Zavrieť

Porady

Stravne listky

Dobry den. Zaujimalo by ma co z potravin si mozem kupit za stravne listky : pekarenske vyrobky (chlieb a pecivo)?, cukrarenske vyrobky (zakusky, torty)?, ovocie a zelenina?, maso a masove vyrobky?, ryby a vyrobky z ryb?, mliecne vyrobky?, nealkoholicke napoje (dzusi, mineralky)?, cukrovinky (cokolady, chipsy, keksy, cukriky)?, kava?, caj?, cestoviny?, muka?, sol?, cukor?, olej?, konzervy a kompoty. Ak som nieco zabudol budem rad ak ma doplnite. Dakujem za Vasu odpoved.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kn-alka je offline (nepripojený) kn-alka

    Jarka jméno mé :) kn-alka
    mimochodom pri veľkom nákupe (aspoň u nás v Bille), vôbec nepozerajú čo máš v košíku, aj keď celý nákup platíš stravnými lístkami. Minule som kupovala aj kozmetiku a platila som lístkami.

    tweedle je offline (nepripojený) tweedle

    tweedle
    kn-alka Pozri príspevok
    mimochodom pri veľkom nákupe (aspoň u nás v Bille), vôbec nepozerajú čo máš v košíku, aj keď celý nákup platíš stravnými lístkami. Minule som kupovala aj kozmetiku a platila som lístkami.
    myslím, že to záleží od nálady pokladníka, mne sa stalo, že toaletný papier som musela platiť zvlášť inokedy som lístkom zaplatila aj fľašu vína

    Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

    Gina Er
    tweedle Pozri príspevok
    myslím, že to záleží od nálady pokladníka, mne sa stalo, že toaletný papier som musela platiť zvlášť inokedy som lístkom zaplatila aj fľašu vína
    áno,záleží od toho,ako to vyžaduje konkrétny obchod.ak je to obchodu jedno,tak Ti aj zo stravenky vydajú,ako napr. u nás v jednej malej samoške.
    ak obchod striktne dodržiava predpisy,(lebo aj na to chodia kontroly)tak pokladník by sa mal tým riadiť,ale poznám od nás z hyper,že brigádnici nie sú riadne zaškolení,alebo im to je jedno a potom sa stane,že brigádnik vezme stravenku aj za alkohol a normálny pokladník nie a potom je niekedy zle-nedobre,keď zákazník začne vyskakovať,že minule nakúpil na stravenky VŠETKO a prečo ja mu nevezmem stravenky na drogériu napr.

    tweedle je offline (nepripojený) tweedle

    tweedle
    ja to robím tak, že "nepotraviny" si pripravím na platbu zvlášť a ak mi pokladník ponúkne že to môžem zaplatiť všetko dokopy tak to využijem,,,ale zvyčajne ide len o drobnosti, ktoré sa pritrafili k veľkému nákupu potravín

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.