Zavrieť

Porady

Usporiadat
paloo paloo

paloo je offline (nepripojený) paloo

duves Pozri príspevok
Takže vybehneš v plavkách?
Ja čo dostanem, ak nafotím zajtra padanie snehu v Rači?
Nič lebo nevyhráš
Ale keby náhodou máš u mňa na rok liter plodov zemolezu kamčatského
0 0
duves duves

duves je teraz online duves

Niekto
To je na čo dobré?
0 0
duves duves

duves je teraz online duves

Niekto
Budem z toho lepšie predpovedať počasie?
0 0
Milas265 Milas265

Milas265 je offline (nepripojený) Milas265

To Duves: Že si ty Jurčovič!!
0 0
duves duves

duves je teraz online duves

Niekto
Milas265 Pozri príspevok
To Duves: Že si ty Jurčovič!!
Ja píšem o Rači, Jurčovič býva vo Svätom Juri, ale byvam v bytovke, kde aj jeho mama. Poznam sa s ním.
0 0
paloo paloo

paloo je offline (nepripojený) paloo

Už som ti písal,že nevyhráš
Ale je to prvé ovocie ktoré sa u nás dá dopestovať
Neboj je jedlé aj viac krát,nie raz
0 0
duves duves

duves je teraz online duves

Niekto
paloo Pozri príspevok
Už som ti písal,že nevyhráš
"Uvidíme", povedal slepý a bezhlavý mu prikývol.
0 0
Rech25 Rech25

Rech25 je offline (nepripojený) Rech25

duves Pozri príspevok
Nikto nie je neomylny

Kto prevadzkuje tu stranku? Nejakí meteo nadšenci? Vyzera to dobre.
To netuším. V médiach ako Jurčovič nevystupujú, ale keďže sú to od 2007 a dodávajú počasie pre Zoznam.sk, tak asi sú neni žiadny šuflikanti. Pochybujem, že by si Zoznam.sk dal počasie od nejakej neserióznej a amatérskej stránky: http://imeteo.sk/partneri_webu.html
0 0
duves duves

duves je teraz online duves

Niekto
paloo Pozri príspevok
Nič lebo nevyhráš
Zajtra rano bude mat Bratislava okolo nuly a ak sa mračno nezblazni a nezlakne sa ťa, tak ti rano nafotím sneženie.
0 0
duves duves

duves je teraz online duves

Niekto
Rech25 Pozri príspevok
To netuším. V médiach ako Jurčovič nevystupujú, ale keďže sú to od 2007 a dodávajú počasie pre Zoznam.sk, tak asi sú neni žiadny šuflikanti. Pochybujem, že by si Zoznam.sk dal počasie od nejakej neserióznej a amatérskej stránky: http://imeteo.sk/partneri_webu.html
Predpovedať počasie na 6 dní nie je problem. Napokon to aj oni uvadzaju. Nemam problem si taku stranku urobiť tiež. Ja sa meteorologiou zaoberam asi od mojich 10 rokov (teraz mam 49). Co je vyhoda, dnes nepotrebuješ nakladne pristroje. Treba poznať prudenie v určitych tlakovych utvaroch a spravanie sa vzduchovych hmôt nad našim územím. Čo je viac moje špecifikum, tak to je Bratislava a okolie. Pretože tu vlastne vyrastam od malička.
0 0
Rech25 Rech25

Rech25 je offline (nepripojený) Rech25

duves Pozri príspevok
Predpovedať počasie na 6 dní nie je problem. Napokon to aj oni uvadzaju. Nemam problem si taku stranku urobiť tiež. Ja sa meteorologiou zaoberam asi od mojich 10 rokov (teraz mam 49). Co je vyhoda, dnes nepotrebuješ nakladne pristroje. Treba poznať prudenie v určitych tlakovych utvaroch a spravanie sa vzduchovych hmôt nad našim územím. Čo je viac moje špecifikum, tak to je Bratislava a okolie. Pretože tu vlastne vyrastam od malička.
No jasné to nespochybňujem, ale každá predpoveď je iná. Každý človek ju urobí inak. ja som reagoval na nicha s tým, že nie je zasa tak jednoduché zaujimuť svojou kvalitou. Keď to imeteo.sk dodáva počasie Zoznam.sk-u tak asi to nebudú laici čo sa tým len zaoberajú a niečo tam nafágajú. Asi sa tomu rozumejú a čo sledujem , tak ich predpoveď je presnejšia ako Jurčovičova. To je súkromník, ktorý sa snaží svoj názor predať.
0 0
paloo paloo

paloo je offline (nepripojený) paloo

Krásne Vianoce v BA
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

BA +2°C, ani neprší ani nesneží, počasie sychravé, sem-tam menšie zbytky snehu, sem-tam väčšie mláky, zato hmly požehnane, nevidím ďalej dom oproti, ešteže krásne rozvoniavajú po byte koláče a kapustnica a svieti vianočný stromček ...
v takomto nevianočnom počasí želám o to krajšie sviatočné vianočné dni
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://www.shmu.sk/sk/?page=59
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

PT unás začalo snežiť, ale všetkým, kde sneh nemajú želám o to príjemnejšie sviatky
a Jurajovi Bindzárovi blahoželám k fľaši šampanského.
Prežite Vianoce v pokoji a šťastí.
strom43.jpg  
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

už sa nám aj rozpršalo, usmoklene, tak aspoň Vám na "horniakoch" nech sa sype .... .....
0 0
duves duves

duves je teraz online duves

Niekto
paloo Pozri príspevok
Krásne Vianoce v BA
No nevyšlo to nikomu. Rano nesnežilo, nevyšlo to, ale je tesne po poludní a vonku nie je 8 st.C.
0 0
duves duves

duves je teraz online duves

Niekto
pmajap Pozri príspevok
a Jurajovi Bindzárovi blahoželám k fľaši šampanského.
Jasne, fľašu mu pošlem. Hned ako otočím do seba obsah.
Pozeram z okna, vraj malo byť horúcu. Reku, či sa nechysta niekto na kúpalisko. Ani tych 8 stupňov nie je.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

luja5 Pozri príspevok
už sa nám aj rozpršalo, usmoklene, tak aspoň Vám na "horniakoch" nech sa sype .... .....
mohlo aj u nás veď cesty už len naše
0 0
paloo paloo

paloo je offline (nepripojený) paloo

Nič nám nemusíte závidieť,prší aj u nás aj keď je bielo
duves nech ti obsah padne na úžitok
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať