Zavrieť

Porady

Skvrny od dezodorantov

Zdravim vospolok,
mam velky problem som skvrnami od dezodorantov a potu na manzelovych trickach. Na bielych trickach mi aj po niekolkonasobnom vyprati ostali zlte flaky pod pazuchami. Flaky su aj na farebnych trickach - viac, ci menej viditelne. Viete mi poradit nejaky trik, ako sa tychto skvrn zbavit? Neviem, ci na to zaberaju nejake z tych propagovanych produktov, a nechcem riskovat. Kamaratky uz takto zopar triciek znicili. Dakujem.

Irma
Usporiadat
Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

v jednej z tém tu na Porade bol spomínaný Vanish, ako čistý marketingový produkt a ja si myslím že je!!!! nepoužívam ho ani som ho nikdy nekúpila a škvrny na prádle nemám. robíš tu reklamu na Vaniš?????
0 0
mimika mimika

mimika je offline (nepripojený) mimika

S vanišom nemám ani ja dobré skúsenosti. Nič nevyperie. Ten Kronstar nechám tak 15 min.
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

danielka101 Pozri príspevok
Dnes som mojmu drahemu kupila novy dezodorant, dufam, ze bude odolnejsi a skvrny nebudu take vyrazne
dezodorant nezabráni poteniu,teda ani škvrnám od potu,dezodorant iba prekrýva pach potu.Ak chceš zabrániť poteniu,musíš použiť ANTIPERSPIRANT.
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

"Ja by som to nevidela tak tragicky. Odporucam bud pouzivat Niveu, taku tu teraz co maju novu- ze cierne nezabieli a na bielej nezostanu flaky. Snad to nie je nejaka privelka chemia, ked to odfarbuje pot."
Nivea vyrába nejaký čistiaci prostriedok na odfarbovanie potu? Pot sa dáodfarbiť? veď pot je bez farby
0 0
verads verads

verads je offline (nepripojený) verads

Ahojte, dobrý den!
Ja neviem či to len môj manžel alebo aj iný muži majú akoby silnejšie zapáchajúci pot asi to bude tým , že nie každy chlap sa holí aj v podpazuší a potom už pár hodín po sprche sa silno potí a vlastne pot na chlpkoch zanechava tie škvrny. Odkedy som mu nakázala holit sa aj v podpazuší ,lepšie zaberaju aj antiperspiranty, nidy na nom necítim a ani nevidím flaky na tričkách. :-) I ked nemal toho vela podpazuchou.

Mimochodom ja používam len ariel, vo všetkych formach vankúšiky , tekutý , a prášok.
0 0
dzazmine dzazmine

dzazmine je offline (nepripojený) dzazmine

Tak mne sa podarilo odstarnit skvrny na bielych trickach!!!! Vyskusala som ten biely vanish praskovy..som prekvapena ako jednoducho to islo...dala som prat do pracky s praskom a dala este jednu odmerku vanishu a som milo prekvapena..parada.
0 0
Irmositta Irmositta

Irmositta je offline (nepripojený) Irmositta

lujza.j Pozri príspevok
v jednej z tém tu na Porade bol spomínaný Vanish, ako čistý marketingový produkt a ja si myslím že je!!!! nepoužívam ho ani som ho nikdy nekúpila a škvrny na prádle nemám. robíš tu reklamu na Vaniš?????
Tak spominany tu uz bol aj Ariel. Je pravda, ze kazdy z tych prostriedkov na nieco zabera...napriklad Ariel dava moja mama na utierky a vraj je to ok. Ja zas striekam ten Vanish sprej na flaky a nieco zide a nieco nie. Sme tu otvorena diskusia a uz tu bolo viac znaciek spominanych Skusim este aj ten Kronstar.
1 0
spagetka1812 spagetka1812

spagetka1812 je offline (nepripojený) spagetka1812

ja mam skvrnu na bielej bluzke, biele veci pravam s woolite na biele pradlo, teraz som dala priamo na skvrnu aj vanish, oprala som a je to rovnake...vanish nezabera. Vyskusam to mydlo denk mit.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

spagetka1812 Pozri príspevok
ja mam skvrnu na bielej bluzke, biele veci pravam s woolite na biele pradlo, teraz som dala priamo na skvrnu aj vanish, oprala som a je to rovnake...vanish nezabera. Vyskusam to mydlo denk mit.
To žlčové je dobré fakt.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

spagetka1812 Pozri príspevok
ja mam skvrnu na bielej bluzke, biele veci pravam s woolite na biele pradlo, teraz som dala priamo na skvrnu aj vanish, oprala som a je to rovnake...vanish nezabera. Vyskusam to mydlo denk mit.
vúlajt, vúlajt - do sava s ňú
0 0
Helik3 Helik3

Helik3 je offline (nepripojený) Helik3

Aka som,taka som.Som jednoducho zena.Ked sa mi zachce smiat,smejem sa pojasena... ...viac
barborenka Pozri príspevok
Ja som zo škvŕn od potu už úplne zúfala. Nikdy som tento problém nemala, používam stále antiperspiranty tuhé, ale posledný polrok som zničila každé biele alebo svetlé tričko, čo mi na ňom zostali neoprateľné škvrny od potu a antiperspirantu.A to som používala už kde aké bieliace prostriedky. Kolegyňa si kúpila Driclor a navádza aj mňa, vraj žiadne potenie, žiadne škvrny........

prečítaj si najprv nejaké témy, ktoré tu už boli rozoberané a bol v nich Driclor spomenutý - nieje pre každého vhodný...
0 0
Helik3 Helik3

Helik3 je offline (nepripojený) Helik3

Aka som,taka som.Som jednoducho zena.Ked sa mi zachce smiat,smejem sa pojasena... ...viac
danielka101 Pozri príspevok
Skvrny od potu mojho manzela trapia aj mna. Neraz som mu koselu musela vyhodit. Na biele kosele ste nahodou nikto neskusali Vanish na biele pradlo? Zaujimalo by ma, ci zabera. Este som ho na koseliach neskusala, len na kabate.
mne porobil na bavlnených košeliach a pulóvrikoch žlté fľaky
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Ja používam z DM sprej DenkMit na škvrny, tiež je veľmi dobrý. Škvrny od potu nemávam, pretože sa nepotím tak veľmi, ale na škvrny trebárs na utierkach zaberá veľmi dobre.
V každom prípade, už nikdy si nekúpim perwor na biele prádlo, lebo to je oblb, to už lepšie človek v šampóne vyperie...
1 0
Juliana Pakosová Juliana Pakosová
prosím Vás, kde kupujete ten kronstar na škvrny? ďakujem
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Juliana Pakosová Pozri príspevok
prosím Vás, kde kupujete ten kronstar na škvrny? ďakujem
http://www.mall.sk/prislusenstvo-pra...ej-pred-pranim tu píšu, že sa už nepredáva....
kuk tu, asi majú.....http://www.heureka.sk/?h%5Bfraze%5D=...ed+pran%C3%ADm
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať