Zavrieť

Porady

NEPOZNáM TEKVICU

Chcel by som ťa niekoho opýtať. Je to ozdobná alebo jedla tekvica?. Toto nepoznám tekvicu. Ani neviem ako sa to volá?. ĎAKUJEM ZA RADU.
Usporiadat
Silvernola Silvernola

Silvernola je offline (nepripojený) Silvernola

Lufa
http://cs.wikipedia.org/wiki/Lufa
5 0
mohawk mohawk

mohawk je offline (nepripojený) mohawk

toto ja prvý krát v živote vidím!!. Odkiaľ máte semeno ta "uhorka"??
0 0
Chokma Chokma

Chokma je offline (nepripojený) Chokma

Cina, Korea alebo podobna Tramtaria. Pribuzny jednej nasej rodinnej znamej tam bol a priniesol nejake taketo zaujimavosti. Co bolo na sacku napisane, sme identifikovat samozrejme nevedeli. Uz ho ani nemam, takze ziadne lustenie nebude. Mysleli sme si, ze to bude chutit ako uhorka, ale ono to vobec tak nevonia, skor to smrdi jak zelina a vnutro je pomerne makke, vobec netusime, na co to tam pouzivaju, ale tak tam zjedia asi vsetko, co nezje ich...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Chokma Pozri príspevok
Cina, Korea alebo podobna Tramtaria. Pribuzny jednej nasej rodinnej znamej tam bol a priniesol nejake taketo zaujimavosti. Co bolo na sacku napisane, sme identifikovat samozrejme nevedeli. Uz ho ani nemam, takze ziadne lustenie nebude. Mysleli sme si, ze to bude chutit ako uhorka, ale ono to vobec tak nevonia, skor to smrdi jak zelina a vnutro je pomerne makke, vobec netusime, na co to tam pouzivaju, ale tak tam zjedia asi vsetko, co nezje ich...
http://wanda.atlas.sk/viete-ako-pomo...lo/723267.html
3 0
Chokma Chokma

Chokma je offline (nepripojený) Chokma

Lujzaaaaa, sikulkaaa, dakujeeeem, konecne si tu plazivu vec mozem zacat vazit, kedze uz viem, na co vlastne je...
0 0
Chokma Chokma

Chokma je offline (nepripojený) Chokma

Silvernola, aj tebe dakujem.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Neodolala som minule a kúpila som si semiačka špagetovej tekvice. Máte s ňou niekto skúsenosti? Hlavne čo s ňou potom ako dorastie?
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

DanielaSĽ Pozri príspevok
Neodolala som minule a kúpila som si semiačka špagetovej tekvice. Máte s ňou niekto skúsenosti? Hlavne čo s ňou potom ako dorastie?
Tiež som ju vlani mala, len som ju asi zavčasu odtrhla, tak špagety neboli.Asi ju musíš nechať úplne zožltnúť. Potom sa tie špagety asi budú dať ťahať.Ja som ju odtrhla keď bola biela, tak som ju použila ako normálnu tekvicu.
2 0
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

Ja som tento rok zasadila z kúpenej tekvice - Maslová Česká- je podobná ako hokaido, už má aj plody len sú stále zmavozelené a nie oranžové . Máte niekto skúsenosť z touto tekvicou. Jednu som otrhla, ale ani vo vnútri nie je oranžová. Asi musím počkať do jesene a potom sa vyfarbí.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

vema Pozri príspevok
Ja som tento rok zasadila z kúpenej tekvice - Maslová Česká- je podobná ako hokaido, už má aj plody len sú stále zmavozelené a nie oranžové . Máte niekto skúsenosť z touto tekvicou. Jednu som otrhla, ale ani vo vnútri nie je oranžová. Asi musím počkať do jesene a potom sa vyfarbí.
Takú tekvicu som ešte nesadila. ALe raz som mala hokaido, ktoré bolo najprv tmavo zelené a len veľmi pomaly sa jeho farba menila na oranžovú. Musíš určite počkať pokiaľ bude mať oranžovú farbu. Ona musí dozrieť na koreni, lebo keby si ju odtrhla, tak nedozrie.
0 0
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

Bude to asi tak, lebo je skoro identická s hokaido, kupovala som ju celú zimu v Tesku, šupu mala tvrdú až voskovú, piekli sme si ju aj so šupou, je výborná. Ďakujem.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať