Zavrieť

Porady

prvá menštruácia - pocit akoby na vracanie

Pohar Pohar

Pohar je offline (nepripojený) Pohar

Dobrý deň
prosím vás potrebujem poradiť ohľadne problému mojej dcéry.
štvrtok bola u babky....jedla tam v záhrade dve na tri...černice, slivky...potom kel obed aj na večeru....všetko bolo ok, večer si dala ešte misku černíc. ráno sa zobudila a povedala že jej je zle troška akoby sa jej chcelo vracať ale nevracala...cítilo sa neisto, dala som aj za glg pepsicoly a vtedy si grgla - trocha sa ulavilo...išli sme k lekárke...ešte cesto hovorila že cíti nervozitu v bruchu.....bola nasadená diéta apozorovanie...potom na obed išla aj na WC - veľkú potrebu tá bola ok, ale bola som rada že kel a jedlo sú už preč. ale prekvapenie bolo poobede ked dcéra dostala prvú menštruáciu (má 11 rokov)....chcem sa len spýtať všetkých na názor....čo si o tom myslia....
hlavne ma trápi ten rannajaší pocit akoby na vracanie ktorý akoby cítila tam pod rebrami v strede nad žalúdkom....akoby odtial chcela vracať....prosím môže to mať všetko dokopy súvis? každý názor ma poteší a ukludní...dakujem moc.
doktorka vyšetrila...nasadili sme diétu pre istotu....a sledovať...

prosím len naozaj úprimné rady....je to pre mňa citlivá téma...už som sa tu "popálila viac" krát - takže ak sa chce do mňa niekto zas obuť...poprosím nech ma radšej ignoruje....
Usporiadat
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
niečo zaujímavé som našla...
http://www.clearblue.com/sk/cyklus-a...FVs03wodLhwjPA
http://primar.sme.sk/c/4116952/predm...ndrom-pms.html
http://www.zzz.sk/?clanok=1356

môže to súvisieť no nemusí...
0 0
Pohar Pohar

Pohar je offline (nepripojený) Pohar

áno linky poznám aj PMS
ja som chcela konkrétne skúsenosti matiek .....ako to bolo po prvý krát...či podobné zažili....
ale prosím neobúvajte sa spätne do mňa...už tu mám skúsenosti dosť od iných prispievateľov....
to že to môže súvisieť a nemusí viem aj ja....
lahšie by mi bolo keby mi niekto napísal že to prežívali podobne....s tými rannými pocitmi....
čítam teraz aj na inom webe....špeciálne o zdraví...kde mi ľudia už dosť napísali.....
sem som ten problém dávala s dosť veľkou obavou....aby sa tu zas do mňa nepustili "stále osi" čo si ma podávajú....to nemylsím ale vás

dakujem za rady....
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Pohar Pozri príspevok
áno linky poznám aj PMS
ja som chcela konkrétne skúsenosti matiek .....ako to bolo po prvý krát...či podobné zažili....
ale prosím neobúvajte sa spätne do mňa...už tu mám skúsenosti dosť od iných prispievateľov....
to že to môže súvisieť a nemusí viem aj ja....
lahšie by mi bolo keby mi niekto napísal že to prežívali podobne....s tými rannými pocitmi....
čítam teraz aj na inom webe....špeciálne o zdraví...kde mi ľudia už dosť napísali.....
sem som ten problém dávala s dosť veľkou obavou....aby sa tu zas do mňa nepustili "stále osi" čo si ma podávajú....to nemylsím ale vás

dakujem za rady....

ved nikto sa tu do teba neobúva...
ja síce nie som matka... ale tiež mám to čo každá žena
napr. ja som nevolnosti nemala... mna tak bolelo bruško,že som myslela,že budem omietku oškrabkávať...
a prvá? nič výnimočné
uvidíš ako to u nej bude nabudúce ak sa to bude opakovať treba zájsť za odborníkom nech zbytočne netrpí... (ako napr. ja s bolestami) tak som navštívila gynekologičku a dala mi na to HAK a od vtedy problémy nie sú... bolesti sa zmiernili... a mimochodom som mala 13 rokov... brrrrr
držím palce...
1 0
Pohar Pohar

Pohar je offline (nepripojený) Pohar

pasuliatko Pozri príspevok
ved nikto sa tu do teba neobúva...
ja síce nie som matka... ale tiež mám to čo každá žena
napr. ja som nevolnosti nemala... mna tak bolelo bruško,že som myslela,že budem omietku oškrabkávať...
a prvá? nič výnimočné
uvidíš ako to u nej bude nabudúce ak sa to bude opakovať treba zájsť za odborníkom nech zbytočne netrpí... (ako napr. ja s bolestami) tak som navštívila gynekologičku a dala mi na to HAK a od vtedy problémy nie sú... bolesti sa zmiernili... a mimochodom som mala 13 rokov... brrrrr
držím palce...
dakujem za názor
ja som nemyslela teraz to obúvanie....(a hlavne teba , ty si mi pekne odpísala)
ale po minulé razy som mala tú česť, že môj problém sa nakoniec otočil proti mne...a "skalní" si ma tu podali - takže absolútne som stratila chuť tu niečo písať, a niečo tu riešiť...lebo už to ti stráca pre mňa význam......a išla radšej na iné weby...a radšej riešila tam...a naozaj našla som ľudí ktorí sú úplne ochotní vypočuť poradiť...a nerobiť z toho neviem čo

ale teraz som skúsila - viac názorov viac rozumu

dakujem moc krát, prajem všetko dobré
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Pohar Pozri príspevok
dakujem za názor
ja som nemyslela teraz to obúvanie....(a hlavne teba , ty si mi pekne odpísala)
ale po minulé razy som mala tú česť, že môj problém sa nakoniec otočil proti mne...a "skalní" si ma tu podali - takže absolútne som stratila chuť tu niečo písať, a niečo tu riešiť...lebo už to ti stráca pre mňa význam......a išla radšej na iné weby...a radšej riešila tam...a naozaj našla som ľudí ktorí sú úplne ochotní vypočuť poradiť...a nerobiť z toho neviem čo

ale teraz som skúsila - viac názorov viac rozumu

dakujem moc krát, prajem všetko dobré
100 ľudí 100 názorov
z toho si nič nerob ja som tiež zožala toľko kritiky že až... takže viem o čom hovoríš...
ale sú tu aj ľudia čo ti vždy poradia
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať