Zavrieť

Porady

NEŽEREM.

Remeselník,stavbár.
Z mojich kedysi pekných 70kg som za 10rokov vyžierania pribral na súčasných 89,5kg/177výška,čo je moc .Tak som sa rozhodol nežrať a do konca roka schudnúť na 82 kg. Čo je asi 1,8 za mesiac.Túto tému som založil preto, aby som mal kotrolu a kritiku verejnosti.Priebežne budem, zadvať údaje,o tom , ako sa mi darí .Na narodky som si vyžiadal ,ako darček osobnú váhu .Bola mi kúpená taká čo odváži a aj zmeria množstvo tukov.Ja starý športovec som podľa tejto váhy skončil v udávanej tabuľke množstva tuku úplne mimo.26,4 % mňa tvorí tuk,pričom 15% je zdraviu prospešný tuk.Zo slušnosti k spotrebiteľom výrobca asi naschvál neudal do tabuľky poslednú kolonku pre vypapkané prasiatka(môj prípad).Tak NEŽEREM a verejne sľubujem do ježiška schudnem.Poprosím o vašu verejnú kontrolu.Môžete mi nadávať alebo povzbudzovať ,aj radiť ,ako na to.Robím to prvý krát ,tak sa mi vaše rady zídu.
Naposledy upravil 220870 : 04.09.11 at 17:14
Usporiadat
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

sito Pozri príspevok
A ty dokážeš vidieť vzdušnú čiaru ... a ešte aj onééé ... a ešte aj iné ...

... smrtonosnu pasť?

ja .....ved ja ani neviem čo to je ved ja len dve zrnká ryže a jednu špagetu
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

lujza.j Pozri príspevok
ja .....ved ja ani neviem čo to je ved ja len dve zrnká ryže a jednu špagetu
Vzdušná čiara, alebo ten vertikál?

A to ťa nasýti?
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

220870 Pozri príspevok
Z mojich kedysi pekných 70kg som za 10rokov vyžierania pribral na súčasných 89,5kg/177výška,čo je moc .Tak som sa rozhodol nežrať a do konca roka schudnúť na 82 kg. Čo je asi 1,8 za mesiac.Túto tému som založil preto, aby som mal kotrolu a kritiku verejnosti.Priebežne budem, zadvať údaje,o tom , ako sa mi darí .Na narodky som si vyžiadal ,ako darček osobnú váhu .Bola mi kúpená taká čo odváži a aj zmeria množstvo tukov.Ja starý športovec som podľa tejto váhy skončil v udávanej tabuľke množstva tuku úplne mimo.26,4 % mňa tvorí tuk,pričom 15% je zdraviu prospešný tuk.Zo slušnosti k spotrebiteľom výrobca asi naschvál neudal do tabuľky poslednú kolonku pre vypapkané prasiatka(môj prípad).Tak NEŽEREM a verejne sľubujem do ježiška schudnem.Poprosím o vašu verejnú kontrolu.Môžete mi nadávať alebo povzbudzovať ,aj radiť ,ako na to.Robím to prvý krát ,tak sa mi vaše rady zídu.
Pochváľ sa po sviatkoch, ako sa ti darilo.
0 0
kezeso kezeso

kezeso je offline (nepripojený) kezeso

obchodník
Zaujímavé by bolo vedieť od 220870, ako stojí s hmotnosťou dnes, ako sľúbil informovať...
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Cez stavebnú sezónu 84 mimo sezónu(po vianocach a novom roku) momentálne 94.
0 0
jahoszmsk jahoszmsk

jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

vidieť že si šéf, nemal by si počas sezóny 84
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

220870 Pozri príspevok
Som sa už riadne nasral sám na seba.Nežerem.Za týždeň 5 kg fuč.
gratulujem šikuláčik....ja "nežerem" už tretí týždeň.....uvidím zajtra ako a či zapnem jedny jeansy....ked skončím nahodím tvrdú dukanku + už moju nizkoglyk. stravu....
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
lujza.j Pozri príspevok
gratulujem šikuláčik....ja "nežerem" už tretí týždeň.....uvidím zajtra ako a či zapnem jedny jeansy....ked skončím nahodím tvrdú dukanku + už moju nizkoglyk. stravu....

šikuláčik!!!
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
43 r.?Mne pomohlo s tou chrbticou neustále naprávanie a výživa.Zatiaľ chvalabohu pomohlo.Keď ma to chytilo tak som si nedokázal predstaviť ,že by som niekedy skákal na trampolíne.Teraz je to super .Verím že mi to vydrží.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Pozor na to naprávanie...ak je nejaký problém už so stavcami...netreba sa nechať naprávať, mňa lekárka varovala. Mne pomáhajú každý týždeň masáže a cvičenie. Bohužiaľ teraz som už poriadne necvičila dva roky.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

hej do septembra 43...takže robíš cvičko v kolektíve...tiež som robila kolektívne cvičko je to fajn, aj ked viem vo fitku cvičiť sama aj na strojoch..kedysi dávno som na MD chodila...ale to je už svinsky dávno....základ je mať dobrú obuv, ale to určite vieš
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

bože Danielka, ja stále snívam, že budem chodiť pravidelne na masáž a neviem nejak naskočiť na ten "masážny vlak" a pritom kolegyňa bankuje a masážuje a druhá tiež masážuje, a ešte v robote su nejaké stroje na masáž chrbta a ja nikde nechodím..pomoc aká som ja trúba
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Teraz som nebola masírovaná od liečenia....nejako nebol čas a potom operácia. Ale ako príde dcéra domov, tak mi privezie moju masérku ku nám aj s masážnym stolom. Už sa neviem dočkať...masáž potrebujem teraz ako soľ. A keď dostanem vychádzky, budem chodiť znova pravidelne aspoň raz v týždni. Že to mám robiť... tak mi poradil neurochirurg v Košiciach. Inak ja rada cvičím kalanetiku...mám doma DVD a som spokojná...vedela som sa prinútiť. Lenže bohužiaľ, jedna nevydarená operácia mi obrátila život hore nohami...
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Lujzi to by sa aj mne páčilo...
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Ja som bol zatiaľ štyrikrát ,sám medzi peknými ženami .Tiež na mňa čumia ako na mimozemšťana. Ale pomáha mi to v nežraní chcem mať peknú postavičku bez slaniny.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Ja som spustil od 1.3 do 1.5 8 kg.Ešte zo 5-6 a bude to ok.cez sviatky a zimu som sa vyžral na 95 kg prasa.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

220870
Ja som spustil od 1.3 do 1.5 8 kg.Ešte zo 5-6 a bude to ok.cez sviatky a zimu som sa vyžral na 95 kg prasa.
....ale občiansky ti ešte nezobrali - ten odoberajú až nad 100kg - a vydávajú zakáľací pas .
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
tak tomu som ešte ,ako tak stihol vyhnúť
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať