávam Money S3, si myslím, že najlepší SW je ten, ktorý Ti má kto vysvetliť (kolega, suseda, priateľ na telefone) a poradiť v prípade nudze. Všetky SW musia v dnešnej dobe robiť to isté. A ide o to či si zvykneš na to že sa škrabeš pravou rukou za pravým uchom alebo ľavou rukou. V oboch prípadoch ťa to prestane škrabať, ale ten druhý je náročnejší Z môjho pohľadu (pracujem s rôznymi SW pre rôzne odvetvia) je dôležité aby program: 1. bol jednoduchý 2. mal podporu v prípade potreby (bolo kam zavolať a mal to kto zdvihnúť) 3. bol aktualizovaný 4. prípadne mohol meniť štandardné formuláre (faktúry, dodacie listy) 5. pokiaľ podporude eFakturáciu tak je to čerešnička na torte. Toto všetko robia v dnešnej dobe skoro všetky SW (okrem starých DOS a viem že SOFTIP teraz dorába eFaktúry za veľké peniaze...)
dakujem ti veľmi pekne
ved práve všetci čo robia dookola robia v krose a v money nikto a každý si ho nevie vynachváliť aj ked pracoval aj v inom programe ja sa rozhodujem nad money preto, že pre je pre mna zaujímavá cena no chcela som vedieť konrétne plusy a mínusy money a kros ale nikto viac sa mi neozval ale velmi pekne ti Ďakujem som vďačná za každú informáciu

dakujem velmi pekne
0 0
zaja zaja

zaja je offline (nepripojený) zaja

Pre mňa super aktuálna téma. Prosím niekoho kto pracuje s programom Llarik o krátke hodnotenie...či je OK, lebo po dlhom čase prechádzame zo sofcomu na llarik a nepoznám nikoho kto s ním pracuje. Je to skladový + účtovný program od firmy Llarik s.r.o. Sereď. Dúfam že to nie je chápané ako reklama alebo anitireklama lebo sa tu bežne spomínajú aj iné účtovné pr. tak preto som si dovolila takto konkrétne pomenovať. Ďakujem
0 0
zaja zaja

zaja je offline (nepripojený) zaja

Ešte raz prosím o hodnotenie programu a upresňujem jeho názov: EIB od firmy LLarik s.r.o. Sereď. Budem vďačná za každý názor ktorý mi pomôže zorientovať sa.
0 0
scorp scorp

scorp je offline (nepripojený) scorp

Človek, sivý a fúzatý.
Vela rokov sa pohybujem v tejto oblasti - myslim softver na ekonomiku. Skusenost: co najjednoduchsie zadavanie vstupov, teda minimum mouse a akrobatickych dvojhmatov.
Dokonala podpora zo strany poskytovatela. Samozrejme aktualizacia podla legislativy. Tvorba univerzalnych vystupov, tam povolujem aj trocha prace s myskou. Technologia-t.j. v com je pisany a na akej platforme je menej podstatna.
Niektori budu namietat, technologia je vec pohladu, vacsina diskutujucich je tu z malych firiem, vid boj medzi MRP, KROS, ALFA ...
Technologia je velmi dolezita vo velkych firmach, kde sa zdielaju informacie online.
Mimochodom: kratky pohlad na dotazujucich:
MRP vedie, to ma tolko problemov soft alebo uzivatelia ?
3 0
PRO-FIT PRO-FIT

PRO-FIT je offline (nepripojený) PRO-FIT

vyskúšajte PRO-FIT, účtovný softvér, ku ktorému majú prístup viacerí používatelia, aj z domu. Používateľov môžete mať neobmedzený počet a na prihlásenie im stačí internet, program sa totiž neinštaluje, len sa k nemu pripojíte (podobne ako Gmail). Pekný deň prajem.
0 1
Vogl Vogl

Vogl je offline (nepripojený) Vogl

my sme mali v predchadzajucej firme Softip a naucit sa snim robit bolo celkom zdlhave.Teraz vyuzivam Humanet a pride mi to vyborny program aj co sa tyka jednoducheho uzivatelskeho rozhrania a vlavne je to vsetko pohromade
0 0
Heliox Heliox

Heliox je offline (nepripojený) Heliox

Tiež máme komplet účtovníctvo zabezpečené cez program Humanet.Pracuje sa s ním výborne obzvlášť keď je všetko potrebné v jednom programe vrátane personalistiky
0 0
Sixon Sixon

Sixon je offline (nepripojený) Sixon

nad Humanetom tiez uvazujem,Momentalne je pre mna najprijatelnejsi z dovodu nizsich obstaravacich nakladov
0 0
seven2 seven2

seven2 je offline (nepripojený) seven2

Blanka ,účtovníčka
Používam Money S3..tiež bol niekedy problém hotline,ale naučila som sa vlastne celkom sama s ním robiť...je dosť inteligentný ten program.
0 0
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

ja používam OMEGU, ALFU, OLYMP....
prešli sme naň z programu Kvestor, ktorý sa prestal vyvíjať, ale to bolo ako keby som prešla z trabanta na mercedes :-)
KROSáci majú programy vymakané, v súlade s legislatívou, ja som veľmi spokojná (používam ho už od roku 2002) :-)
videla som aj prácu s Pohodou a aj tá mi bola celkom sympatická....
keď som si vyberala program, tak som skúšala viac programov (Pohoda, Money....), ale OMEGA sa mi zdala pre mňa najbližšia.... asi je myslenie programátorov KROSu blízke môjmu mysleniu :-)
Programy som kupovala v čase akcie "Zľava 50 %" , takže kvalitný program za skvelú cenu :-)
Naposledy upravil JAJA11 : 20.06.14 at 08:31
0 0
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

mirka134
mirka134 Pozri príspevok
Prosím Vás nenapíše niekto nevýhody softu money S3 alebo aspon porovnanie kros vs. money ?
potrebovala by som sa rozhodnuť medzi týmito programmi viem že je tam velký rozdiel v cene a v tom že money je 3v1 ale zasa na druhú stranu aby som to neobanovala

Ďakujem vám veľmi pekne
prosím nikto neporadí?
Ťažko sa objektívne radí, pretože málokto pozná obidva programy. Treba si urobiť jasno na čo ten program potrebujete a rozhodnúť sa. Ja som sa rozhodla pre KROS aj preto, že je to slovenská firma a pri skúšaní zadať údaje do demo verzie sa mi OMEGA zdala jednoduchšia ako Money.... ale to bolo pred 12 rokmi :-)
0 0
ronel ronel

ronel je offline (nepripojený) ronel

Mne sa podarilo, že pracujem aj v Money aj v Omege, okrem toho Softip, čo je pre mňa fuj fuj účtovný program, ale keď subjektívne porovnám Money a Omegu, tak Omega je pre mňa komplikovanejšia na obsluhu ako Money a menej prehľadná, očakávala som od Omegy viac, za tú cenu ... pre mňa jednoznačne Money
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať