Zavrieť

Porady

Usporiadat
ela77 ela77

ela77 je offline (nepripojený) ela77

Včera Senec, 8 stupňov plus. Dnes teraz o 9, hod. ráno, pri Senci v tieni teplomer 5 stupňov plus. Normálne pomýšľam odbaliť zateplené stromky a kríky, čo som urobila ešte v novembri, keď som odchádzala na 3 týždne z domu, že pre istotu.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
paloo Pozri príspevok
Blavák mimo Blavy
Koňo, ja som tadial šiel pol hodinu pred nim (moj švagor) a tiež som blavak. Chytiš aquaplannig a klzanie v jednom ani nevieš ako (na ceste bola brečka). Ale nedovolim si tvrdiť, že neurobil chybu. Možno mal isť 30-kou, ja neviem. Mne žena nadavala, ked som dupal 60-ku. V takom stave bola cesta o 9:30 rano 25.decembra. Hadaj kde boli cestari?
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
pepsikova
...som sem kukla, že tu niekto už aktuálne sniežik predpovedá na 100% a na celý týždeň...ale nieee...havárky nieee...
Cely tyžden bude blby na havarky. Počasie vytvorí super podmienky, sneženie, možno dažd so snehom (štvrtok-piatok) po zmrznutom pondelku a utorku vytvorí vhodne podmienky na poľadovicu. Stres na posledny pracovny deň urobí svoje.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

duves Pozri príspevok
Cely tyžden bude blby na havarky. Počasie vytvorí super podmienky, sneženie, možno dažd so snehom (štvrtok-piatok) po zmrznutom pondelku a utorku vytvorí vhodne podmienky na poľadovicu. Stres na posledny pracovny deň urobí svoje.
duv... bude aj v BA divočina na cestách spôsobená sniežikom?, síce tá je aj bez snehu, "erotická jazda" každý deň
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
lujza.j Pozri príspevok
duv... bude aj v BA divočina na cestách spôsobená sniežikom?, síce tá je aj bez snehu, "erotická jazda" každý deň
Prave zapadne slovensko je urobene na poľadovice. Aj teraz sa to potvrdi. Po miernom ochladení, čo trochu premrzne zem, hned ako sa nasunu frontalne systemy od zapadu (teda teplejšie), tak z toho vypadavaju tekute zražky. Často sa to zastavi prave v lokalite zapadneho slovenska, vznikne tu take tepelne rozhranie a smerom na vychod je chladnejšie a tam nezriedka sneží, zatiaľ čo tu prší.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j Pozri príspevok
duv... bude aj v BA divočina na cestách spôsobená sniežikom?, síce tá je aj bez snehu, "erotická jazda" každý deň
...aj ....???...nesranduj ...

...šak v BA je vždy najväčšia " kalamita " ...predsa tam žije najväčšia populácia ľudí najmenšieho vzrastu ...

...už pri 2 cm snehu sú " problémy "...celé republika sa ide z tých správ v médiách ...oné ....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač Pozri príspevok
...aj ....???...nesranduj ...

...šak v BA je vždy najväčšia " kalamita " ...predsa tam žije najväčšia populácia ľudí najmenšieho vzrastu ...

...už pri 2 cm snehu sú " problémy "...celé republika sa ide z tých správ v médiách ...oné ....
tu je problem aj v tom že vodičom rastie ego, podľa veľkosti auta a značky auta. v BA vodiči ešte nepochopili, že sa tu nedá ponáhľať, cesty sú obmedzené na to množstvo aut z celej SR. u bude to len a len horšie.
0 0
paloo paloo

paloo je offline (nepripojený) paloo

0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
lujza.j Pozri príspevok
tu je problem aj v tom že vodičom rastie ego, podľa veľkosti auta a značky auta. v BA vodiči ešte nepochopili, že sa tu nedá ponáhľať, cesty sú obmedzené na to množstvo aut z celej SR. u bude to len a len horšie.
Okrem toho je zabijakom intenzivne sneženie. Auta to rozjazdia, je z toho kaša a pluh sa na upchate cesty nedostane. Je rozdiel jazdit na Dolny Kubin od odbočky z hlavnej cety. Čo aj cesta ma udupany, ujazdeny sneh, tak sa tam da svižne 60-70-ou jazdiť (raz som to zažil - januar 2005), takže o tom to je. Potom tych 5-10 cm v Bratislave ja fakt katastrofou, zatiaľ čo sa zvyšok slovenska s 40 cm na tom dobre baví. Vážení, a hlavne pristahovalci, ved nechajte auta doma, až bude tu v BA snežiť. Malo by byť take nariadenie, jazda v BA počas sneženia iba rodenym bratislavčanom a cesty budú prejazdné, lebo ich bude o 2/3 menej.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

duves Pozri príspevok
Okrem toho je zabijakom intenzivne sneženie. Auta to rozjazdia, je z toho kaša a pluh sa na upchate cesty nedostane. Je rozdiel jazdit na Dolny Kubin od odbočky z hlavnej cety. Čo aj cesta ma udupany, ujazdeny sneh, tak sa tam da svižne 60-70-ou jazdiť (raz som to zažil - januar 2005), takže o tom to je. Potom tych 5-10 cm v Bratislave ja fakt katastrofou, zatiaľ čo sa zvyšok slovenska s 40 cm na tom dobre baví. Vážení, a hlavne pristahovalci, ved nechajte auta doma, až bude tu v BA snežiť. Malo by byť take nariadenie, jazda v BA počas sneženia iba rodenym bratislavčanom a cesty budú prejazdné, lebo ich bude o 2/3 menej.
trošku si to vychutnáme cez sviatky, resp. medzi, ideálne jazdenie to zmákneme aj so sniežikom. ale inak pšššt "oni" sú nato hákliví
2 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

U nas jasno, chladno a snehu nikde-(
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
alaya1 Pozri príspevok
U nas jasno, chladno a snehu nikde-(
To je kde? To u nás!
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Bratislava, sneží ...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

ba: bielo, padá, nefučí
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
BJ - jasná obloha, slnko svieti, -8 stupňov, polobielo. Jupíííí
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
luja5 Pozri príspevok
Bratislava, sneží ...
a čO SOM PíSAl?
http://www.porada.sk/t178587-p13-akt...ml#post1919531
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap


.......dobre si písal, sneží aj u nás
0 0
paloo paloo

paloo je offline (nepripojený) paloo

0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

...a už čľapkanica a zmokla som .. ...
0 0
paloo paloo

paloo je offline (nepripojený) paloo

luja5 Pozri príspevok
...a už čľapkanica a zmokla som .. ...
Vravel som,že na Vianoce BA sneh neuvidí
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať