Zavrieť

Porady

NEŽEREM.

Remeselník,stavbár.
Z mojich kedysi pekných 70kg som za 10rokov vyžierania pribral na súčasných 89,5kg/177výška,čo je moc .Tak som sa rozhodol nežrať a do konca roka schudnúť na 82 kg. Čo je asi 1,8 za mesiac.Túto tému som založil preto, aby som mal kotrolu a kritiku verejnosti.Priebežne budem, zadvať údaje,o tom , ako sa mi darí .Na narodky som si vyžiadal ,ako darček osobnú váhu .Bola mi kúpená taká čo odváži a aj zmeria množstvo tukov.Ja starý športovec som podľa tejto váhy skončil v udávanej tabuľke množstva tuku úplne mimo.26,4 % mňa tvorí tuk,pričom 15% je zdraviu prospešný tuk.Zo slušnosti k spotrebiteľom výrobca asi naschvál neudal do tabuľky poslednú kolonku pre vypapkané prasiatka(môj prípad).Tak NEŽEREM a verejne sľubujem do ježiška schudnem.Poprosím o vašu verejnú kontrolu.Môžete mi nadávať alebo povzbudzovať ,aj radiť ,ako na to.Robím to prvý krát ,tak sa mi vaše rady zídu.
Naposledy upravil 220870 : 04.09.11 at 17:14
Usporiadat
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
nepochopila som otázku
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

bettylou
lujza.j
Milan..nemam problem si poratat...mne to uz nepride....
nehrozi,ze by som nevedela co som cez den jedla...ze akoze šteronapatero.......mam aj dni s povolenymi stravov.mravmi
ako si rátaš výdaj kalórií, lebo tam sú najväčšie odchýlky - napr. nie je krok ako krok
nebuďte sprosté = prestante rátať !!!!!
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
ja nerátam, ja sa pýtam, ako by sa to vôbec vyrátať dalo. keď nevieš..., ale ty by si mohol
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

bettylou
ja nerátam, ja sa pýtam, ako by sa to vôbec vyrátať dalo. keď nevieš..., ale ty by si mohol
nerátaj
zjedz menej ( v kcal) ako vydáš
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
to by bola hovadina, skapala by som
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

lujza.j
...vymenila som výťah sa schody....aj doma aj v robote......
psychicky alebo fyzicky ? = demontáž/montáž
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

milan keby si mal taký ako je u nás.....aj zlaňovanie zo strechy je bezpečnejšie
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
http://www.seberizeni.cz/jak-vyzrat-...r-jan-hnizdil/
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
lujza.j
http://www.kaloricketabulky.cz/tabulka-potravin.php
dá sa pekne rozkliknúť potravina a vyskočia hodnoty...
Lui je to výborné a veľmi podrobné, poslala som si to ako email, nech to nemusím hľadať, díky...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

terezamaria
lujza.j
http://www.kaloricketabulky.cz/tabulka-potravin.php
dá sa pekne rozkliknúť potravina a vyskočia hodnoty...
Lui je to výborné a veľmi podrobné, poslala som si to ako email, nech to nemusím hľadať, díky...
dá sa aj hore do vyhlaávača zadať vyhľadá potravinu ak je v zozname...
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Nieje všetko,len o kalóriach.Od Začiatku decembra zas nežerem .Zhodil som 10 kg.Z 96 na 86.Ešte tých 6 kg a bude to ok.ˇUplne najdôležitejšie je to ,ako si nastavíte ego .Bez toho neschudnete.Je to veľmi zložité vysvetliť.Niečo o tom o čom je tento svet a náše vnímanie.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
220870
Nieje všetko,len o kalóriach.Od Začiatku decembra zas nežerem .Zhodil som 10 kg.Z 96 na 86.Ešte tých 6 kg a bude to ok.ˇUplne najdôležitejšie je to ,ako si nastavíte ego .Bez toho neschudnete.Je to veľmi zložité vysvetliť.Niečo o tom o čom je tento svet a náše vnímanie.
Takže mi chceš tvrdiť, že nežereš...???
Že žiješ zo vzduchu ?


Nuž sorry, ALE už som videl hada proti vetru šikať, už som videl traktor ťahať kamionový náves, kosiť vo februári krovinorezom, nivu ťahať 9 tonovú vlečku, škodu 120 malú traktorovú vlečku, fabiou rozťahovať aviu, a to len tak z poslednej doby....

ALE takú íčovinu som teda dávno nečítal...to video je škoda času a aj bájtov.
http://www.aktuality.sk/clanok/27324...etrom-starcom/
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Obdiv je jedna vec, zodpovednosť novinára druhá.
Breathariánstvo, alebo pránická výživa, ktorú propaguje Starec, lekári spochybňujú a tým, čo mu uveria, ale ich telo nie, hrozí vyhladovanie a smrť. Písať obdivné články o takomto človeku je nielen neprofesionálne, ale hlavne nezodpovedné.

„Breathariánstvo je podvod, ale samotní breathariáni môžu žiť vo falošnom presvedčení, že jedlo skutočne nepotrebujú,“ povedala Dee Dawson z Rhodes Farm kliniky v Londýne. Upozorňuje, že hnutie novodobých „komediantov túžiacich po publicite“ poškodzuje snahu odborníkov, ktorí sa zaoberajú liečením vážnych problémov so stravovaním, akým je napríklad anorexia.

Na to, ako to vlastne s úprimnosťou tzv. pránistu je, odporúčam rozhovor Dušana Karolyiho z Košice, ktorý sa ho pýtal aj na to, aké mal v minulosti dlhy, ako nemal prácu a požiadal ho, aby sa podrobil lekárskemu testu, čo Starec odmietol.

„V Európe je propagátorkou tejto duchovnej cesty Ellen Greve. Nejedením, nepitím a žitím z prány, to znamená z energie z vesmíru, priviedla sa do ťažkého stavu dehydratácie a schudnutia až takmer k smrti. Niektorí jej pokračovatelia dokonca zomreli. Samozrejme, zodpovednosť za ich smrť neprevzala a odmietla,“ povedal Miroslav Paľko, ústavný dietológ Univerzitnej nemocnice LP Košice, ktorý tvrdenia Petra Starca považuje za absurdné a nereálne. „Človek, ktorý dva roky neje, nemôže existovať a ak existuje, tak evidentne klame.“

===============================

Čudujem sa, že tieto drísty od Petra Starca niekto žerie....

Čo sa týka príspevkov na Porade, tak príspevok ohľadom Starca je hlúpy, zavádzajúci, sprostý a hraničiaci s debilizmom.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
buchač
Obdiv je jedna vec, zodpovednosť novinára druhá.
Breathariánstvo, alebo pránická výživa, ktorú propaguje Starec, lekári spochybňujú a tým, čo mu uveria, ale ich telo nie, hrozí vyhladovanie a smrť. Písať obdivné články o takomto človeku je nielen neprofesionálne, ale hlavne nezodpovedné.

„Breathariánstvo je podvod, ale samotní breathariáni môžu žiť vo falošnom presvedčení, že jedlo skutočne nepotrebujú,“ povedala Dee Dawson z Rhodes Farm kliniky v Londýne. Upozorňuje, že hnutie novodobých „komediantov túžiacich po publicite“ poškodzuje snahu odborníkov, ktorí sa zaoberajú liečením vážnych problémov so stravovaním, akým je napríklad anorexia.

Na to, ako to vlastne s úprimnosťou tzv. pránistu je, odporúčam rozhovor Dušana Karolyiho z Košice, ktorý sa ho pýtal aj na to, aké mal v minulosti dlhy, ako nemal prácu a požiadal ho, aby sa podrobil lekárskemu testu, čo Starec odmietol.

„V Európe je propagátorkou tejto duchovnej cesty Ellen Greve. Nejedením, nepitím a žitím z prány, to znamená z energie z vesmíru, priviedla sa do ťažkého stavu dehydratácie a schudnutia až takmer k smrti. Niektorí jej pokračovatelia dokonca zomreli. Samozrejme, zodpovednosť za ich smrť neprevzala a odmietla,“ povedal Miroslav Paľko, ústavný dietológ Univerzitnej nemocnice LP Košice, ktorý tvrdenia Petra Starca považuje za absurdné a nereálne. „Človek, ktorý dva roky neje, nemôže existovať a ak existuje, tak evidentne klame.“

===============================

Čudujem sa, že tieto drísty od Petra Starca niekto žerie....

Čo sa týka príspevkov na Porade, tak príspevok ohľadom Starca je hlúpy, zavádzajúci, sprostý a hraničiaci s debilizmom.
Popri tom týto inteligenti nevysvetlili ,ako to dokáže.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Juraj...kedze viem ako na kila....nepozerala som si to videjkó...ono vaha moze mat ulet hore...ale nedopustit aby to bolo od 5kg...dobre nech nezerem od 10 to je uz moc a vysie...len telo sokujeme a furt bojuje aj ono aj hlava.....horsie je este ked hlava stale mysli na "žradlo"...uplna chyba je ked niekto zacne cvicit a mysli si,ze moze viac jest....neustriehne jedlo a je vaha stoji....
Asi je pre niekoho jednoduchsie nejest "nic" ako sa trochu venovat co zjes kolko a ake to ma hodnoty....myslim,ze ak niekto chce redukovat....cita o tom...dufam....tak hodnoty,ktore potrebuje vediet ma rychlo v hlave.....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
220870
Popri tom týto inteligenti nevysvetlili ,ako to dokáže.
Myslíš tých vzdelaných odborníkov ?

Otázka je postavená inak.
Ak niekto tvrdí, že niečo dokáže, tak nech to dokáže...a nie aby odborník vyvracial nejakú myšlienku. Nazvime to corpus delikty.
Otázky znejú inak :
1. Prečo sa Starec nepodrobí odberu krvičky ?
2. Prečo sa starec nepodrobí nejakému pozorovaniu ?
3. Prečo sa Starec nedá na nejakú konfrontáciu ?
4. atď

Lebo takto je Starec len na čiastočnom výslní, robí sa zaujímavým a berie honoráre za tie články a prípadné vystúpenia...takým onehdá vraveli cirkusanti.
Starec na seba dá lodné lano, vyšívanú košieľku....nonšalantne prehodí nohu, obutú v sandáloch, cez nohu...Bánašku vystiera od smradu...no Starec je stále in a trieska svoje múdrosti.
...ale do normálnej (čítaj odbornejšej) diskusie, kde by ho ponorili do smútku, tam sa nejak nehrnie...on si proste "iba" vyberá ...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
Juraj...kedze viem ako na kila....nepozerala som si to videjkó...ono vaha moze mat ulet hore...ale nedopustit aby to bolo od 5kg...dobre nech nezerem od 10 to je uz moc a vysie...len telo sokujeme a furt bojuje aj ono aj hlava.....horsie je este ked hlava stale mysli na "žradlo"...uplna chyba je ked niekto zacne cvicit a mysli si,ze moze viac jest....neustriehne jedlo a je vaha stoji....
Asi je pre niekoho jednoduchsie nejest "nic" ako sa trochu venovat co zjes kolko a ake to ma hodnoty....myslim,ze ak niekto chce redukovat....cita o tom...dufam....tak hodnoty,ktore potrebuje vediet ma rychlo v hlave.....
Lui...každý vieme to svoje.

To videjko si pozri...prečítaj si aj iné linky a utvor si vlastný obraz.
https://www.google.sk/search?client=...est&gws_rd=ssl

Tento jedinec je proste iný.
Ako keby ho práve prepustili po liečbe elektrickými šokmi do hlavy. Ale mám dojem, že liečba nebola práve úspešná...asi mu dávali len 12 voltov...dávku by som určite zvýšil.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hmmm.... keď tak nad ním rozmýšľam..... kde má tie slnečné kolektory, ktorými energiu nasáva....
Vraj neje.... blbosť..... pred viditeľným svetom možno, no len čo je tma, pchá do seba o stošesť....
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
http://www.najimseazhubnu.cz/ktere-c...psi/#more-3823
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať